Forum Focus Klub Polska

Forum Focus Klub Polska (https://forum.focusklubpolska.pl/forum.php)
-   Elektryka, audio i alarmy (https://forum.focusklubpolska.pl/forumdisplay.php?f=31)
-   -   Konplet halogenów (https://forum.focusklubpolska.pl/showthread.php?t=10115)

PiotrB 26-04-06 12:18

Konplet halogenów
 
Witam,
od m-ca jestem posiadaczem FFI i niestety jakiemus pajacowi juz sie spodobaly moje halogeny. Poszukuje kompletu i mam problem bo na allegro sprzedajacy nie sa w stanie powiedziec co wchodzi w sklad kompletu zeby dalo sie zamontować. Rąbneli mi wszystko - wiszą ucięte kabelki. Prosze podpowiedzcie co powinno byc (lampa, dekielek... i co dalej?)

Pozdrawiam
Piotrek B

wojtekn 26-04-06 12:21

Co za g....... niech im te łapy pou....... . Ubolewam rezem z tobą. Mi też rąbeli inne elementy z foczki.

NeroN 26-04-06 12:46

Halogen, klapka (nakretka,dekielek czy ja tam zwal) z gniazdem do wtyczki + w Twoim przypadku wtyczka [chytry]

Paweł 26-04-06 18:32

i oczywiście żarówka :P

chemiqs 27-04-06 21:01

skurw...le - poucinalbym lapy.

arttie 27-04-06 22:18

Cytat:

Napisał NeroN
Halogen, klapka (nakretka,dekielek czy ja tam zwal) z gniazdem do wtyczki + w Twoim przypadku wtyczka [chytry]

Jeżeli to FF I przed liftingiem to jeszcze są takie plastikowe uchwyty trzymające halogenik w miejscu. (w wersji po liftingu nie wiem jak jest).
Niedawno zmieniałem to wiem ;)

NeroN 27-04-06 23:52

ano sa,ale tego juz nie liczylem jako element halogenu tylko zderzaka....

Picia78 28-04-06 21:08

Cytat:

Napisał Paweł
i oczywiście żarówka :P

Zarówka w nowym modelu 79zł kosztóje :wink:

chemiqs 30-04-06 08:37

a sluchajcie - mi wlasnie padla zaroweczka w lewej lampie.
szukalem opisu jak to zrobic na forum ale trafilem na ogolne takie gadki szmatki.

Bylo gdzies juz zamieszczone jak to zrobic?? dajcie znac. Bo trzeba bedzie sie do tego przybrac. I jeszce jedno - i tez tego szukalem ale bez pozytywnych rezultatow - czy jest gdzies post jakie sa typy i moce zarowek do foki ffI

sorry za brak szczegolowosci - ale ja dopiero wchodze w ten temat - takze jak cos niedogralem w poscie to bez opierd...nia mnie - oka :) - dzienks

Paweł 30-04-06 13:17

Cytat:

Napisał chemiqs
czy jest gdzies post jakie sa typy i moce zarowek do foki ffI

tu

chemiqs 30-04-06 19:33

oka thx - zaraz poczytam

pozdrowka

PiotrB 09-05-06 13:45

cd. komplet
 
po dlugich poszukiwaniach znalazlem komplet na szrocie (a w zasadzie pomogl mi znajomy w Poznaniu). Jako ciekawostke podam rozbieznosc cen bo jest niezla (cena dotyczy kompetu obydwu halogenow):
1. Serwis Forda w Lodzi - komplet z montazem 780 zł (smiech, bo bez montazu nie da sie zamowic)
2. Sklep z czesciami Forda oryginal - 480
3. Sklep z podrobka - 290
4. Allegro od 70 za sztuke
5. Komplet (z dobrymi zarowkami na szrocie) :) - 120 zł!

Mam nadzieje ze zlodziejaszek moich latwo nie sprzeda bo jeden mu sie zlamal i czesc zostala w zderzaku :)

Dziekuje forumowiczom za pomoc i okazane wyrazy wspolczucia!

Pozdrawiam
Piotrek B

M.A.G. 13-05-06 11:59

Cholera, ja znam gościa, który zna gościa, który zna.... i tak dalej, że może załatwić każdą część do każdego samochodu :shock: tyle, że trzeba podać numer rejestracyjny własnej fury :twisted: , żeby potem kuku nie było :!: :!:

Po prostu - no coment


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 00:01.

Powered by vBulletin® Version 3.8.10
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.

Garage vBulletin Plugins by Drive Thru Online, Inc.

Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Navbar with Avatar by Kolbi