Forum Focus Klub Polska

Forum Focus Klub Polska (https://forum.focusklubpolska.pl/forum.php)
-   Elektryka, audio i alarmy (https://forum.focusklubpolska.pl/forumdisplay.php?f=31)
-   -   [FF2FL] Alarm Logic CAN LC4 (https://forum.focusklubpolska.pl/showthread.php?t=26435)

slawkor 30-03-09 14:54

[FF2FL] Alarm Logic CAN LC4
 
Witam.

Czy ktoś wie jak w alarmie Logic CAN LC4 zamontowanym w Focusie II FL uaktywnić funkcję ryglowania drzwi po ruszeniu lub zapaleniu silnika?

Wszystkie metody jakie do tej pory znalazłem (m.in. tu: http://forum.focusklubpol...r=asc&start=15) nie działają.

Pozdrawiam,
Sławek

zorba 30-03-09 17:03

Cytat:

Napisał slawkor
Czy ktoś wie jak w alarmie Logic CAN LC4 zamontowanym w Focusie II FL uaktywnić funkcję ryglowania drzwi po ruszeniu lub zapaleniu silnika?

W ASO Multexim nawet nie pytaj :wink:
Za tę usługę zażyczyli sobie 100PLN :twisted:
Też chciałem to uaktywnić w swojej Foczce ale na razie........ [ass]

langolier 27-06-09 12:21

Re: [FF2FL] Alarm Logic CAN LC4
 
Cytat:

Napisał slawkor
Witam.

Czy ktoś wie jak w alarmie Logic CAN LC4 zamontowanym w Focusie II FL uaktywnić funkcję ryglowania drzwi po ruszeniu lub zapaleniu silnika?

Wszystkie metody jakie do tej pory znalazłem (m.in. tu: http://forum.focusklubpol...r=asc&start=15) nie działają.

Pozdrawiam,
Sławek

czy masz jakąkolwiek instrukcję od tego alarmu ?

Vadero 27-06-09 12:46

Cytat:

Napisał zorba
Cytat:

Napisał slawkor
Czy ktoś wie jak w alarmie Logic CAN LC4 zamontowanym w Focusie II FL uaktywnić funkcję ryglowania drzwi po ruszeniu lub zapaleniu silnika?

W ASO Multexim nawet nie pytaj :wink:
Za tę usługę zażyczyli sobie 100PLN :twisted:
Też chciałem to uaktywnić w swojej Foczce ale na razie........ [ass]


spotkalem sie z opinią, że chyba od 2006 roku nie wolno tego w autach montować i nowe alarmy tego nie mają - jakas dyrektywa unijna.

Muto 27-06-09 12:47

Re: [FF2FL] Alarm Logic CAN LC4
 
Cytat:

Napisał langolier

czy masz jakąkolwiek instrukcję od tego alarmu ?

Witam.

Nie wiem co oznacza LC4, ja takiego oznaczenia nie mam.
Do mojego Logic'a znajduje się na stronie www.logic.eu co prawda do C-MAX, ale to to samo (ja dostałem papierową wersję).

Producent podaje na w/w stronie, że jest możliwość ryglowania, natomiast mi w ASO powiedzieli, że jakaś dyrektywa EU tego zabrania i nie ma o czym rozmawiać

W sieci są też instrukcje montażu, ale nie udało mi się znaleźć serwisowych, tzn. co i jak poustawiać :(

jajko 27-06-09 14:17

Najlepiej skontaktuj się z producentem/przedstawicielem w Polsce alarmu.
Ja u siebie chciałem włączyć sygnał dźwiękowy przy zamykaniu i otwieraniu to mi w ASO powiedzieli, że nie ma takiej możliwości. Podjechałem do oficjalnego dystrybutora w Polsce i gość mi to włączył w 2 minutki za darmo.

Muto 27-06-09 20:50

Cytat:

Napisał jajko
Najlepiej skontaktuj się z producentem/przedstawicielem w Polsce alarmu.
Ja u siebie chciałem włączyć sygnał dźwiękowy przy zamykaniu i otwieraniu to mi w ASO powiedzieli, że nie ma takiej możliwości. Podjechałem do oficjalnego dystrybutora w Polsce i gość mi to włączył w 2 minutki za darmo.

Też to chciałem, nie podpatrzyłeś może jak to się robi? [hmm]

Oficjalnie siedzibę mają w Warszawie, ale w tygodniu zadzwonię, może we Wrocku też coś jest .

jajko 27-06-09 23:56

Cytat:

Napisał Muto
Też to chciałem, nie podpatrzyłeś może jak to się robi? [hmm]

Nie no pewnie, że podpatrzyłem, tyle, że po pierwsze słabo pamiętam, a po drugie ja mam alarm Cobra, którego dystrybutorem w Polsce jest Italsec :mrgreen:

joorg1 28-06-09 20:51

Witam.
Ja przypadkowo doszedlem do tego ze rygluje mi sie klapa bagaznika zaznaczam ze nic nie atywowalem alarm jest w stanie w jakim wyjechal z serwisu.Doszedlem do tego przypadkowo ze po ruszeniu rygluje sie bagaznik poniewaz czesto odbieram syna z dworca i jezeli nie otworze swoch drzwi , bagaznika nie mozna otworzyc aale nie wiem czy to jest norma czy tylko w moim przypadku.
Pozdrawiam.

kapitan 05-07-09 21:54

Witam,

Dowiadywalem sie odnośnie tego alarmu LOGIC Clifford w ASO.
Jest to alarm montowany przez dealera, istnieje mozliwosc ustawienia, zeby ryglował auto po uruchomieniu zapłonu, oferowali nawet taki ustawienie, jednak sprzedawca mi to odradzał z prostego względu - w czasie wypadku samochód nie odryglowuje się automatycznie i jak odłączy się zasilanie możemy zostać zatrzaśnięci w samochodzie. Twierdzi, ze jakis ich klient miał taki przypadek i z tego wzgędu nie zalecają uaktywniania tej funkcji.

kapitan 05-07-09 21:54

Witam,

Dowiadywalem sie odnośnie tego alarmu LOGIC Clifford w ASO.
Jest to alarm montowany przez dealera, istnieje mozliwosc ustawienia, zeby ryglował auto po uruchomieniu zapłonu, oferowali nawet taki ustawienie, jednak sprzedawca mi to odradzał z prostego względu - w czasie wypadku samochód nie odryglowuje się automatycznie i jak odłączy się zasilanie możemy zostać zatrzaśnięci w samochodzie. Twierdzi, ze jakis ich klient miał taki przypadek i z tego wzgędu nie zalecają uaktywniania tej funkcji.

langolier 10-07-09 15:27

Jeżdżąc po mieście (czyli powoli, duża liczba zatrzymań) rygluję zamki.
Jak wyjeżdżam z miasta - odryglowuję.
Z powodu jak powyżej.

gRuHa 10-07-09 19:42

kapitan, przecież ciągnąć za klamkę w środku od razu odryglowujesz drzwi :!:
więc o ile auto nie jest na tyle pomięte żeby nie dało się otworzyć drzwi to ryglowanie w niczym nie przeszkadza...

Greg 10-07-09 19:47

Cytat:

Napisał kapitan
jak odłączy się zasilanie możemy zostać zatrzaśnięci

Zamki są mechaniczne i nie zblokuje go elektryka,
odryglowujemy nie od razu a za drugim razem.
Więc trzeva dwa razy pociągnąć za klamke
by otworzyć drzwi.

Pzdr.


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 09:35.

Powered by vBulletin® Version 3.8.10
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.

Garage vBulletin Plugins by Drive Thru Online, Inc.

Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Navbar with Avatar by Kolbi