Forum Focus Klub Polska

Forum Focus Klub Polska (https://forum.focusklubpolska.pl/forum.php)
-   Tuning mechaniczny (https://forum.focusklubpolska.pl/forumdisplay.php?f=12)
-   -   są chętni ? (akcja zakończona) (https://forum.focusklubpolska.pl/showthread.php?t=16228)

cisza 11-04-07 11:41

są chętni ? (akcja zakończona)
 
... na wspólną wizytę u Mastersa w celu modyfikacji elektroniki (chiptuning) ?
Najlepiej w drugiej połowie maja? :mrgreen:

wrx 11-04-07 12:03

Re: są chętni ?
 
Cytat:

Napisał cisza
... na wspólną wizytę u Mastersa w celu modyfikacji elektroniki (chiptuning) ?
Najlepiej w drugiej połowie maja? :mrgreen:

a co? im wiecej tym taniej?

grzehoo 11-04-07 12:17

cisza sam się boi [zimny] [helm]

jkb^^ 11-04-07 12:22

ja jestem wstepnie zainteresowany na wizyte myslalem zeby odwiedzic oddzial we wroclawiu, jesli chodzi o cene to mi powiedzieli 1800zl, podniesienie mocy ze 100hp do okolo 120-130hp, myslalem nad ktoras sobota bo w tygodniu pracuje :) czekam na propozycje odnosnie terminu

cisza 11-04-07 12:37

Cytat:

Napisał jkb^^
ja jestem wstepnie zainteresowany na wizyte myslalem zeby odwiedzic oddzial we wroclawiu

ja najbliższy mam w Katowicach (a nawet 2), ale jakoś tak wewnętrznie czuję, że najlepiej będzie to zrobić u samego Mastersa.
Ceny wszędzie są takie same, a skoro nie ma różnicy to :wink:

Co do terminu, to dam znać jak wróci Masters ... mi też najbardziej pasuje sobota 8)

Cytat:

Napisał grzehoo
cisza sam się boi

a to ty nie wiesz, że cisza się niczego nie boi ?! :mrgreen:

jkb^^ 11-04-07 13:53

to co mowisz ze najlepiej bedzie sie bujnac do stolycy? wynegocjujesz jakas lepsza cene?
p.s. mi by jeszcze zalezalo zeby to bylo przed zlotem w radomiu... [chytry] [chytry] [chytry]

cisza 11-04-07 14:15

Cytat:

Napisał jkb^^
to co mowisz ze najlepiej bedzie sie bujnac do stolycy? wynegocjujesz jakas lepsza cene?

jesli będzie nas 2 lub więcej to napewno coś utargujemy :wink:

Cytat:

Napisał jkb^^
p.s. mi by jeszcze zalezalo zeby to bylo przed zlotem w radomiu...

da się zrobić :) jesli bedziesz w stanie to ja moge jechac juz za miesiac :mrgreen:

ps. :arrow: dorwałem gościa, który chyba jako pierwszy robił chipa w tdci (delphi) bodajze w 2004
Cytat:

Czesc, auto jezdzi jeszcze u mnie, aktualnie na niecale 90kkm, program robilem przy chyba 25kkm. Jedyne co sie z autem podzialo przez ten okres to padlo kolo dwumasowe (lomotanie przy dpalaniu i gaszeniu silnika) i na pewno bylo to spowodowane wiekszym momentem obrotowym silnika niz jest seryjnie. Zaczelo wyc jeszcze jakies lozysko napinacza paska wielorowkowego ale to raczej nie mialo nic wspolnego z programem.
Poza tym nic sie nie dzialo z autem.
biorąc pod uwagę, że w focusach koło dwumasowe pada i bez tuningu to jak dla mnie wynik rewelacja [zlosnik]

jkb^^ 11-04-07 14:22

ja mam 85kkm w swojej foce powiedzialem to temu gosciowi z mastersa bo wlasnie sie obawialem czy to nie za duzo w momencie jak chce robic chipsa, i pytalem czy nie zacznie po zawirusowaniu kopcic na czarno, powiedzial mi ze jesli do tej pory nie kompci to i po tutningu nie bedzie kopcil co do awaryjnosci i zywotnosci silnika to powiedzial ze jesli sie jezdzi normalnie i leje dobre paliwo to nie ma z autem zadnych problemow :)

cisza 11-04-07 14:28

Cytat:

Napisał jkb^^
(...) powiedzial ze jesli sie jezdzi normalnie i leje dobre paliwo to nie ma z autem zadnych problemow

też to napisałem w twoim wątku o swapie ... można by tylko dodać ewentualnie, częstsze wymiany oleju np. co 10.000 km i powinno być git.

Tommi 11-04-07 17:29

tydzien temu zaklepalem miejsce na 7 maja i ... zobaczymy co bedzie :)

jkb^^ 11-04-07 17:44

Cytat:

Napisał Tommi
tydzien temu zaklepalem miejsce na 7 maja i ... zobaczymy co bedzie :)

to moze my tez cisza powinnismy sie zakrecic kolo jakiegos terminu sobotniego

cisza 11-04-07 18:28

Cytat:

Napisał jkb^^
to moze my tez cisza powinnismy sie zakrecic kolo jakiegos terminu sobotniego

jestem za, a nawet przeciw :mrgreen:
Dzisiaj nie udało mi się dodzwonić do Mastersa, ale jutro spróbuję.

[ Dodano: Czw 12 Kwi, 2007 09:54 ]
jkb^^, 19 maja 2007? Pasuje Ci ten termin?

cieply 12-04-07 10:46

Witam,

Tez powaznie mysle o virusie, wiec jak by bylo nas 3 to moze by troche spuscil:)

Wybieracie sie do Katowic?

Pozdro

cisza 12-04-07 10:59

Cytat:

Napisał cieply
Wybieracie sie do Katowic?

nie doczytałeś, a jest już o tym wspomniane w tym wątku :mrgreen:

cieply 12-04-07 11:16

to jestem chetny :)

PS nie pasuje Wam 12 maj ? bo 19 jest TUNING SHOW w Krakowie. Ale jak cos to dostosuje sie do wiekszosci :)

jkb^^ 12-04-07 14:12

ja jestem za terminem 26 maj bo 19 maja to mam urodzinki i wole byc w domu :D jak sie zapatrujecie na ten termin?

cisza 12-04-07 14:28

Cytat:

Napisał jkb^^
ja jestem za terminem 26 maj bo 19 maja to mam urodzinki i wole byc w domu jak sie zapatrujecie na ten termin?

hehe już Ci napisałem na PW, że 26 maja mam urodziny :P i też wolałbym wtedy w domu być :D ale ...
jeśli nie znajdziemy innego terminu (a nie znajdziemy) to się wstępnie zgadzam na 26 maja [fajny prezent :mrgreen: ]

jkb^^ 12-04-07 15:43

bylo by milo jak bys sie zdecydowal na 26, ty to masz jeszcze o tyle dobrze ze codzien jestes w domu, a ja caly tydzien pracuje w delegacji i rodzine tylko w soboty i niedziele widuje :P:P:P

cieply 12-04-07 15:57

to co zostaje 26 ??

Pytaliscie ile by bylo taniej jak bysmy we trzech podjechali?

Picia78 12-04-07 16:24

Ja bym benzin zachipował w jakiej kasie 1.6 :wink:

cisza 12-04-07 17:30

Cytat:

Napisał jkb^^
bylo by milo jak bys sie zdecydowal na 26

Cytat:

Napisał cieply
to co zostaje 26 ??
Pytaliscie ile by bylo taniej jak bysmy we trzech podjechali?

myślę, że będzie OK. Pogadam jeszcze dzisiaj z żoną i dam znać na forum wieczorem.
Co do targowania, to trzeba złapać Staszewskiego we własnej osobie i z nim uzgodnić szczegóły. Wczoraj i dzisiaj go nie było... będę próbował się dodzwonić :)

[ Dodano: Czw 12 Kwi, 2007 17:33 ]
cieply, a ty jesteś zdecydowany na 100% :?: Nie chcę wyjść na głupka :mrgreen:
jkb^^ jak mówi tak robi, więc [bigok]

cieply 12-04-07 20:28

Cytat:

Napisał cisza
cieply, a ty jesteś zdecydowany na 100% :?: Nie chcę wyjść na głupka :mrgreen:
jkb^^ jak mówi tak robi, więc [bigok]

Oczywista, ze zdecydowany na 100 % :D

pozdro

jkb^^ 12-04-07 20:45

klep termin na 26, i dobra cene i jademy
jesli chodzi o dojazd to chyba stykniemy sie w katowicach i pozniej razem mykniemy na wawe, masz cb?; po chipsie momzemy sie spotkac z klubowiczami z wawy:P

cisza 12-04-07 22:14

Cytat:

Napisał jkb^^
klep termin na 26, i dobra cene i jademy

ok, jedziemy 26 maja 2007. Postaram się dogadać z Mastersem co do ceny, ale nie gwarantuje sukcesu.
Cytat:

Napisał jkb^^
jesli chodzi o dojazd to chyba stykniemy sie w katowicach i pozniej razem mykniemy na wawe, masz cb?; po chipsie momzemy sie spotkac z klubowiczami z wawy:P

do 26 maja jeszcze kupa czasu :mrgreen: zdążymy się dogadać 8)
CB nie mam (nie)stety. Pomysł na mały spot z kUlegami z Wawy - jak najbardziej mi sie podoba :mrgreen:

ps. jak się dodzwonię do Mastersa dam znać oczywiście jak poszło [bigok]

Picia78 15-04-07 15:53

Ile ta benzin by kosztowała i jaki rezultat by był :wink:

BiEdRoN 15-04-07 20:22

z tego co wiem to marek chyba sie nie bawi w benzyniaki przynajkmniej tak bylo do tej pory

cisza 16-04-07 10:30

dzisiaj pogadałem z Mastersem i
:arrow: cena standardowa 1.900 zł (dlatego, że to Ford)
:arrow: cena dla nas to 1.750 zł
:arrow: zdąży zrobić 3 auta w sobotę, ale 26 maja jedzie na zawody do Czech :?

Wolne terminy to 12 maj lub 2 czerwca ...
jeśli chodzi o mój typ jechałbym 12 maja, pasuje Wam?

[ Dodano: Pon 16 Kwi, 2007 10:42 ]
ps. w Katowicach zrobiliby za 1.500 zł
różnica jest taka, że tylko jedno auto na dzień, hamownia inercyjna - soft robi ponoć sam Masters. No i w soboty nie pracują :cry:

jkb^^ 16-04-07 11:13

w ostatecznosci ten termin 12 maja tez jest do zaakceptowania :) co do wyboru katowice czy warszawa, to jest jeszcze do przemyslenia aczkolwiek wolal bym jechac kupa i zebysmy zrobili tego chipa razem :)

Picia78 16-04-07 14:29

Szkoda :?

cisza 16-04-07 15:25

OK :)
wszyscy zdecydowani, termin ustalony.
Jedziemy 12 maja 2007, cały dzień poświęcony tylko naszym foczkom :P
Dzwonię potwierdzić termin i spróbuję jeszcze utargować 50 zł :roll:

cieply, jkb^^, zaproponujcie może jakieś miejsce spotkania co byśmy mogli podjechać stadkiem do Mastersa.


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 05:10.

Powered by vBulletin® Version 3.8.10
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.

Garage vBulletin Plugins by Drive Thru Online, Inc.

Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Navbar with Avatar by Kolbi