Forum Focus Klub Polska

Forum Focus Klub Polska (https://forum.focusklubpolska.pl/forum.php)
-   Silnik i skrzynia (https://forum.focusklubpolska.pl/forumdisplay.php?f=34)
-   -   Reset komputera sterującego silnikiem 1,6 16V (https://forum.focusklubpolska.pl/showthread.php?t=6005)

Scubi206 07-09-05 12:55

Reset komputera sterującego silnikiem 1,6 16V
 
czy może mi ktoś napisać jak to się robi, bo niestety nie mogę znaleść? :oops:

z góry dzięki

pozdro.

moon 07-09-05 13:00

Re: Reset komputera sterującego silnikiem 1,6 16V
 
Cytat:

Napisał Scubi206
czy może mi ktoś napisać jak to się robi, bo niestety nie mogę znaleść? :oops:

Moze powiesz co chcesz ta metoda osiagnac na poczatek?

Scubi206 08-09-05 10:34

jak schodzi z wysokich obrotów po wciśnięciu sprzęgła to nieraz nawet zgaśnie albo się przydusi. Ogólnie stał się jakiś mułowaty. Może reset coś da.

Dzidek 09-09-05 14:44

Witam mam ten sam problem co kolega. Mi tez czasem gaśnie po wysprzęgleniu, chociaż ostatnio rzadziej. Czasami zdarzy się że przestaje pracować prędkościomierz i w tedy odczuwam spadek mocy, po chwili wraca do pracy i wszystko pracuje jak trzeba... Byłem w kilku miejscach z tą usterką jednak nikt nie wie o co chodzi... Jeżeli możecie to pomóżcie...

Scubi206 09-09-05 23:08

już doszedłem jak sie robi ten reset. trzeba wyciągnąć bezpiecznik numer 36 i odczekać ze 2 minuty. potem trzeba komputerek nauczyć jeździć czyli klima off i but :D :D :D Mnie częsciowo pomogło, już go tak nie muli

Pozdro.

Dzidek 10-09-05 10:07

Scubi a czy odczułeś jakieś skutki uboczne po resecie???

Scubi206 10-09-05 10:35

nie. wszystko jest OK

Mimiasz 22-09-05 20:26

Cytat:

Napisał Dzidek
Witam mam ten sam problem co kolega. Mi tez czasem gaśnie po wysprzęgleniu, chociaż ostatnio rzadziej. Czasami zdarzy się że przestaje pracować prędkościomierz i w tedy odczuwam spadek mocy, po chwili wraca do pracy i wszystko pracuje jak trzeba... Byłem w kilku miejscach z tą usterką jednak nikt nie wie o co chodzi... Jeżeli możecie to pomóżcie...

Witam,
Mam to samo - co za cholera [banghead]
Czy ktoś może wie o co chodzi - POMOCY.

MP

Dzidek 22-09-05 23:22

Nie wiem jak ci pomóc. Scubi zrobił reset kompa i mu podobno pomogło, Mi na razie objawy przeszły więc póki co nic z tym nie robię!!! :mrgreen:

Mimiasz 23-09-05 17:08

W sumie to niezły czad - niby coś się dzieje a w sumie wszystki dział. [screwy] Ciężki temat.

Jakby się coś u was przejaśniło to dajcie znać - ja będę próbował jakoś z tym powalczyć.

Pozdrawiam serdecznie
Mimi

moon 23-09-05 19:39

Pytalem elektryka w ASO i powiedzial ze nie ma resetu bez podlaczenia pod komp.
Pytalem o odlaczenie akumlatora - powiedzial ze to kiedys dzialalo - nie w Focusie.
AFAIR: bezpiecznik 36 dawal reset kompa ale tego przy kierownicy.

guma1 25-11-05 13:20

Witam,

u mnie pojawił się ten sam problem wczoraj, po wymianie paska rozrzadu. Oprocz tego, ze go muli (na razie nie gasnie ale zapali sie czasem kontrolka od ladowania aku) to migaja mi swiatla :) Ale to pewnie ze wzgledu na zbyt niskie obroty silnika. Jutro jade do fachmana co pasek wymienial i niech sie wypowie co zmascil

pozdro
guma1


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 00:17.

Powered by vBulletin® Version 3.8.10
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.

Garage vBulletin Plugins by Drive Thru Online, Inc.

Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Navbar with Avatar by Kolbi