Forum Focus Klub Polska

Forum Focus Klub Polska (https://forum.focusklubpolska.pl/forum.php)
-   Tuning mechaniczny (https://forum.focusklubpolska.pl/forumdisplay.php?f=12)
-   -   Jak sie nazywają żarówki w zegarach ?? (https://forum.focusklubpolska.pl/showthread.php?t=4223)

Adaho 27-06-05 16:24

Jak sie nazywają żarówki w zegarach ??
 
mają jakieś spacjalne oznaczenie ? centralna z nich mi sie zjarała i musze kupić ...może są takie LEDy ??

Picia78 27-06-05 19:39

Ale na tablicy rozdzielczej :!:

Adaho 28-06-05 08:01

Cytat:

Napisał Picia78
Ale na tablicy rozdzielczej

tak .. po wyjęciu zegarów można je wykręcić od tyłu ...

robdol 28-06-05 08:45

mnie się jakiś czas temu przepaliła jedna.Akurat wtedy zmieniałem tarcze na białe więc zajechałem do ASO. Wchodzę i pytam czy mają takie żarówki a doradca na to że mają . No to ja do auta zegary wyciągam i walę do niego. Po jakimś czasie wraca zakłopotany i mówi że mają ale bez oprawki . Patrzę na niego jak sroka w gnat i biorę zegary do ręki. Patrzę ,karwa przecież ta oprawka to nie przymierzając nic innego jak oprawka od diody a w każdym razie bardzo podobna. Zjebałem go na czym stoi, że jest gamoń i że mnie zwodzi że ma żarówkę .Pan doradca siem ewakuował [bigok] . Zaszedłem do pierwszego lepszego mechaniora pokazałem o co chodzi on wziął kumbinerki wyjął starą żarówkę z oprawką i bez problemu przełożył do oprawki uprzednio zakupioną ( za 3,50 pln [hehe] ) żarówkę. Nie skasował nic. [bigok] żarówka świeci do dziś bez problemu.

Adaho 28-06-05 10:19

czyli jednak do ASO ... ok - thnx [pub]

Oskar 28-06-05 10:48

Matko kochana Adam zlituj się z żarówką do Aso ???
zdejmujesz zegary wyciągasz z tyłu zarówke wyjmujesz ją z tego plastiku podjezdzasz na najbliższą stację kupujesz drugą , zakładasz działa . Jak Ci się nie chce przyjedź do mnie to Ci to zrobię

Adaho 28-06-05 11:03

Cytat:

Napisał Oskar
Matko kochana Adam zlituj się z żarówką do Aso ???
zdejmujesz zegary wyciągasz z tyłu zarówke wyjmujesz ją z tego plastiku podjezdzasz na najbliższą stację kupujesz drugą , zakładasz działa . Jak Ci się nie chce przyjedź do mnie to Ci to zrobię

do ASO -> kupić żarówkę, nie wymienić :!: nie panikuj odrazu jak stara baba :mrgreen:

a z wymianą dam sobie radę - nie ma nic prostszego - dziękuję za poradę

Oskar 28-06-05 11:12

Uffff juz myśłałem

Adaho 28-06-05 11:16

Cytat:

Napisał Oskar
Uffff juz myśłałem

[bigok]

siwy 28-06-05 11:19

To powina być albo żarówka W3W albo W2.3W... Ale najlepiej porównać z wyjętą...I spróbuj najpierw poza aso bo tam mają kosmiczne ceny zarówek... np. 10 zł za pomaranczową żarówkę do kierunku bocznego :smt120

Adaho 28-06-05 11:23

Cytat:

Napisał siwy
To powina być albo żarówka W3W albo W2.3W... Ale najlepiej porównać z wyjętą...I spróbuj najpierw poza aso bo tam mają kosmiczne ceny zarówek... np. 10 zł za pomaranczową żarówkę do kierunku bocznego


i to jest odp. na którą czekałem - dzięki Bruder


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 04:29.

Powered by vBulletin® Version 3.8.10
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.

Garage vBulletin Plugins by Drive Thru Online, Inc.

Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Navbar with Avatar by Kolbi