Forum Focus Klub Polska

Forum Focus Klub Polska (https://forum.focusklubpolska.pl/forum.php)
-   Inne techniczne (https://forum.focusklubpolska.pl/forumdisplay.php?f=10)
-   -   [MK1] Czyszczenie tapicerki w Wawie (https://forum.focusklubpolska.pl/showthread.php?t=34449)

cezar2 10-01-10 12:40

Czyszczenie tapicerki w Wawie
 
Witajcie
muszę wyprać siedzenia przednie i tylne w moim focusie - Czy ktoś z was może mi polecić jakiś zakład lub oosbę która mogłaby to zrobić w Warszawie za jakieś sensowne pieniądze ? (byłem w myjni na Mokotowie i tam sobie zaśpiewali 150 zł !!! )

Pozdrawiam

sibi 10-01-10 16:54

to są właśnie sensowne pieniądze !!
w Wołominie za Lupo pobrali 100 zeta za FF1 kombi 140 zeta (100% zadowolenia)
jak chcesz to jedź na Robo tam skasuja 350zeta

Cezar mam pytanie jakie to sa sensowne pieniądze ???
Widziałem jak to robili i w skład tego wchodzi:
-środki do czyszczenia
-narzędzia do czyszczenia (szczotka nie bylejaka, odkurzacz)
-prąd
-woda
-robota człowieka lub 2 człowieków

Jeśli uważasz że to za dużo jak dla właściciela Focusa to kup preparaty i zrób to sam to docenisz te 150 zeta

cezar2 10-01-10 21:04

Wydaje mi się że wyczyszczenie dwóch siedzeń i tylnej kanapy powinno kosztować do 100 zł. Nie znam cennika ale może się okazuje że to są właśnie rozsądne pieniądze - nie wiem.

Według mnie tyle powinno kosztować biorąc po uwagę ile jest do wyczyszczenia. Za 150 zł gość z karcherem czyścił mi dwa duże dywany w domu - to jest do czego mogę się odnieść.

Pozdrawiam
Cezar

MisiekT 10-01-10 21:06

dywany chyba troche wygodniejsze, nie? 150zl za profi czyszczenie tapicerki to standard... mozna na pewno taniej, ale pytanie jak z jakoscia

sibi 10-01-10 21:32

za 150 zeta to z Miśkiem Ci dywany w domu i samochodzie wyczyścimy
ile to picia w kampanii [pub2]

Cezar za 150 zeta to powinni wszystko trzasnąć łącznie z podsufitką i boczkami.

lobuzek 11-01-10 19:30

Moim zdaniem absurdem jest płacenie takich pieniędzy za czyszczenie. Sam mam w Foce jasną tapicerkę i za 600 zł kupiłem odkurzacz piorący Karchera SE 3001 i już mi się dawno zwrócił, biorąc pod uwagę prania swojego auta i znajomych. Dodatkowo samemu można to sobie zrobić dokładniej, bo wypranie tapicerki, szczególnie na krawędziach nie jest najprostsze.
Lepiej wziąć choćby w ratach, sprzęt i tak przyda się w domu (jak ktoś jest alergikiem) i olać wszystkie myjnie.
A jeśli chodzi o cenę, to dla porównania w Tarnowie tez za pranie śpiewają 100-150 zł.

cezar2 15-01-10 22:11

No i wyczyścili mi za 80 zł w Wawie i naprawdę bardzo solidnie wykonana usługa.

newrafal 15-01-10 22:20

a coś więcej... gdzie ?

cezar2 17-01-10 13:03

W Warszawie na ul. Jagiellońskiej róg Kotsisa przy stacji Orlen

tyski77 22-01-10 08:32

Zapraszam na strone www.czystatapicerka.pl Firma znajduje sie w Zielonce ale dojeżdzają gratis. Cena i zakares usług opisany na stronie.


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 00:24.

Powered by vBulletin® Version 3.8.10
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.

Garage vBulletin Plugins by Drive Thru Online, Inc.

Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Navbar with Avatar by Kolbi