Forum Focus Klub Polska

Forum Focus Klub Polska (https://forum.focusklubpolska.pl/forum.php)
-   Elektryka, audio i alarmy (https://forum.focusklubpolska.pl/forumdisplay.php?f=31)
-   -   Jaki alarm? (https://forum.focusklubpolska.pl/showthread.php?t=1989)

Szymako 01-04-05 20:32

Jaki alarm?
 
Jaki alarm i gdzie instalowac w Warszawie?
Mam centralny zamek, ale to wszystko :( [panna] I nie ukrywam, ze mnie wkurza zamykanie i otwieranie z kluczyka. Wiec gdzie niedrogo moge sobie cos wstawic?

Oskar 01-04-05 21:56

Jutro jadę do naprawy z moim alarmem do gościa który montował go ponoć w salonie.Jak chcesz to wezmę jakies namiary.

moon 01-04-05 23:01

Re: Jaki alarm?
 
Cytat:

Napisał Szymako
Jaki alarm i gdzie instalowac w Warszawie?
Mam centralny zamek, ale to wszystko :( [panna] I nie ukrywam, ze mnie wkurza zamykanie i otwieranie z kluczyka. Wiec gdzie niedrogo moge sobie cos wstawic?

Centralny zamek bez pilota?

Ktory to rok? Dostales wszystkie kluczyki zapasowe? Moze poprzedni wlasciciel sobie zachowal albo przepil?

Szymako 02-04-05 09:04

MAm dwa kluczyki a w jednym jest tylko latareczka [panna] A roczik 1998

Oskar - jak mozesz to wez namiary i spytaj ile to moze kosztowac?

moon 02-04-05 18:00

Cytat:

Napisał Szymako
MAm dwa kluczyki a w jednym jest tylko latareczka [panna] A roczik 1998

No tak... Moj ojciec ma tak samo. Alarmem zamyka i otwiera.

Dziwne ze nie mial alarmu do tej chwili. Jakis sprowadzany? Mi wymagali dwuch zabezpieczen do ubezpieczenia AC.

Pytalem znajomego czy chcial by sie pobawic. Robi pozadnie. Ostatnio zakladal alarm do SAAB. Napewno nie zedrze. Powiedzial ze taki przyzwoity alarm to kolo 500 PLN z instalacja. Chyba ze zalezy Ci na takim noname co by tylko jakos dzialal, wtedy pewnie by bylo taniej.

Oskar 02-04-05 21:02

Cytat:

Napisał Szymako
MAm dwa kluczyki a w jednym jest tylko latareczka [panna] A roczik 1998

Oskar - jak mozesz to wez namiary i spytaj ile to moze kosztowac?

No więc tak :
Rozmawiałem dziś z gościem że chcesz założyc alarm .Musisz do niego zadzwonić i powiedzieć co cię interesuje a on wtedy poda Ci cenę .Mnie dziś naprawił alarma( coś sie popieprzyło z centralką - popaliło się coś )Dodatkowo podlutował mi domykanie szyb , w lutował spowrotem przekaźnik blokujący pompe paliwa, za wszystko wziął 100 biorąc pod uwagę że zrobił to ekspresowo i w sobotę to chyba nie jest źle.

Powiedziałem że będziesz dzwonić sie dowiedzieć o alarm.
Powiedz że dzwonisz z focus klub polska.

Zbigniew Pyzel
605-380-657

P.S. Aa zapomniałem koleś do niedawna montował alarmy w Aso forda więc ma to w małym palcu

pisklak 02-04-05 21:04

Re: Jaki alarm?
 
Cytat:

Napisał Szymako
Jaki alarm i gdzie instalowac w Warszawie?
Mam centralny zamek, ale to wszystko :( [panna] I nie ukrywam, ze mnie wkurza zamykanie i otwieranie z kluczyka. Wiec gdzie niedrogo moge sobie cos wstawic?

Osobiscie moge polecic
http://www.ultracar.waw.pl/

Zakladalem 2 miesiace temu Silicon Ultimate ARS i z opcjonalnym czujnikiem ultradzwiekowym oraz podpieciem do CZ zaplacilem 640 zl. Alarm sprawuje sie bez zarzutu - zero problemow. Wczesniej sam robilem rozeznanie gdzie DOBRZE zalozyc alarm w WWarszawie i nie zaluje dokonanego wyboru. Niezaprzeczalna zaleta tego warsztatu jest to ze wlasciciel mysli i nie odwala fuszerki (co jak czytalem nie jest w cale takie czeste).

Pozdr.
Pisklak

sylweek 06-04-05 12:02

Witam
Moze taniej będzie założyć pod Warszawą. Ja mam super gościa od alarmów. Robiłem u niego 4 samochody (+ moi znajomi). Ma naróżniejsze modele, począwszy od:
- standardowych alarmów z wieloma opcjami. czujniki ultradźwiekowe, wstrząsowe,
domykanie szyb, otwieranie kufra z pilota, itp.
- identyfikatory kierowcy
- powiadomienia radiowe
- i inne ciekawe patenty
Daje gwarancje, informuje jakie zabezpieczenia założyć, które z nich mają jakie atesty.
Wiadomo że może ktoś założyć alaram i w razie "zagubienia" samochodu, ubezpieczyciel moze sie wykręcić od wypłaty lub ubezpieczenia, powołując że był nie własciwy alarm, czyli bez właściwego atestu.
Specu zakłada alarmy w autoryzowanych serwisach, jest możliwość że podjedzie do klienta. Bardzo dobrze traktuje klientów.

namiary:
Piastów, Pan Jurek, tel. 601-365-028

-=Seba=- 06-04-05 13:21

Witam

Focus rocznik 2000. Ja zakupiłem alarm na sieci . Nie powiem jak :D ( bo zaraz ktoś się będzie dobierał :mrgreen: )

Żadne tam fajerwerki około 200 zł
- sterowanie centralnym
- anty porwanie
- anty napad
- możliwość podłączenia modułu karty identyfikującej
- sterowanie zamkiem bagaznika
- czujki ruchu
- czujka wstrząsu
- dwa piloty
- możliwość podłączenia dodatkowych urządzeń (bajerów z innych alarmów)
- opcja PANIC ( włączanie syreny na żądanie )
- zasięg pilota ponad 100 m ( testowałem)
- syrena dwu tonowa
- nie pamiętam co jeszcze

Zamontowałem SAM. Dzięki temu nie jest to zrobione fabrycznie co znacznie eliminuje standardowe procedury przy włamywaniu.


Jeśli będziesz chcił się więcej dowiedzieć albo poświęcić trochę czasu i sam nad tym posiedzieć to chętnie pomogę.
( Aha co jakiś czas obdzwaniałem różne ASO dopytująć się gdzie jest kabelek do czegoś tam i podłączalem sobie następną opcję :), resztę wyciągnąłem od speców podczas przeglądu serwisowego [hehe] )



ALE i tak jestem zwolenikiem takiego !!!!!!!!!!!!! ALARMU !!!!!!!!!!!!!

NeroN 06-04-05 13:46

Cytat:

Napisał -=Seba=-

Zamontowałem SAM.


Ten co jest antytalencie w sprawach technicznych, a sam alarm montuje [panna] [chytry] [hmm]

Greg 06-04-05 17:02

Cytat:

- zasięg pilota ponad 100 m ( testowałem)
Jeszcze powiedz ze ma wyciagana antenke z pilota , i wtedy bede pewny co to za alarm :D Dobry wybor , i masz spory plus za cene zakupu .
Pzdr.

-=Seba=- 06-04-05 23:20

Cytat:

Napisał NeroN

Ten co jest antytalencie w sprawach technicznych, a sam alarm montuje [panna] [chytry] [hmm]

YYYY a dlaczego antytalencie :) Radio też sam zamontowałem i elektrykę pod resztę grajstwa [chytry].
Ale jeśli chodzi o sprawy pod maską to mnie nie pytajcie. Wiem gdzie się olej sprawdza :smt118 [rotfl] [rotfl] [rotfl]

Greg no niestety mój pilot nie ma antenki. Ale zasięg naprawde taki. Kiedyś szedłem do domu i zapomniałem zamknąć samochodu na parkingu. Pocisnąłem pilota ( a odszedłem już 6 bloków dalej) i lampy zamrugały. Nie wierzyłem, powtórzyłem zjawisko z otwarciem i ponownym zamknięciem. Working. Ale bateria była nowa, teraz zasięg troszkę spadł. Chodzi też o miejsce gdzie się montuje antenę do magicznego pudełka. Im wyżej tym lepiej. No ale jak się wozicie po serwisach to z kąd możecie wiedzieć o antenach [hehe] [hehe] [hehe] ( dla mało wyluzowanych: to był żart )

NeroN 07-04-05 00:07

Cytat:

Napisał -=Seba=-
YYYY a dlaczego antytalencie :) Radio też sam zamontowałem i elektrykę pod resztę grajstwa [chytry].
Ale jeśli chodzi o sprawy pod maską to mnie nie pytajcie.


Aaaaa.....
Bo ty jesteś z tych bardzo nielicznych, co im lepiej idzie składanie niż rozbieranie [hehe] [hmm]


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 17:27.

Powered by vBulletin® Version 3.8.10
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.

Garage vBulletin Plugins by Drive Thru Online, Inc.

Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Navbar with Avatar by Kolbi