Forum Focus Klub Polska

Forum Focus Klub Polska (https://forum.focusklubpolska.pl/forum.php)
-   Elektryka, audio i alarmy (https://forum.focusklubpolska.pl/forumdisplay.php?f=31)
-   -   Bagażnik sie nie otwiera (https://forum.focusklubpolska.pl/showthread.php?t=25122)

zachol85 13-01-09 15:08

Bagażnik sie nie otwiera
 
Witam. Mam problem. Od 2 tygodni przy zapalaniu auta otwiera mi się klapa od bagażnika z tyłu i również podczas jazdy sama od siebie się otwierała. A od 2 dni wogóle się nie chce otworzyć. Ani z kluczyka bo mam centralny zamek,ani z przycisku który jest w środku auta. No i nie mam dostepu do bagażnika. moje pytanko brzmi: czy może być to wina bezpiecznika który sie spalił,a jeśli tak to proszę podac jaki to jest bo mam niemiecka książeczkę instrukcji auta. A jeśli nie,to co może być przyczyną tego problemu?? Z góry dziękuję za info i serdecznie pozdrawiam:):)

Szymeq 13-01-09 15:30

Najprawdopodobniej przewód idący z dachu do klapy w górnym lewym rogu ukruszył się .. najpierw robił zwarcie a teraz się urwał. W kalpie nie masz zamka ? czy stoi na sztywno ?
Do klapy dostaniesz się od środka , złóż siedzenia i wczołgaj się od kabiny z długim płaskim śrubokrętem. Na środku podłogi jest wnęka zamka i tak mały bolec wystaje chyba z prawej strony tej wnęki. Ja wypiąłem cała plastikową osłonę i otworzyłem cięgnem w klapie a dopiero później zobaczyłem ten pipek w okolicy zamka.
Posłuchaj czy jak wciskasz przycisk to słychać przekaźnik w okolicy nóg pasażera .

zachol85 13-01-09 15:41

Wielkie dzięki za tą bardzo ważną informacje:):)POZDRAWIAM

[ Dodano: Wto 13 Sty, 2009 15:45 ]
W klapie jest zamek. Ale nie da sie otworzyć z zamka. Tylko z pilota albo przez przycisk w aucie na desce rozdzielczej. a ten kabel to w klapie jak zdejme tapicerke z niej to bede go widział??

kleofas 13-01-09 15:54

kabel jest przy zawiasach klapy w gumowej osłonie

tom.so 24-01-09 12:32

Witam mam panowie troszke podobny problem bo mi się wogule nie otwierają dzwi z kluczyka chodzi o centralny i klapa tez się nie otwiera ani z kluczyka ani z guzika , mozliw ze padł jakiś bezpiecznik lub co moze byc tego przyczyną????

picolo 20-09-12 19:07

otwieranie klapy bagażnika
 
witam wiem ze problem jest dosc czesty ale jestem laikiem w tych sprawach i nowym uzytkownikiem waszego forum. Mianowicie nie dziala przycisk otwierania tylnej klapy bagaznika. Gdy wciskam slychac ze cos sie dzieje po prawej stronie od pasazera. Probowalem przeczyscic styk przy przycisku, zdjalem ten plastik z klapy i wydaje ze sie ze wszystko jest ok. Kable wygladaja na cale. Czy ktos z was wie w czym tkwi problem??? Jesli tak to bardzo prosze o rade

MATRIX60MW 21-09-12 09:35

sprawdź kable pomiędzy klapą a karoserią.Pomiędzy zawiasami klapy


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 00:29.

Powered by vBulletin® Version 3.8.10
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.

Garage vBulletin Plugins by Drive Thru Online, Inc.

Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Navbar with Avatar by Kolbi