Forum Focus Klub Polska

Forum Focus Klub Polska (https://forum.focusklubpolska.pl/forum.php)
-   Auto Detailing (https://forum.focusklubpolska.pl/forumdisplay.php?f=116)
-   -   sklep mrówka t-cut (https://forum.focusklubpolska.pl/showthread.php?t=60292)

broken 20-10-12 11:40

sklep mrówka t-cut
 
Wlasnie kupilem w owym sklepie t-cut color fast w niebieskiej butelce napisane jest ze jest uniwersalny do kazdego koloru lakieru . Co sie okazalo g*** prawda umylem auto auto wyschlo i zaczelem dzialac tym preparatem i on w srodku niebieski jest napisane jest ze uniwersalny wiec pomyslalem ok zobacze . Na drugi dzien zonk nam gdzie male ryski nie sa pod moj kolor tylko maja kolor niebieski wtf mysle. I teraz moje pytanie co z tym zrobic da rade to czyms wyczyscic , moze reklamacje zlozyc chociaz paragonu nie mam xd pomocy :((
Ps. Sorka ze bez polskich znakow ale z kom pisze

mjq 20-10-12 11:47

Trzeba było najpierw zapytać co kupić. Teraz leć kupić IPA i zobaczy czy da się to wyczyścić.

broken 20-10-12 11:52

Ipa czyli co to jest jesli zapytać mozna ? I w jakiej cenie bo krucho troche xd

Pastoo 20-10-12 12:06

IPA - Izopropanol? Czyli najprościej mówiąc, alkohol izopropylowy. Dostaniesz w każdym sklepie z elektroniką, markecie budowlanym, mały spray nie powinien kosztować więcej niż 5zł
A T-Cut, jeśli już musisz używać, to chociaż względnie dobrany odcieniem. I nie na wszystkich lakierach, np. na srebrnym może narobić szkód (chociaż srebrny T-cut na Escorcie lakierowanym Moondust Silverem dał radę).

mjq 20-10-12 12:24

IPA 1l 20-25zł.

broken 20-10-12 12:41

Hehe numer sa u mnie w mieście 4 sklepy budowlane 3 z elekt i farbami a nie wiedzą co to ipa zal normalnie :/ a dynksem nie da rady xd ?

mjq 20-10-12 12:50

Jedź do jakiegoś sklepu elektronicznego. Denaturatem możesz próbować w mało widocznym miejscu, ale bardzo ostrożnie.

moons 20-10-12 12:58

I nie pytaj o IPA tylko o alkohol izopropylowy czy tam izopropanol :) Muszą gdzieś to mieć w końcu w tym się czyści elektronikę.
Pozdrawiam

broken 20-10-12 13:03

No pytalem tak jak piszesz a oni galy wywalali xd

uri90 20-10-12 13:23

broken, dałeś ciała, zamiast poczytać temat o detailingu na forum to kupiłeś takie g.wno. zmyj to tak jak koledzy piszą, poczytaj o kosmetykach i kup coś dobrego :)

czaptan 20-10-12 13:24

Faktem jest, że w budowlanym to ja nie spotkałem jeszcze IPY.

broken 20-10-12 13:34

uri90, ba moglem to zrobic zamowilem na alledrogo ipe i jak przyjdzie to bede dzialal bo teraz nie mam czym umylem auto jeszcze raz i gdzie niegdzie poschodzilo ale nie wszystko ale dzieki za wszystkie odpowiedzi

moons 20-10-12 14:06

Nie wiem czym myjesz auto, ale daj tego większe stężenie i też pewnie zejdzie a jak nie to dwa mycia i nie będziesz miał tego na aucie. To nie jakaś technologia nano żeby trzymało się mocno na aucie.
Pozdrawiam

Chabs 20-10-12 16:23

ewentualnie na bezdotyk i mikroproszkiem

MisiekT 20-10-12 18:21

pojezdzisz troche i samo sie wyplucze, bez nerwow

cocolino 20-10-12 19:30

Poza tym gdzie jest moderator ? Jaki ten temat ma związek z autodetailingiem ? Panowie trzymajmy jakikolwiek poziom jaki by on nie był ...

pascallife 20-10-12 23:24

Dobrze umyj samochód z większym stężeniem szamponu, jak nie za pierwszym razem to za którymś powinno puscic.
To jest wosk przynajmniej jest tak napisane a do usuwania min. wosków służy cleaner. W Twoim przypadku wziąłbym jakiś ścierny.

mjq 21-10-12 09:32

Cytat:

Napisał cocolino (Post 782167)
Poza tym gdzie jest moderator ?

Jestem. A gdzie miał zadać to pytanie? W dziale inne techniczne?
Zapytał tutaj, dostał odpowiedź. Ja osobiście problemu nie widzę.

marfm76 21-10-12 10:19

Cytat:

Napisał cocolino (Post 782167)
Poza tym gdzie jest moderator ? Jaki ten temat ma związek z autodetailingiem ? Panowie trzymajmy jakikolwiek poziom jaki by on nie był ...

Jaj to nie ma związku?? Właśnie zastanawiam się, czy nie "przypiąć" tematu na górę, zmieniając tytuł na "Nieudany autodetailing -pomocy" :)

Cytat:

Napisał mjq (Post 782256)
... Ja osobiście problemu nie widzę....

:smt023

cocolino 21-10-12 10:44

Cytat:

Napisał mjq (Post 782256)
Jestem. A gdzie miał zadać to pytanie? W dziale inne techniczne?
Zapytał tutaj, dostał odpowiedź. Ja osobiście problemu nie widzę.

Cytat:

Napisał marfm76 (Post 782268)
Jaj to nie ma związku?? Właśnie zastanawiam się, czy nie "przypiąć" tematu na górę, zmieniając tytuł na "Nieudany autodetailing -pomocy" :)


:smt023

Chopy nie nerwujta się bo nie o to chodzi ale idąc tym sposobem to można sobie założyć temat na każdy kosmetyk, tylko jak wtedy wyglądałoby podforum o AD ??? A na pytanie gdzie odpowiadam :arrow: tu http://www.focusklubpolska.pl/showth...=56789&page=10

mjq 21-10-12 10:53

Ok. Wyjaśniliśmy sobie wszystko. Temat zamykam.


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 15:16.

Powered by vBulletin® Version 3.8.10
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.

Garage vBulletin Plugins by Drive Thru Online, Inc.

Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Navbar with Avatar by Kolbi