Forum Focus Klub Polska

Forum Focus Klub Polska (https://forum.focusklubpolska.pl/forum.php)
-   Serwis i gwarancja (https://forum.focusklubpolska.pl/forumdisplay.php?f=15)
-   -   Poszukuje Śląsk (https://forum.focusklubpolska.pl/showthread.php?t=8796)

marekp 08-02-06 19:18

Poszukuje Śląsk
 
Witam, to moj pierwszy post :)
W zwiazku z przekroczeniem 60kkm i niedoborem $ poszukuje jakegoś dobrego serwisu
noASO w okolicach Tychów lub Bielska-Białej. W ASO Tychy zaspiewali 830zł a tego moj budzet nie wytrzyma:). Autko mam od niedawna a zamierzeam pojezdzic jeszcze dluzszy czas wiec szukam pozadnego serwisiku ( najlepiej za grosiki ;) ). Z gory wielkie dzieki za polecenie jakiegos fachowego serwisu.

aha jeszcze jedno , moze mi ktos powie co robi sie na przegladzie 60kkm, oprocz oczywistych filtrow i oleju silnika. mysle co by nie pokupowac wszystkiego na aalegro i pojechac z tym na serwis

@ndy 08-02-06 19:48

Cytat:

Napisał marekp
aha jeszcze jedno , moze mi ktos powie co robi sie na przegladzie 60kkm, oprocz oczywistych filtrow i oleju silnika. mysle co by nie pokupowac wszystkiego na aalegro i pojechac z tym na serwis

patrz przegląd rozszerzony.... [chytry]

A na Śląsku ASO masz: w Gliwicach (City Car), Rybniku (Ren Car) i Katowicach (Multexim).... jest jeszcze serwis w Bytomiu (GKG Car), ale podobno z końcem roku stracili autoryzację Forda (a szkoda).....

[ Dodano: Sro 08 Lut, 2006 19:53 ]
tu jest lista pozostałych serwisów Forda....
GKG Car dalej widnieje w tym spisie jako ASO.... :roll:

olo 08-02-06 20:09

Re: Poszukuje Śląsk
 
Cytat:

Napisał marekp
Witam, to moj pierwszy post :)
W zwiazku z przekroczeniem 60kkm i niedoborem $ poszukuje jakegoś dobrego serwisu
noASO w okolicach Tychów lub Bielska-Białej. W ASO Tychy zaspiewali 830zł a tego moj budzet nie wytrzyma:). Autko mam od niedawna a zamierzeam pojezdzic jeszcze dluzszy czas wiec szukam pozadnego serwisiku ( najlepiej za grosiki ;) ). Z gory wielkie dzieki za polecenie jakiegos fachowego serwisu.

aha jeszcze jedno , moze mi ktos powie co robi sie na przegladzie 60kkm, oprocz oczywistych filtrow i oleju silnika. mysle co by nie pokupowac wszystkiego na aalegro i pojechac z tym na serwis

W zasadzie za 2 miechy czeka mnie to samo. Gdyby nie gwarancja do lipca to bym olał ten przegląd w ASO ale tak to chyba się wybiorę na niego. Niestety ceny w ASO za rozszerzony przegląd są kosmiczne. Osobiście na allegro dokonałem już zakupów filtrów i innych pierdół, zawsze to taniej niż w ASO.

marekj 08-02-06 21:49

Części/materiały - możecie też kupować w www.abscar.com.pl.

W tym temacie wszystko już na forum jest ale tak skrótowo.
ASO - trzeba być czujnym. W miarę dobre opinie ma GKG w Bytomiu choć najlepiej byc przy przeglądzie (a oni na to pozwalają) i wszystkie domniemane usterki samemu zweryfikować.

Jeżeli chodzi tylko o przegląd żeby na serio cos sprawdzić a nie jest istotna gwarancja to polecam AMGT w Zabrzu na ul. Żelaznej - specjalizują się wyłącznie w fordach - ceny maja umiarkowane. Ja osobiście staram się sam panować nad stanem technicznym auta, olej zmieniam u znajomego mechanika a do ASO tylo na przeglądy blach i okresowe lakierowanie [hehe] jeżdżę.

kanciak 08-02-06 22:25

JE serwisuję w ASK Autor w Katowicach na ul. 73 Pułku Piechoty
taniej niż w ASO a to też dawne ASO i specjalizują sie w Fordach.

@ndy 09-02-06 07:06

o shit.... [zaklopotanie] - teraz zauważyłem dopisek no przed ASO.... [helm]

&yZ 09-02-06 16:05

generalnie najlepsze do niedawna ASO w Bytomiu w chwili obecnej to porazka - zaczeły sie schody i najlepszych mechaników już nie mają ...
ale znam chłopaków kórzy tam pracowali i otworzyli sobie warsztat w okolicy - do niedawna trudno to było nazwać warsztatem bo warunki nieciekawe - ale teraz przejeli lokum z prawdziwego zdarzenia (tydzień temu) - wymaga troche remontu - ale bez porównania lepsze to niż to co było ...
wiem że niektórzy z z klubowiczy już korzystali z ich usług (chłopaki pozdrawiają Kanciaka :D )
nie wiem jakie mają opinie - ale ja kilka razy naprawiałem u nich fokę (i nie były to klasyczne wymiany oleju czy jakichś filtrów - ale poważne naprawy mechaniczne m.in. silnika) i jestem bardzo zadowolony.
przeglądy oczywiście też robią - i nie ma problemu podjechać tam z własnymi materiałami ...

th0rgal 20-02-06 21:02

A w którym konkretnie miejscu jest to lokum? Pytam, bo niedługo mnie czeka przegląd

th0rgal


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 11:58.

Powered by vBulletin® Version 3.8.10
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.

Garage vBulletin Plugins by Drive Thru Online, Inc.

Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Navbar with Avatar by Kolbi