Forum Focus Klub Polska

Forum Focus Klub Polska (https://forum.focusklubpolska.pl/forum.php)
-   Serwis i gwarancja (https://forum.focusklubpolska.pl/forumdisplay.php?f=15)
-   -   FORD BIGAUTOHANDEL GDAŃSK (https://forum.focusklubpolska.pl/showthread.php?t=347)

sajgon 18-01-05 14:48

FORD BIGAUTOHANDEL GDAŃSK
 
Jesli ktos mial z nimi do czynienia to wie co to za syf. Bywam u nich baaardzo czesto (23 naprawy przez 22 miesiace). Ogolnie nic nie potrafia dobrze zrobic. Glupia uszczelke na podszybiu wymieniali 4 razy zanim dobrze to zrobili :P Tak wiec nie polecam zupelnie jesli ktos jest z gda to lepiej leciec do starogardu do golębiewskiego.
Czekam na Wasze opinie o tym serwisie.

sajgon 18-01-05 14:48

FORD BIGAUTOHANDEL GDAŃSK
 
Jesli ktos mial z nimi do czynienia to wie co to za syf. Bywam u nich baaardzo czesto (23 naprawy przez 22 miesiace). Ogolnie nic nie potrafia dobrze zrobic. Glupia uszczelke na podszybiu wymieniali 4 razy zanim dobrze to zrobili :P Tak wiec nie polecam zupelnie jesli ktos jest z gda to lepiej leciec do starogardu do golębiewskiego.
Czekam na Wasze opinie o tym serwisie.

GreGX100 18-01-05 21:07

tzw. Biguś słynie z "dobrego" serwisu. Jak juz do zapraszam do EuroCar Gdynia.

GreGX100 18-01-05 21:07

tzw. Biguś słynie z "dobrego" serwisu. Jak juz do zapraszam do EuroCar Gdynia.

sajgon 18-01-05 21:41

No wiec najbardziej chwale sobie Gołębiewskiego w starogardzie tam gdzie kupilem autko. A bigowi i tak nic nie mozna zrobic niestety bo jak ogolnie wiadomo jest to pralnia... Swoja droga podobno maja jeden z wiekszych wskaznikow sprzedazy forda w polsce (nie wiem jak to mozliwe).

Taki off top:
GreGX100 a Ty nie jezdzisz moze taka szarostalowa foczka x100tdci z listwa chromowana z tylu bez grila w chromie ??

sajgon 18-01-05 21:41

No wiec najbardziej chwale sobie Gołębiewskiego w starogardzie tam gdzie kupilem autko. A bigowi i tak nic nie mozna zrobic niestety bo jak ogolnie wiadomo jest to pralnia... Swoja droga podobno maja jeden z wiekszych wskaznikow sprzedazy forda w polsce (nie wiem jak to mozliwe).

Taki off top:
GreGX100 a Ty nie jezdzisz moze taka szarostalowa foczka x100tdci z listwa chromowana z tylu bez grila w chromie ??

GreGX100 19-01-05 16:40

Nie moja foka to FF 5dr 1.8TDCi 100KM Panther Black + soczewki hella

GreGX100 19-01-05 16:40

Nie moja foka to FF 5dr 1.8TDCi 100KM Panther Black + soczewki hella

szy 31-01-05 00:23

Na szczęście w BIGu wymieniałem kilkukrotnie wyłącznie nieszczesną żarówkę lewego reflektora. Po mojej sugestii iż ciągłe jej przepalanie się może byc to spowodowane starym softem przeprogramowali komputer... o dziwo, za darmo.

Szy.

Ślepy 31-01-05 07:27

Cytat:

Napisał szy
Na szczęście w BIGu wymieniałem kilkukrotnie wyłącznie nieszczesną żarówkę lewego reflektora. Po mojej sugestii iż ciągłe jej przepalanie się może byc to spowodowane starym softem przeprogramowali komputer... o dziwo, za darmo.

Szy.

Co prawda soft nie ma nic do przepalania żarówek, ale dobry sposób na darmowe przeprogramowanie kompa.

szy 31-01-05 10:58

Cytat:

Napisał Ślepy
Co prawda soft nie ma nic do przepalania żarówek, ale dobry sposób na darmowe przeprogramowanie kompa.

Nie ma? Toć z autocentrumowgo forum pamiętam informację, że podobno za duże napięcie podawane w niektórych wersjach do reflektora, czy coś w ten deseń?

I o dziwo pomogło, i mi w zeszłym roku i innym fokusowiczom.

... źle pamiętam? ;)

Szy.

sajgon 23-02-05 14:04

No i prosze panstwa kolejny raz jestem bez samochodu :P
Tym razem ponownie uklad abs.

Nie wiem moze mam pecha czy co ale chyba niestety foczka pojdzie w odstawke:/

tecman 23-02-05 15:12

Cytat:

Napisał Ślepy
Cytat:

Napisał szy
Na szczęście w BIGu wymieniałem kilkukrotnie wyłącznie nieszczesną żarówkę lewego reflektora. Po mojej sugestii iż ciągłe jej przepalanie się może byc to spowodowane starym softem przeprogramowali komputer... o dziwo, za darmo.

Szy.

Co prawda soft nie ma nic do przepalania żarówek, ale dobry sposób na darmowe przeprogramowanie kompa.

Soft sam w sobie moze nie...ale przeprogramowanie PCM'a pomaga...:)
Przechodzilem to jakis tydzien temu...plus wgranie nowego softu do 1.8tdci i komentarz ASO: "A myslelismy ze juz wszystkie focusy przeprogramowalismy na nowy soft" heh


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 12:25.

Powered by vBulletin® Version 3.8.10
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.

Garage vBulletin Plugins by Drive Thru Online, Inc.

Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Navbar with Avatar by Kolbi