Forum Focus Klub Polska

Forum Focus Klub Polska (https://forum.focusklubpolska.pl/forum.php)
-   Serwis i gwarancja (https://forum.focusklubpolska.pl/forumdisplay.php?f=15)
-   -   Radmotors Radom (https://forum.focusklubpolska.pl/showthread.php?t=41686)

tazman 27-07-10 11:20

Radmotors Radom
 
Co możecie dobrego i złego powiedzieć o tym serwisie?
Udać się tam czy znacie jakiś inny lepszy w Radomiu?
Czy raczej zaryzykować i Kielce, czy Warszawa ?

grzybek 27-07-10 12:28

Ja spotykałem się raczej z opiniami na "nie", jeżdżę tam tylko na przegląd blach i czasem jak dostanę info o jakiejś darmowej akcji itp.

tazman 27-07-10 13:19

Właśnie jadę na przegląd wymiana płynów (olej, płyn chłodnicy, wspomagania itp) plus filtry i powiedzieli że ok 1000zl. Warto ?

grzybek 27-07-10 13:32

Nie wiem, ja za wymianę płynów i filtrów płacę tylko za części - robotę robię sam, a jakie ceny są w ASO to nie mam zielonego pojęcia.

hans 27-07-10 13:41

Jeśli to jest ten serwis przy "7" w kierunku na Warszawę - to pompę wody wymienili na gwarancji sprawnie i przez 2 kolejne lata nie dała o sobie znać (do kasacji samochodu).
Natomiast te cfaniaki zerwały mi klubowe podkładki i założyły swoje [panna] - "bo tak zawsze robimy"

DejaVu 27-07-10 13:43

Ja Ci radze omijać ten serwis szeroookim łukiem. Jak chcesz zmienić filtry i olej to polecam Filtrona na warszawskiej. Vis a vis skrętu na józefów. Ostatnio wymieniałem to za castrola edge 5w30(4litry)+filtr kabinowy i oleju płaciłem ok. 230zł.

---------- Post dodany o 13:43 ---------- Poprzedni post był z 13:42 ----------

Cytat:

Napisał hans (Post 468602)
to pompę wody wymienili na gwarancji sprawnie i przez 2 kolejne lata nie dała o sobie znać

to musieli trafić dobrą używke a pewnie placileś za nową.

tazman 27-07-10 16:00

Gdzie dokładnie znajduje się ten filtron ? Przemku powiedz mi olej i filtry miałeś swoje, czy oni mieli i zapłaciłeś w raz z robocizną ? CZy ta cena to robocizna ?

DejaVu 27-07-10 16:27

Jadąc do Radomia od Warszawy masz światła na firleju. Mijasz je i ok 250-300m po prawej przed salonem płytek masz niski budynek z napisem Filtron. oni tam sprzedają oleje, klocki itd a wymiana jest gratis. 230zł za całość.

tazman 27-07-10 17:31

Taką kwotę to rozumiem podjadę do radmotors i zapytam dokładnie o cenę, a potem witaj filtron.

A tak przy okazji jakie filtry wymieniałeś(napisałeś 4) ?

tazman 04-02-13 17:16

// edit//
Nie polecam serwisu mam przykre doświadczenia, za sprawdzenie wiązki elektrycznej życzą sobie 400zl, po tym jak podpieli komp i stwierdzili awarie pompy wspomagania ( nowa pompa u nich to ok 2800 plus 400zl robocizna) darowałem sobie tę przyjemność, ujechałem z 300m i wskaźniki szwankują, nie dokręcona klama na akumulatorze, nie działaja światła przednie , ludzi za co my płacimy. Nie polecam Serwisu. Od teraz jeżdżę do BoshSerwis na Kierzkowskiej.


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 02:38.

Powered by vBulletin® Version 3.8.10
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.

Garage vBulletin Plugins by Drive Thru Online, Inc.

Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Navbar with Avatar by Kolbi