Forum Focus Klub Polska

Forum Focus Klub Polska (https://forum.focusklubpolska.pl/forum.php)
-   Serwis i gwarancja (https://forum.focusklubpolska.pl/forumdisplay.php?f=15)
-   -   ABScar (https://forum.focusklubpolska.pl/showthread.php?t=11995)

bigos 11-08-06 13:45

ABScar
 
Czy może ktoś z Was robił coś w serwisie ABScar na Instalatorów w Warszawie. Mam tam blisko z roboty i ceny mają dość dobre (np. pasek rozrząd do 500 PLN).

PePe 11-08-06 13:50

robić to robią... ale jak to wiemy najlpeiej bo właśnie ... wiemy [bigok]

w każdym razie jeden z byłych pracowników a nasz kumpel otworzył swój warsztat ... ceny niższe jak w Abscar a jakość o wiele wyższa [hehe]

jak jesteś zainteresowany to dane na priv otrzymasz

bigos 11-08-06 14:48

Jak najbardziej. Poproszę o jakięś bliższe namiary.

TTooMMeeKK 11-08-06 15:40

Ja również dołączam się do prośby o namiary. Jeżeli odszedł ten kto myślę to generalnie źle wróżę temu warsztatowi.

MI4 11-08-06 20:16

Ja również proszę o namiary.
Dzieki

Jackiller 12-08-06 11:36

Ja robiłem - i było oki - choc tylko wymiana świec żarowych, klocków tarcz... i po wycieku oleju spod takiego dekla na dole (złożono wcześniej na starą uszczelkę i wydmuchało - nie w ABS)... nie nażekam

Nawet polecałem
Ale jeśli odszedł ten koleś co my ślę... to żeczywiście
Zostana tylko dobre ceny

janerad 14-08-06 16:28

Cytat:

Napisał PePe
w każdym razie jeden z byłych pracowników a nasz kumpel otworzył swój warsztat ... ceny niższe jak w Abscar a jakość o wiele wyższa [hehe]

jak jesteś zainteresowany to dane na priv otrzymasz

Po co ta konspiracja? [chytry] Skoro otworzył warsztat i solidnie wykonuje robotę, to mógłbyś przecież zareklamować go na forum. Korzyści są obopólne! :D

W każdym bądź razie ja również proszę o namiary :)

emes 15-08-06 13:41

Cytat:

Napisał janerad
Po co ta konspiracja? Skoro otworzył warsztat i solidnie wykonuje robotę, to mógłbyś przecież zareklamować go na forum. Korzyści są obopólne!

W każdym bądź razie ja również proszę o namiary

PePe dawaj namiary, chyba że gościu działa w podziemiu :wink:
Tak na poważnie jeśli to możliwe to chciałbym mieć nr do speca od fokich w tel. :mrgreen:

NoreL 05-11-06 13:01

To ja też bym prosił o namiar na tego speca :)

Z góry wielkie dzięki

Rasta 05-11-06 13:39

Są namiary na forum - dla klubowiczów :P

swider21 02-09-09 13:20

Nie jestem z Wawy i dziś podjechałem do abscar na wymianę tarcz i klocków z tyłu w foce 1,8 benzyna. Zrobili mi to na miejscu. Fajna poczekalnia ;P A jeśli chodzi o cenę to taniej niż w Gdańsku w znanym warsztacie u pana Leszka. Co do jakości to się nie wypowiem bo to akurat łatwa robota. w Każdym razie obsługa miła i fajne gazety w poczekalni ;P

newrafal 02-09-09 21:23

byłem kilka razy potwierdzam miło... no i kawka/herbatka zapomniałeś dodać :mrgreen:


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 10:12.

Powered by vBulletin® Version 3.8.10
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.

Garage vBulletin Plugins by Drive Thru Online, Inc.

Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Navbar with Avatar by Kolbi