Forum Focus Klub Polska

Forum Focus Klub Polska (https://forum.focusklubpolska.pl/forum.php)
-   Inne techniczne (https://forum.focusklubpolska.pl/forumdisplay.php?f=10)
-   -   Zaślepka zamiast komputera (https://forum.focusklubpolska.pl/showthread.php?t=1543)

Kulin 04-03-05 20:23

Zaślepka zamiast komputera
 
Witam.

Zastanawiam sie czy można kupić samą zaślepkę (ten plastik) w którym siedzi wyświetlacz komputerka foki. Gdzie takiego czegoś można szukać. Zastanawiam się nad założeniem uniwersalnego komputerka, taki co go można kupić na allegro (275 zł), wyśiwetlacz jest tam 2 x 16 znaków, wiec mógłbym sobie go w tą zaślepkę zapodac :)) i byłby jak oryginał :)). Tylko czy można gdzieś dostać samą taka zaślepkę w miejsce tej mini półeczki - bo innego miejsca nie widzę dla komputerka.

Pozdrawiam

Kulin

driver 04-03-05 23:02

Proponuje zawitac do Aso i spytac,moze beda miec albo cos doradza

Kulin 05-03-05 08:13

OK, podjadę tam dzisiaj i zapytam.

Pozdrowionka.

Picia78 05-03-05 08:26

Raczej tylko Aso albo coś kombinuj 8)

Kulin 05-03-05 09:00

W serwisie powiedzieli że samej zaślepki kupić się nie da. No cóż trzeba będzie coś pokombinować. Chciałem w to miejsce wbudować wyświetlacz o uniwersalnego komputera, jest jeszcze jedno rozwiązanie. W tym samym miejscu na tylnej ściance tej półeczki - może się zmieści.

Pozdrawiam.

ps. widziałem w salonie nowego Focusa, niczym sobie, chodź z profilu przód ma coś z VOLVO, te linie z maski prowadzące do świateł - ale to takie moje odczucie.

ptak01 05-03-05 14:04

Re: Zaślepka zamiast komputera
 
Cytat:

Napisał Kulin
Witam.

Zastanawiam sie czy można kupić samą zaślepkę (ten plastik) w którym siedzi wyświetlacz komputerka foki. Gdzie takiego czegoś można szukać. Zastanawiam się nad założeniem uniwersalnego komputerka, taki co go można kupić na allegro (275 zł), wyśiwetlacz jest tam 2 x 16 znaków, wiec mógłbym sobie go w tą zaślepkę zapodac :)) i byłby jak oryginał :)). Tylko czy można gdzieś dostać samą taka zaślepkę w miejsce tej mini półeczki - bo innego miejsca nie widzę dla komputerka.

Pozdrawiam

Kulin

A nie latwiej dociac kawalek jakiejs plytki z plastiku, wyciac w niej odpowiedni otwor na nowy wyswietlacz komputerka, i calosc obkleic jakas skora pod kolor:
bo watpie zebys gdzies taka zaslepke znalazl, raczej nie w polsce

Kulin 05-03-05 17:21

skrórą - po co skórą, moja foka nie ma naturalnej skóry :). Sam plastik.

Coś muszę pokombinować, zastanawiam się ile jest miejsca z tyłu za tą półeczką, czy zmieszcze tam wyświewtlacz o wymiarach 84x44 - chodzi mi o miejsce za tylną ścianką tej wnęki.

NeroN 05-03-05 18:41

Cytat:

Napisał Kulin
chodzi mi o miejsce za tylną ścianką tej wnęki.

Mógłbyś tam dziurę wyciąć i powinno się poziomo nawet 0,7 zmieścić...

sylweek 07-03-05 12:50

A mozesz napisać co ten komp. potrafi albo dać link.

MrK 07-03-05 19:17

Cytat:

zastanawiam się ile jest miejsca z tyłu za tą półeczką, czy zmieszcze tam wyświewtlacz o wymiarach 84x44 - chodzi mi o miejsce za tylną ścianką tej wnęki.
ZTCP powinno się zmieścić. Najlepiej sprawdz sobie, zdjęcie tej plastikowej obudowy to minuta. Odkręcasz dwie srubeczki i wyjmujesz.

Kulin 07-03-05 21:25

Cytat:

Napisał sylweek
A mozesz napisać co ten komp. potrafi albo dać link.

jasne: (to nie reklama): Komputer uniwersalny



W sumie mam nieźle wyposażona w sumie foke, ale wiązki do kompa ona nie posiada, więc założe sobie ten uniwersalny, mnie roboty a możłiwości ma całkiem, całkiem...

Pozdrawiam

sylweek 08-03-05 09:28

Fajny, tylko trzeba dużo pracy włożyć zeby to ładnie wyglądało a koszt pewnie przekroczy 500,00.
O ile pamiętam to biorąc nówke z salonu dopłata za komp wynosiła ~500 pln`ów
Ja nie chce znać chwilowego spalania :smt080
pzdr

Kulin 08-03-05 10:42

Fajny, fajny, a koszt wyniósł by mnie około 330 zł + praca własna, ale co z tego jak moja Foka ma sterowaną tylko pompę elektronicznie, a wtryski otwierają się mechanicznie (pod wpływem ciśnienia). Więc żegnaj komputerku... chyba że ktoś wie jak to zrobić (mowa o impulsie mówiącym kiedy się otwiera i zamyka wtryskiwacz).

Pozdrawiam

[ Dodano: Sob 19 Mar, 2005 ]
Komputerek założny w tylnej ściance tej półeczki, przyciski od sterowania sa w rączce od kierunków - teraz kalibracja podczas jazdy.

Pozdrawiam.

ps. jak na razie polecam. Koszt to jakieś 330 - 350 zł.


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 10:19.

Powered by vBulletin® Version 3.8.10
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.

Garage vBulletin Plugins by Drive Thru Online, Inc.

Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Navbar with Avatar by Kolbi