Forum Focus Klub Polska

Forum Focus Klub Polska (https://forum.focusklubpolska.pl/forum.php)
-   Elektryka, audio i alarmy (https://forum.focusklubpolska.pl/forumdisplay.php?f=31)
-   -   podgrzewane siedzenia ffI (https://forum.focusklubpolska.pl/showthread.php?t=11595)

kleofas 17-07-06 14:00

podgrzewane siedzenia ffI
 
czy któryś z użytkowników ffI ma podgrzewane fotele przednie?
a może ktoś sam sobie robił (doklejał odpowiednią matę pod tapicerkę?)

szukam informacji, ale nic nie znalazłem :-(

sezon zimowy już niedługo, wiec trzeba pomysleć...

moon 17-07-06 14:11

Ja mam seryjnie. Chyba wiele Ci to nie pomoze :D

kleofas 17-07-06 16:44

i niestety nie jeździsz dieslem, a wolałbym opinię dieslowców :-)
a jak sie to sprawuje w benzynce, przy wielkich mrozach, zanim się bryka rozgrzeje daje duzy komfort?

moon 17-07-06 21:34

Cytat:

Napisał kleofas
a jak sie to sprawuje w benzynce, przy wielkich mrozach, zanim się bryka rozgrzeje daje duzy komfort?

No mi benzynka w zimie tez rozgrzewala sie w polowie drogi do pracy (mam kilkanascie kilometrow). Bylo bardzo milo jak w [ass] grzalo od samego odpalenia auta. :D

kleofas 18-07-06 09:49

no to chyba pokombinuję, żeby od listopada mieć takie cudow bryczce :-)
qmpel pracuje w fabryce robiącej fotele podgrzewane międzyinnymi do aduików, mówi że da radę taką matę skołować za free z kompletem czujników i włączników :-)
jedyny koszt to robota, (czyli krata browaru na dwóch) i samochód uziemniony na 24h (bo matę trzeba przykleić do gąbki...
myslałem że ktos takie cudo już zakładał i podzieli się informacjami co i jak

maciejka104 18-07-06 10:44

ja mam w dieslu podgrzewane siedzenia. Powiem ze ostatniej zimy jak bywalo -20oC to dosc ostro były używane. Polecam.
Jesli chcesz to mozesz zaudytowac moja foke i siedzenia.

kleofas 18-07-06 10:54

a może któryś z was wrzuci zdjęcie, gdzie jest włącznik i jak wygląda?
samo obejrzenie bryki latem, wiele nie zmieni, ale jeśli zimą była wyczuwalna różnica, to chyba powalczę - tak jak pisałem wcześniej koszty żadne, tylko czas...

maciejka104 18-07-06 12:23

włącznik jest miedzy siedzeniami, kolo recznego, tuz obok włącznika kontroli trakcji.
Pstrykne Ci fotki i wrzuce tutaj.

kleofas 18-07-06 17:02

oki, czekam

AutoElegance 18-07-06 17:22

Jesli bylaby potrzeba, to mam takie maty w ofercie ;)

kleofas 19-07-06 09:38

w katalogu produktów nie znalazłem...

AutoElegance 19-07-06 12:03

Bo przenosimy sklep, katalog to jest ok. 15 % produktow. Dzis wieczorem podam ceny i inne informacje.

kleofas 13-11-06 16:05

odgrzewam temat
mam maty na siedzenia i potrzebuję porady elektryka :-)

maty mają po 7A pobór prondu (mają wbudowany termostat)
żeby to wszystko podłączyć potrzebuję przekaźnik i włączniki (włączniki to pryszcz, bo po 2 PLN można kupić, na oryginalne nie będę atakował, bo po 111PLN za sztukę)
ale co z przekaźnikiem?
czy w standardzie jest miejsce gdzie taki wpiąć, czy całą instalację od początku samemu potrzebuję ciągnąć? jeśli całą instalację, to czy przekaźnik może być dowolny (np 20A)
ktoś ma jakiegoś zaufanego elektryka? coś ktoś kiedyś mówił że na dobrej jest jakiś zaufany klubowy:-)
na razie pewnie podepnę pod wtyczkę do zapalniczki, a jak znajdę elektryka, to będę walczył z tym, żeby było OK
jak ktoś może pomóc, to poproszę :-) du.a od zimna marźnie, a foką śmiga żona (nie będę pisać, że wolę jak ma ciepłą :-) )

moon 13-11-06 17:37

Cytat:

Napisał kleofas
du.a od zimna marźnie, a foką śmiga żona (nie będę pisać, że wolę jak ma ciepłą :-) )

[rotfl]
Masz namiary na priva. [bigok]


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 00:54.

Powered by vBulletin® Version 3.8.10
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.

Garage vBulletin Plugins by Drive Thru Online, Inc.

Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Navbar with Avatar by Kolbi