Forum Focus Klub Polska

Forum Focus Klub Polska (https://forum.focusklubpolska.pl/forum.php)
-   Elektryka, audio i alarmy (https://forum.focusklubpolska.pl/forumdisplay.php?f=31)
-   -   [MK2] Denso- zmiana kolorów wyświetlacza! (https://forum.focusklubpolska.pl/showthread.php?t=34015)

PiotrPP 28-12-09 13:53

Denso- zmiana kolorów wyświetlacza!
 
Temat nawigacji Denso został szeroko opisany na www.fordclubpolska.org , ale nikt chyba nie znalazł sposobu na zapisanie nowych ustawień w menu serwisowym. Wygląda to tak: pół godziny ustawiam sobie nowe kolory wyświetlacza, dopasowuję do zegarów i innych klawiszy, przejeżdżam 10km i po wyłączeniu samochodu wszystko wraca do ustawień fabrycznych. Po co w takim razie jest to menu ze zmianą barw? Totalny bezsens, jeżeli nie można tego zapisać! Może już ktoś znalazł sposób?

PiotrPP 06-01-10 21:33

Naprawdę nie ma na to sposobu?????

moons 06-01-10 22:42

To raczej użytkowników DENSO jest bardzo mało [rotfl2].
Pozdrawiam

karmaz 06-01-10 23:08

Cytat:

Napisał moons (Post 401551)
To raczej użytkowników DENSO jest bardzo mało [rotfl2].
Pozdrawiam

a ja mam i nie lubie tego choć fajnie wygląda

PiotrPP 06-01-10 23:12

Ja też nie szaleję za samą nawigacją, ale jak sobie dopasuję kolory wyświetlacza do zegarów- czarne tło, czerwono-pomarańczowe przyciski- to wnętrze naprawdę zaczyna wyglądać rewelacyjnie! Ale co z tego, skoro po wyłączeniu bryki wszystko wraca do serii!

karmaz 06-01-10 23:20

Cytat:

Napisał PiotrPP (Post 401570)
Ja też nie szaleję za samą nawigacją, ale jak sobie dopasuję kolory wyświetlacza do zegarów- czarne tło, czerwono-pomarańczowe przyciski- to wnętrze naprawdę zaczyna wyglądać rewelacyjnie! Ale co z tego, skoro po wyłączeniu bryki wszystko wraca do serii!

jest temat na innym forum o tym denso ale tam jest ze 130stron

PiotrPP 06-01-10 23:22

Tak, wspomniałem o tym w pierwszym zdaniu! Przeczytałem wszystko na tamtym forum, ale problemu nikt nie rozwiązał.

karmaz 06-01-10 23:31

Cytat:

Napisał PiotrPP (Post 401579)
Tak, wspomniałem o tym w pierwszym zdaniu! Przeczytałem wszystko na tamtym forum, ale problemu nikt nie rozwiązał.

może ten typ tak ma
miałem 206 tam radia się dekodoawało tzn że nie zapamientywał stacji ogólnie ustawień bo po prostu peugeot odcinał całkowicie prąd i tyle szwagier przestawił kabelki i było ok ustawienia pozostawały i nie trza było ciągle kopać może tu tesz tak jest

moons 06-01-10 23:35

Przepraszam że się zapytam a próbowałeś takiej opcji szukać w instrukcji?
Pozdrawiam

PiotrPP 06-01-10 23:38

Prawdopodobnie tak, ale jakoś nie mogę się z tym pogodzić i dlatego cały czas drąże temat. Może funkcja zapisania nowych ustawień jest jakoś ukryta, np, aby wejść w menu serwisowe trzeba przytrzymać przycisk MENU i wklikać kod. Może tu jest jakoś podobnie?

No bo po co jest możliwość zmian kolorystyki?

Moons, oczywiście i nie tylko ja.

karmaz 06-01-10 23:44

Cytat:

Napisał PiotrPP (Post 401586)
Prawdopodobnie tak, ale jakoś nie mogę się z tym pogodzić i dlatego cały czas drąże temat. Może funkcja zapisania nowych ustawień jest jakoś ukryta, np, aby wejść w menu serwisowe trzeba przytrzymać przycisk MENU i wklikać kod. Może tu jest jakoś podobnie?

No bo po co jest możliwość zmian kolorystyki?

Moons, oczywiście i nie tylko ja.

ja przez dwa miesiące nie umiałem ustawić godziny ani daty a okazało się że trzeba przytrzymać troszeczkę dłużej na wyświetlaczu godziny i już się ustawiało ale nie ja na to wpadłem

PiotrPP 06-01-10 23:50

No właśnie! Wiele funkcji w Denso nie jest intuicyjnych i dlatego liczę, że jakoś da się rozwiązać problem kolorków. Może ktoś przypadkiem na to trafił!


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 12:17.

Powered by vBulletin® Version 3.8.10
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.

Garage vBulletin Plugins by Drive Thru Online, Inc.

Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Navbar with Avatar by Kolbi