Forum Focus Klub Polska

Forum Focus Klub Polska (https://forum.focusklubpolska.pl/forum.php)
-   Tuning mechaniczny (https://forum.focusklubpolska.pl/forumdisplay.php?f=12)
-   -   Ruszam z tuningiem optycznym (https://forum.focusklubpolska.pl/showthread.php?t=9469)

DARKOM 21-03-06 19:44

Ruszam z tuningiem optycznym
 
Witam idzie (WIOSNA) i pomalutku myslę o malych przeróbkach.Na zlocik zdążę zamontować tlumik ultera nrs001/8 a la mugen,biale kierunki przód i boki,przez calość auta 2 pasy tak mialem w poprzednim aucie i bardzo mi sie podobalo.Co do innych przerobek to dopiero po zlocie bo nie wyrobie z czasem a chcialbym także podpytać o nie kture :mrgreen: szczególy montowania innych upiększaczy do foczki(dokladki zderzaków,progi,lusterka i tp) Więc do milego spotkania [bigok]

RSSSS 21-03-06 21:03

Mówiąc o 2 pasach masz na myśli takie ala viper!
Jak tak to nie dobrze.Skrzywdzisz auto. [pop]


PS.Dam jedną radę odnośnie tuningu wizualnego.
Zacznij od dużych felg,bo inaczej efekt będzie niezaciekawy jak dasz ospojlerowanie przy małych kółkach.

Pozdrawiam i powodzenia. [pub2]

Dimmu 21-03-06 21:08

RSSSS ma racje, najlepsze efekty daje gleba i duze felgi. Jezeli zaczynasz od czegosc innego to musisz wykazac sie duzym wyczuciem zeby auto nie wygladalo smiesznie.
Zycze powodzenia i czekamy na efekty [bigok]

RSSSS 21-03-06 21:16

Cytat:

Napisał Dimmu
RSSSS ma racje, najlepsze efekty daje gleba i duze felgi. Jezeli zaczynasz od czegosc innego to musisz wykazac sie duzym wyczuciem zeby auto nie wygladalo smiesznie.
Zycze powodzenia i czekamy na efekty [bigok]

Fakt,ze zmęczenia zapomniałem o glebie :oops:

JohnX 22-03-06 17:09

Powodzenia w pracy, ale te pasy to mógłbyś sobie darować. :|

Picia78 22-03-06 18:45

E ja tam gleby nie chce wole fele duże zakupiłem 17 i to mi wystarczy :wink:

Dimmu 22-03-06 18:49

Cytat:

Napisał Picia78
E ja tam gleby nie chce wole fele duże zakupiłem 17 i to mi wystarczy :wink:

Nie no, czyzbym cos przegapil? Chwal sie mi tu zaraz :wink:

Picia78 22-03-06 19:23

Now wiesz sprzedałem te co maiłem 15 i zakópiłem 17 w zawadzie zobaczysz jakom brykom podjade wreszcie mam swiatła z tyłu ala lexus :wink:

Grzechos 22-03-06 19:24

Najlepiej gleba + ładna duża fela, i żadnych pastików :twisted:

DARKOM 22-03-06 19:39

Sorki różne gusta,ale dzięki za opinie.Za felgami się rozglądam ale w grę wchodza jedynie 16'',lampki lexsusy i tp.Jak by co pasy są tylko przyklejane także moga zzniknąć,ale mi się akurat to podoba [metal]

Trojan 22-03-06 23:55

Na nowych fokach te pasy zwłaszcza czarnych to się nazywa "skunks". Shelby GT to to nie jest ale odpowiednio dobrany kolor ciekawie wygląda. Tym nie mniej "cywilna" foka tylko z pasami będzie wyglądać bez urazy... jak skunks.
Co do felg zgadzam się z szanownymi przedmówcami. Sam zaczynam od felg. Może nic więcej nie być ale na porządnych kółkach auto wygląda o wiele lepiej.

Pasiu 23-03-06 07:15

DARKOM, powiem tak.

Co do swatel na bialem czy tam clear bewnie ze tak :!:
Lexus tez :!:

Ale za cholere tych pasow nie przyklejaj [panna] ewentualnie mozesz jakis graf zrobic na drzwiach np. takie jak Trojan mial w swojej foce :!:

Ja jak kupilem foke to najpier poszly fele 15" (male), po nie calym roku stwierdzilem ze za male sa i teraz zmieniam na 17". Jak zalozysz wieksze felgi obojetnie do jakiego samochodu to efekt jest zaje...., a jak jeszcze do foki to jz wgule bez komentaza :!:

TAKIE JEST MOJE ZDANIE :mrgreen:

Pozdr. [pub2]

KP 23-03-06 07:49

no cóz o gustach sie nie dykutuje, wazne by sprawiało radosc włascicielowi
jak przyjedziesz na zlot i tak wszyscy bedą chwalić :mrgreen: :mrgreen:
najwazniejsze zrobic ten pierwszy krok, a za troche bedziesz zakadał wieksze fele :mrgreen:

powodzenia [bigok]

gRuHa 23-03-06 17:43

Cytat:

Napisał KP
wazne by sprawiało radosc włascicielowi

tez tak mysle...
aczkolwiek jestem za jakimś ciekawym tribalem...

DARKOM 23-03-06 20:26

A ja przy swoim,jak naprawde stwierdzę że coś się gryzie to poprostu odkleje i juz,może ktoś ma ladne alu 16 z rantem na zbyciu chętnie odkupie(tu akurat poslucham porad kolegów)i naprawdę dziękuje :mrgreen: za wszystkie opinie [chytry] a ja i tak będę pasiasty [foch] będę na zlocie to sami ocenicie :P

Greg 23-03-06 20:30

Cytat:

Napisał DARKOM
16 z rantem na zbyciu chętnie odkupie(tu akurat poslucham porad kolegów)

Koledzy mowili o duzej feldze , nie 16 :P

A paski chetnie zobacze .

Pzdr.

Beo 24-03-06 17:00

Cytat:

Napisał DARKOM
A ja przy swoim,jak naprawde stwierdzę że coś się gryzie to poprostu odkleje i juz,może ktoś ma ladne alu 16 z rantem na zbyciu chętnie odkupie(tu akurat poslucham porad kolegów)i naprawdę dziękuje :mrgreen: za wszystkie opinie [chytry] a ja i tak będę pasiasty [foch] będę na zlocie to sami ocenicie :P

przy silniku 1.6 bez przerobek jak zalozysz 17" spodziewaj sie lekkiej nerwicy spowodowanej przyspieszaniem samochodu.
ktos tu juz bodajze zakladal 16" i odczul dosc to dosyc znacznie.

do 2.0 ok...to co innego, ale dlatego ja na razie zdecydowalem sie tylko na 15"... by nie cierpiec :mrgreen:

Picia78 24-03-06 19:08

Cytat:

Napisał Grzechos
Najlepiej gleba + ładna duża fela, i żadnych pastików :twisted:

Chyba siem przekonałem do tej gleby bo do tych 17stek jak ulał będzie pasować i też uglebie foke :wink:

DARKOM 05-04-06 19:58

pasy już są,kierunki biale,tylnie lampy lexsusy,czekam na felgi i ospojlerowanie i lusterka.Mam problemy z wrzuceniem fotek jak się uporam dam znać [bigok] co do pasów są w kolorze srebrnym,jest z boku także napis focus dla mnie i moich znajomych rewelka [hehe]

DejaVu 05-04-06 20:16

To czekamy z niecierpliwością :mrgreen:

ponton 05-04-06 20:18

a to czuje ze niedlugo sobie zobacze to zrobie foty i podam na forum
Pozdrawiam :)

DARKOM 06-04-06 08:17

zaaaaaapraszamy [bigok] foczka gotowa do sesji :mrgreen:

Pasiu 06-04-06 09:42

Dawaj jakies foty :!: :!: :!:

Pozdr. [pub2]

DARKOM 08-04-06 15:15

i oto zdjęcia

http://images1.fotosik.pl/48/2sl0xw12dp4vn57r.jpg

Rybak 08-04-06 16:32

no co wy .... fajnie wyglada :wink: napewno inaczej niz inne foki :mrgreen:

gRuHa 08-04-06 16:35

wygląda naprawde bardzo fajnie...
czekam tylko zeby ją zobaczyc na zlocie :D [bigok]

[ Dodano: Sob 08 Kwi, 2006 16:35 ]
jeszcze biały 3-stop by sie przydał

Picia78 08-04-06 17:43

BArdzo ładnie wygląda :wink:

DARKOM 08-04-06 18:13

dzięki bardzo,jak mi się uda to wrzucę więcej fotek,te kture są to przy pomocy pontonika który mi pomógl.Więcej fotek ponton wrzuci pewnie jak zajedzie do domu z wizyty u mnie :mrgreen:

grzehoo 08-04-06 18:44

:shock: normalnie Focus Viper.

[ Dodano: Sob 08 Kwi, 2006 18:46 ]
a te pasy przyklejane to są z folii samoprzylepnej czy jak?

DARKOM 08-04-06 19:13

tak folia samoprzylepna,tylko jakaś specjalna lotnicza,tzn taką sama są oklejane ponoć samoloty jest bardziej elastyczna i bardzo wytrzymala :mrgreen:


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 02:35.

Powered by vBulletin® Version 3.8.10
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.

Garage vBulletin Plugins by Drive Thru Online, Inc.

Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Navbar with Avatar by Kolbi