Forum Focus Klub Polska

Forum Focus Klub Polska (https://forum.focusklubpolska.pl/forum.php)
-   Serwis i gwarancja (https://forum.focusklubpolska.pl/forumdisplay.php?f=15)
-   -   Alternatywny serwis dla fok Warszawa (https://forum.focusklubpolska.pl/showthread.php?t=58093)

denver85 02-08-12 19:28

Hej,

tez niedawno odebralem foke z CCS. Moge polecic z czystym sumieniem, foczce zaraz stuknie 100k km, wiec zafundowalem rozszerzony przeglad, wymiane rozrzadu, lewe tylne lozysko+piasta+czujka ABS, do tego doszla tuleja wahacza z przodu. Cena naprawde super, kontakt rowniez (tel w razie znalezienia czegos). Polecam!

mar-pow 02-08-12 20:24

Też dzisiaj odwiedziłem CCS. Wymiana oleju + filterek...Oczywiście znowu polecam.

kamilmk1 03-08-12 14:19

Witam Ja jutro się wybieram na rozrząd i ogólne oględziny. Po powrocie opisze jak było

kamilmk1 05-08-12 23:05

Byłem i mogę spokojnie polecić. Na następne naprawy czy wymiany mam już dobry serwis.

Tokis 22-08-12 20:28

CCS - nie tak różowo
 
Chcialbym nieco ostudzić wasze zachwyty nad serwisem CCS. Owszem, pan kontaktowy i miły, ceny faktycznie niskie.
Przyjechałem do niego jakiś czas temu w celu wymiany rorządu (Focus mk1 fl 1.8 zetec), regulacji zawrów i zdiagnozowania dziwnego cykania pod pokrywą zwrorów. Z tym cykaniem nie poradzono sobie w ASO, naciągnęli mnie tylko na wymianę cewki i przewodów "bo pewno wypada zapłon".
Pzn Krzysztof wymienił rozrząd i przy okazji wyszło że poprzedniemu wlaścicielowi pękl pasek rozrządu i robiona była głowica. Zawory zostały przez p. Krzysztofa wyregulowane, cykanie pozostało. Więc p. Krzysztof stwierdził że to tak głośno pracują wtryskiwacze. Kupiłem więc na allegro używana listwę wstryskową, przełozył, cykanie pozostało. Więc z kolei stwierdził że trzeba na nowo ściagać głowicę, żeby sprawdzić co to cyka.
Podziękowałem i pojechałem na Tarnogórską do dwóch panów od Forda.
Panowie przez pól dnia męczyli się ze ściągnięciem pokrywy zaworów ktorą wraz z uszczelką CCS przykleił na silikon ( nie chciało mu się doczyścić poprzedniego silikonu, którego uzył jakiś poprzedni partacz) No więć po ściag ięciu pokrywy okazało sie że zawory nie było wyregulowane, płytki regulacyjne skorodowane , jedna w ogóle się nie obracała. Tego juz CCS nie dostrzegł. Panowie zawory wyregulowali, płyki wymienili i cykanie ustało.
CCS tani, moze do prostych spraw. Nie potrawfił zdiagnozować wadliwych płytek i tego że to one powoduja cykanie w zaworach.
Za to gorąco polecam Tarnogórską 20A, panowie kompetentni, rzetelni.

kris 123 24-08-12 13:13

Małe sprostowanie z mojej strony w sparwie Pana Tokis.
Otóż pierwsza sprawa jest taka że nikt nie kazał Panu kupować listwy wtryskowej gdyż mam u siebie taką na podmianę. Zasugerowałem tylko że warto sprawdzić i wtedy przyjechał Pan z własną listwą. Nie stwierdziłem również że trzeba ściągać głowice tylko sprawdzić jeszcze raz zawory. Luzy zaworowe były nieprawidłowe na 4 zaworach i te płytki zostały wymienione, reszty płytek nie ruszałem gdyż luzy były odpowiednie (mój błąd). Co do pokrywy zaworów wklejonej na silikon to rozmawiałem z Panem na ten temat i wyraził Pan akceptacje więc nie wiem co ma na celu kolorowanie opowieści mijającej się z prawdą. Pokrywa była wklejona przez kogoś na sztywny klej który został usunięty lecz dla pewności okolice panewek były wklejone na silikon o czym Pan doskonale wiedział.
Dodam tylko że z ponownego sprawdzenia zaworów bezpłatnie już Pan nie skorzystał wystawiając werdykt po jednej wizycie.

Pozdrawiam.

mar-pow 27-08-12 17:24

Odebrałem dzisiaj samochód po wymianie przegubu lewego wew. Wszystko szybko i sprawnie jak zawsze ;)

oomarcin78 27-11-12 12:30

Byłem wczoraj z moja foczką na wymianie rozrządu i wymianie cieknącego uszczelniacza. Wszytko zrobione terminowo wg wcześniejszych ustaleń. Przy okazji Pan Krzysiek sprawdził resztę samochodu i wynalazł kilka drobnych rzeczy do naprawy/wymiany przy najbliższej okazji.
Generalnie wszystko OK.

grysza2 10-01-13 19:19

Witam, ja też od jakiegoś czasu szukałem serwisu po stronie Włochy, Ursus, Białołęka. Do tej pory zaglądałem do Zbycha ale niestety trochę daleko. Na forum znalazłem namiary na CCS. Autko wstawiłem z nieszczelną pompą paliwa. Czas naprawy 3 dni robocze + doszło do tego jeszcze kilka innych napraw np. rozrząd, łącznik stabilizatora, prawy zacisk hamulca ręcznego itd. Auto odebrałem dziś. Pierwsze wrażenie pozytywne. Ceny ok. Czas naprawy krótki. Jak troszkę autkiem pojeżdżę to napiszę jak się sprawuje.

mar-pow 24-02-13 16:27

Byłem ostatnio wymienić wydech i dołożyć centralny zamek z pilota.... wszystko sprawnie i szybko. Polecam.

SOLAN 24-02-13 17:01

Po wczorajszej wizycie w CCS tylne tarcze wymienione . Wszystko sprawnie i bez problemów .
Polecam.

Kwasniak 25-02-13 03:28

Byłem, wymienione silentbloki, płyn hamulcowy. Ale najważniejsze w CCS to uczciwe podejście do klienta, co nie którzy kazali mi kupować już nową turbinę bo "wyje" a przyczyną okazała się nieszczelność, został wymieniony komplet uszczelek przy turbo i nastała cisza :-)

przemo6435 07-03-13 12:23

Właśnie wróciłem z CRIS CAR
Wymiana rozrząd + napinacz paska wielorowkowego + pasek + filtr paliwa
Wszystko profesjonalnie i szybko cena przystępna

POLECAM

Wlodzio 09-03-13 16:33

Rozrząd, pompa wody i świece żarowe, szybko i na temat.
Części takie jak uzgodniłem, polecam CCS i już umawiam kolejną wizytę na tarcze i klocki.

grysza2 12-05-13 19:28

Witam, to moja druga wizyta w CCS. Tak jak za pierwszym razem jestem zadowolony. Ceny OK. Diagnoza, wycena i robimy :).Wymieniłem poduszkę pod skrzynią biegów i uszczelniacz wału silnika. Autko śmiga :). Polecam.

XymoX 13-05-13 08:20

piszecie o wymianie łożysk - ile płaciliście z przód ?

mar-pow 13-05-13 08:30

Cytat:

Napisał XymoX (Post 865282)
piszecie o wymianie łożysk - ile płaciliście z przód ?

Zadzwoń to się dowiesz, umówisz się od razu itd :)

Stacho 14-05-13 11:21

Słuchajcie, a czy jest może na instalatorów lub w okolicach jakiś godny polecenia warsztat blacharsko-lakierniczy? W CCS bym ogarnął magiel i chce od razu wstawić do lakiernika, bo mi ruda wyłazić zaczyna na rantach wew. drzwi...

Stacho 18-06-13 11:53

Wstawiłem swojego fokolota do CRISCAR'u, opiszę wrażenia jak będę już po ;)

EDIT:

Foka odebrana, lewa końcówka drążka (zamiast magla, ufff) linki od ręcznego i wahacze pod sprężynami tył - wszystko zrobione w sumie w jeden dzień. Do tego zbieżność w sąsiadującej Renowacji Felg też ogarnięta - odebrałem gotowe auto. Polecam CRISCAR ;)

newrafal 26-06-13 22:10

ja dziś byłem u konkurencji CCS na instalatorów w ABSCar na wymianie rozrządu szczerze polecam FII 650 zł oryginał

szczenka 27-06-13 22:37

Foka ogarnięta w CCS. Polecam.

Wlodzio 07-08-13 20:05

Dzisiaj byłem na kolejnej wizycie w CCS i jak zwykle jestem mile zaskoczony.
Dwie tuleje wahacza + łącznik stabilizatora i wszystko w niecałą godzinkę :)
Polecam.

newrafal 07-08-13 21:27

tak z ciekawości ile PLN ?

Wlodzio 08-08-13 17:01

Cytat:

Napisał newrafal (Post 896961)
tak z ciekawości ile PLN ?

To zależy na jakie części się umówisz ale będziesz zadowolony :) ja jestem i polecam
Z właścicielem na pewno się dogadasz.

newrafal 08-08-13 19:39

ale chodzi mi konkret: robiłem na częściach ... zapłaciłem ... to nie tajemnica ?

Jankos 04-12-13 11:07

A właściciel tzn. Krzysiek pisuje jeszcze w tym temacie? Bo wpadłbym (już zresztą dzwoniłem) do niego na przegląd Puga :) silnikowo to focus a i mechanicznie też :)

Kapeć 12-12-13 09:33

Byłem ostatnio w CCS.
Właściciel faktycznie konkretny i przy tym miły.
Za sprawdzenie zawieszenia i całej kolumny kierowniczej (w tym jej po dokręcanie po robocie innego "super serwisu") oraz wyważenie opon zapłaciłem 100zł.
Polecam CCS!

wojtek2411 23-12-13 13:08

Witam, orientujecie się jaki jest koszt wymiany uszczelniacza wału? Mam zamiar się własnie wybrać po nowym roku do CCS, bo zauważyłem delikatny wyciek oleju, i zdiagnozowałem, ze to właśnie to. Nie wiem jak przygotować się finansowo na taką wizytę.
Pozdrawiam

exiter 22-01-14 14:30

koledzy powiedzcie mi czy w CCS wszystko robi właściciel Krzysztof czy pomocnicy?

Wlodzio 22-01-14 15:00

Cytat:

Napisał exiter (Post 944035)
koledzy powiedzcie mi czy w CCS wszystko robi właściciel Krzysztof czy pomocnicy?

Zazwyczaj jest właściciel i dodatkowo jedna osoba.


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 16:27.

Powered by vBulletin® Version 3.8.10
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.

Garage vBulletin Plugins by Drive Thru Online, Inc.

Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Navbar with Avatar by Kolbi