Forum Focus Klub Polska

Forum Focus Klub Polska (https://forum.focusklubpolska.pl/forum.php)
-   Elektryka, audio i alarmy (https://forum.focusklubpolska.pl/forumdisplay.php?f=31)
-   -   [MK1] Podgrzewana przednia szyba - nie grzeje po wymianie (https://forum.focusklubpolska.pl/showthread.php?t=52847)

roan37 15-10-11 17:58

Podgrzewana przednia szyba - nie grzeje po wymianie
 
Witam serdecznie mam taki problem a mianowicie , wiosna musiałem wymienić z wielkim bólem przednia szybę podgrzewaną na nowa w kwietniu , wymienili mi w zakładzie na nordglas , wczoraj wsiadam rano do auta i włączyłem podgrzewanie szyby przycisk się świeci ale szyba nie grzeje ????? :( ,,, dzwoniłem i mówią że oni wszystko podłączyli dobrze i ze musiało coś innego wysiąść bo szyba jest ok ,,, ale co się mogło stać ???? poprzednia działała a po wymianie nie działa ???jak to możliwe żeby coś innego wysiadło skoro nie używana od kwietnia i dopiero wczoraj po raz pierwszy włączone ogrzewanie szyby ??????????>>>>>>>>>>>> co muszę sprawdzić ??? sprawdziłem bezpiecznik ten w puszcze pod maska i jest ok ... gdzie się znajduje to połączenie przedniej szyby ???

Atlis 15-10-11 18:17

a czemu nie pojechales do zakladu, gdzie ci ja wymienili? masz na pewno 6 miesiecy gwarancji na robocizne i 2 lata na szybe...

dawio1 17-10-11 14:11

a działa dalej podgrzewanie lusterek?

Falcon 17-10-11 14:27

Podgrzewanie lusterek załącza sie z tylną szybą.

roan37 18-10-11 12:59

dzisiaj dzwoniłem ponownie i umówiony jestem na wtorek przyszły , powiedzieli że zobaczą że już mieli problemy z tymi szybami i ze może być coś w niej walnięte skoro nie grzeje ... ( dzisiaj rano znowu był przymrozek i jak włączyłem to niby coś chciało grzać ale tylko połowa od strony kierowcy i to strasznie mizernie w poprzedniej szybie to za parowało :) -.. A lusterka tak jak kolega napisał działają z tylna szybą ....
Pozdrawiam

Jankos 18-10-11 13:21

pewnie nie podłączyli ci tych kabli czy jak to się tam ma, miałem taki sam problem, od strony kierowcy nie grzało,pasażera tak. okazało sie że gamonie jak dokręcili wycieraczki to jakiś kabelek od szyby stykał się z wycieraczką i kiedy tak pracowała to stykała się z kablem i po pewnym czasie się wypiął.

roan37 25-10-11 14:07

Byłem dziaj i wymienili mi przednia szybę :) , jakiś kabel co jest w połączeniu ze szybą sie przepalił ( taki co wchodzi wewnatrz szyby - dlatego nie działało podgrzewanie , mam nadzieję że nowa bedzie grzała :) jeszcze nie próbowałem , ale jak jutro bedzie mrozik to zobaczę jak dziala .. Pozdrawiam

Jankos 25-10-11 14:11

zrob dwa okrązenia w okół domu takie szybkie wsiądź do auta i będziesz wiedział czy dziala :)

guliwer 29-11-11 21:39

Witam, a gdzie sa te kable co sie podlacza podgrzewanie szyby. Mam focusa mk1 wersje angielska i dziala mi tylko na pol szyby tzn. po stronie kierowcy nie dziala. Dzieki za wskazowki.


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 01:32.

Powered by vBulletin® Version 3.8.10
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.

Garage vBulletin Plugins by Drive Thru Online, Inc.

Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Navbar with Avatar by Kolbi