Forum Focus Klub Polska

Forum Focus Klub Polska (https://forum.focusklubpolska.pl/forum.php)
-   Elektryka, audio i alarmy (https://forum.focusklubpolska.pl/forumdisplay.php?f=31)
-   -   [żarówki] Osram NIGHT BREAKER (https://forum.focusklubpolska.pl/showthread.php?t=20189)

BiEdRoN 24-12-07 07:31

[żarówki] Osram NIGHT BREAKER
 
posiada moze ktos takie zaroweczki ?? mam zamiar takie cudo sobie zakupic ale wolalbym zaczepnac informacji czy warto
od miesiaca jezdze(jezdzilem jedna juz sie spalila)na hellce light power +50% duzo osob zachwalalo ze niby tak zajebiscie jasno swieca ale generalnie lipa w sumie czego mozna bylo sie spodziewac po zarowce za 20zł

cygan42 02-03-08 20:49

BiEdRoN,
Mam takie od trzech miesięcy...świecą bez zarzutu dają bardzo mocne białe światło, warto kupić

Artpe 02-03-08 21:40

moim zdaniem warto tylko jeśli często jeździsz poza miastem, w mieście poza tym,że się szybciej przepalą nie widzę innych zalet [zlosnik]

BiEdRoN 03-03-08 07:50

Cytat:

Napisał cygan42
BiEdRoN,
Mam takie od trzech miesięcy...świecą bez zarzutu dają bardzo mocne białe światło, warto kupić

dzieki
tez juz smigam od misiaca na tych zaroweczkach 8)
mam nadzieje ze poswieca dluzej niz hella

artax 03-03-08 10:24

niestety ale zobacz na opakowaniu jest informacja w formie rysunku zegara ,ktora mowi ,ze czas swiecenia to polowa w odniesieniu do zarowek standard.
kup Hella blue vision a nie + 50.Te mają krotki żarnik i szybciej sie przepalają(przy mocniejszym świetle)
pzdr Darek

Dyloo 04-03-08 15:16

w listopadzie kupione i juz pierwsza padla... zobaczymy ile wytrzyma drugi zestaw...

BiEdRoN 16-03-08 23:37

moje osramy padly [pop]
chyba trzeba pomyslec o zenonkach :evil:

Niedźwiedź 16-03-08 23:45

Testowałem już różne żaróweczki zarówno philipsa, helli i osram, ale w grudniu zeszłego roku sprzedawca namówił mnie na Philips Xtreme. Nie dają wprawdzie tak białego światła jak Philips Blue Vision, ale za to oświetlają drogę wręcz doskonale. Do tego stopnia spodobały mi się te żarówki, że jak tydzień temu przepaliła mi się jedna (4 miesiące) to bez wahania pojechałem po kolejny komplet.
Mówię Wam, jak założycie Philipsy Xtreme to nie będziecie chcieli montować już nigdy innych:)

mark54 17-03-08 08:04

Cytat:

Napisał Niedźwiedź
Testowałem już różne żaróweczki zarówno philipsa, helli i osram, ale w grudniu zeszłego roku sprzedawca namówił mnie na Philips Xtreme. Nie dają wprawdzie tak białego światła jak Philips Blue Vision, ale za to oświetlają drogę wręcz doskonale. Do tego stopnia spodobały mi się te żarówki, że jak tydzień temu przepaliła mi się jedna (4 miesiące) to bez wahania pojechałem po kolejny komplet.
Mówię Wam, jak założycie Philipsy Xtreme to nie będziecie chcieli montować już nigdy innych:)

Zgadzam sie w 100%, swieca bardzo dobrze i daja duzo swiatla.
Mi wytrzymaly troche dluzej.
Pierwsza padla mi po 10 miesiacach codziennej jazdy.
Druga swieci nadal.

Aktualizacja 30.03.2008


Druga tez juz padla :(

grzehoo 17-03-08 09:34

Cytat:

Napisał BiEdRoN
moje osramy padly [pop]
chyba trzeba pomyslec o zenonkach :evil:

po 1.5 miesiąca??? [panna] no nieźle. Ja takie zakupiłem (jeszcze nie założyłem), ale przy tak częstym padaniu to sie zastanawiam czy się ich nie pozbyć jednak.

BiEdRoN 17-03-08 12:18

Cytat:

Napisał grzehoo
po 1.5 miesiąca???

+/- 2 miechy
tragedia zdecydowanie nie polecam :evil:

grzehoo 17-03-08 22:22

ale może w FFI dłużej potrzymają?

BiEdRoN 17-03-08 23:49

zawsze mozesz sprobowac

grzehoo 05-04-08 22:38

no własnie dzisiaj założyłem... zobaczymy jak będzie...

niko123 06-04-08 21:06

wczesnije mialem blue vision ( philpsa ) i osramy swiecą lepiej.

trzyk 06-04-08 21:20

U mnie Philips Xtreme świecą ponad 4 miesięcy (około 5 tys. km.). Wydaje mi się, że po tym czasie świecą już znacznie słabiej niż na początku.
Jak tylko się któraś przepali to zakupie je ponownie i bezpośrednio porównam (stara/nowa) - będę wiedział jak bardzo spada wydajność.
Ogólnie bardzo polecam te żarówki, w porównaniu do fabrycznych (motorcraft) to widać wielką różnice.
pzdr

trak 07-04-08 10:02

Miałem NIGHT BREAKER-y we fieście i powiem tyle, świecą bardzoładnie i dobrze oświetlaja drogę ale czas pracy 1 miesiąc to zdecydowannie za mało.

grzehoo 17-06-08 21:23

No i macie. Night breakery założyłem 05 kwietnia, a 14 czerwca przestały świecić. Dokładnie lewa, ale nie ma to znaczenia. Czyli czas świecenia 2 miechy i jeden tydzień przy moim normalnym użytkowaniu, czyli jazda 2 godziny dziennie + jedna dłuższa trasa 700 km.
ehhh... na lato zakładam standardy znowu... Niech świecą do zimy. Potem wsadzę znowu jakieś lepsiejsze.

lobuzek 18-06-08 10:11

No i właśnie wychodzę z takiego samego założenia. Na razie mam jakieś Philipsy, które działają kilka ładnych miesięcy, a na zimę włożę coś lepszego. Ostatnio Hella chyba z serii Blue świeciła półtora miesiąca, ale faktycznie dawała ładne światło, tyle że zdecydowanie za krótko.

MisiekT 18-06-08 10:32

Cytat:

Napisał grzehoo
Night breakery założyłem 05 kwietnia, a 14 czerwca przestały świecić

to i tak niezle - moj brat w nowej Vectrze zmienil juz chyba 6 kompletow (niecale 30tys przebiegu)...

Kamil_K 18-06-08 13:49

Na Osram Night Breaker jeżdżę już od mimesiąca i na razie jest ok :)
Wcześniej miałem Philips Xtream i były rewelacyjne ale wytrzymały 3-4 miesiące, Osram wygrałem więc założyłem ... światło całkiem niezłe, niewiele gorsze od Philipsów ale mam nadzieję, że przynakmniej żywotność będzie większa :)

GAWRON 18-06-08 17:33

Cytat:

Napisał grzehoo
Czyli czas świecenia 2 miechy i jeden tydzień

Ja mam Philips Blue Vision i tez ostatnio mi sie przepalily ale po roku uzytkowania a robie duzo kilometrow. Najpierw padla lewa a dwa dni pozniej prawa.

Nofy 18-06-08 19:53

Philips Night Guide - założone koło listopada w tym tygodniu poszły dwie dzień po dniu. Przejechany dystans - ok25 tyś km.

niko123 17-10-08 18:17

za nim kupiłem soczewki + xenony wcześniej miałem jakieś zwykłe h4, kupiłem na testy Osram NIGHT BREAKER, dużo jaśniej i super biała barwa światła, to były najlepsze h4 jakie miałem.... miałem bo padły po 5 miesiącach obie.
Ojciec ma Felicje i chciałem kupic jakieś mocniejsze słyszałem dużo dobrego o tanich Tungsram MEGALIGHT+60% ale wiem że mają żółtą barwe, niedawno pakazały się TUNGSRAM SPORTLIGHT BLUISH +50% ktoś je już testował ?



http://moto.allegro.pl/item453647307..._tungsram.html


http://moto.allegro.pl/item443053083...h_50_wawa.html


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 00:30.

Powered by vBulletin® Version 3.8.10
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.

Garage vBulletin Plugins by Drive Thru Online, Inc.

Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Navbar with Avatar by Kolbi