Forum Focus Klub Polska

Forum Focus Klub Polska (https://forum.focusklubpolska.pl/forum.php)
-   Elektryka, audio i alarmy (https://forum.focusklubpolska.pl/forumdisplay.php?f=31)
-   -   POTRZEBYJE KOD DO RADIA (https://forum.focusklubpolska.pl/showthread.php?t=6610)

m@rcin 16-10-05 12:39

POTRZEBYJE KOD DO RADIA
 
Potrzebuje kod do radia mam radyjko 5000rds i potrzebuje do niego kod bo po odłączeniu aku i po zamontowaniu nowego radyjko mi padło :( moze ktoś mi pomoże i wyliczy kod nr.seryjny MO43373 i jeszcze jest jakiś inny nr. 96AP-18K876-AC [notworthy] błagam pomocy

NeroN 16-10-05 12:49

A co się stało z książką od radia ??

darekw 16-10-05 12:55

No właśnie? A może jakieś słowo wstępu? Przywitanie?

-=Seba=- 16-10-05 13:12

Generalnie Forum to nie ksiązka telefoniczna "HELP" [banghead] . Może dzieńdobry w dziale Odpowiednim
Poza tym cierpliwości, ktoś zapewne coś wie w temacie [bigok]. Dzisiaj weekend :P
Nie pisz tyt. dużymi literami bo to oznacza, że krzyczysz. A to juz przesada [hmm]

m@rcin 16-10-05 13:25

witam wszystkich bardzo serdecznie [bigok] ksiazeczki do radyjka nie posiadam bo autko bylo sprowadzone i nie dostalem takowej ksiazki
Bardzo prosze wszystkich ktorzy maja mozliwosc o podanie mi kodu :lol:

etor 16-10-05 13:41

Ja bym ci nie podał, nawet gdybym wiedział bo w ten sposób zachęcamy złodziei. Nie masz kodu no to d...pa. Do widzenia i kupuj nowe. Trzeba było myśleć jak kupowałeś samochód.

m@rcin 16-10-05 15:08

gdybym był złodziejem to bym sie nie bawił w poszukiwanie kodu w necie tylko miałbym swoje sposoby zeby zdobyc kod
Cytat:

Napisał etor
Trzeba było myśleć jak kupowałeś samochód.

jak kupuje sie samochód to mysli sie o tym zeby był w jak najlepszym stanie a nie czy ma ksiazeczke do radyjka :D

Greg 16-10-05 18:12

To teraz ja sie odezwe .

Miales dosc kiepskie wejscie , ale mam nadzieje ze reszta twoich postow bedzie bardziej udana .

Duze litery na forum ( kazdym forum ) oznaczaja KRZYK , lubimy cisze wiec prosze nie krzyczec :mrgreen:

Pierwszy post z zapytaniem o kod do radia usprawiedliwia niektore niezbyt mile posty powyzej .

Mysle ze ktos Ci pomorze z tym kodem .

Pzdr.

Ps. Pozwole sobie zmienic Twoj krzyk rozpaczy na milsza prosbe o pomoc .

jamaka 16-10-05 23:16

m@rcin, wyslalem czi wiadomosc, jak sie odezwies bedze i kod.

moon 17-10-05 10:11

Cytat:

Napisał m@rcin
jak kupuje sie samochód to mysli sie o tym zeby był w jak najlepszym stanie a nie czy ma ksiazeczke do radyjka :D

Kod jest w ksiazce serwisowej auta a ona chyba powinna interesowac kupujacego? Jesli jestes w stanie udowodnic ze jestes wlascicielem danego radia to ASO cie przywita w otwartymi rekami i kasa fiskalna [chytry]

Jestem przeciwny dawania komukolwiek kodow - przyczyniamy sie do utraty szyb i radii w naszych autach.

jamaka 17-10-05 10:16

moon, mas prawde. Ale ja tez mam narazie w domu przipadek ze niemam kodu. NIestety mam i ksozke, samochod jest on 2004 i mial mac 6000CD. Niestety sprzedajca / bez urazy ale polak mieskajoci w niemcech juz dligo / zamienil go ze swojego scorpio i odkrylem tego niestety w domu. Co on mi niedal kodu. A w mojim samochodzie tak samo - byla nawet i instrukcia do radia, tylko ze kodu jakos niebylo.

Ono sie tak zdarza casamy, a ja przecies niekupie samochod z tego powodu ze on nema kodu od radia.

ptak01 17-10-05 12:47

do serwisu to ci podadza, albo do kolesia co odkodowuje radia. Nikt ci nie poda tego kodu- bo nie wiadomo czy radio nie kradzione!!!

m@rcin 17-10-05 21:31

Cytat:

Napisał moon
Kod jest w ksiazce serwisowej auta a ona chyba powinna interesowac kupujacego?

ksiazka serwisowa mnie interesowała ale tam zadnego kodu do radia nie mam :(
:(smutno mi bo od trzech dni musze jezdzic bez muzy a to nie jest przyjemne :( :smt086


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 19:01.

Powered by vBulletin® Version 3.8.10
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.

Garage vBulletin Plugins by Drive Thru Online, Inc.

Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Navbar with Avatar by Kolbi