Forum Focus Klub Polska

Forum Focus Klub Polska (https://forum.focusklubpolska.pl/forum.php)
-   Silnik i skrzynia (https://forum.focusklubpolska.pl/forumdisplay.php?f=34)
-   -   Koszt wymiany rozrządu w 1.8 benzyna (https://forum.focusklubpolska.pl/showthread.php?t=10907)

Nico 07-06-06 09:45

Koszt wymiany rozrządu w 1.8 benzyna
 
Witam!
Chcę w najbliższym czasie kupić Focusa kombi benzynę 1.8 w roczniku 1998-2000.
Czy ktoś może mi napisać jaki jest przybliżony koszt wymiany rozrządu i innych części z tym związanych w takim Focusie? W autoryzowanym serwisie podali mi cenę ok. 1000 zł.O zgrozo!!
A jaki jest koszt w nieautoryzowanym warsztacie?
Pozdrawiam

Fabriccio 12-06-06 20:21

Spokojnie zamkniesz się w 500 z wymianą. Rolki 2 szt. po jakieś 90-100 +napinacz ze 100-120+pasek ok.90dych+wymiana ok.100. I wcale nie gorzy od oryginały. Wymieniałem w ub. roku w 1.8 `98 i zamknąłem się w 500zł. Ale tera muszę oddać go do żydka qrde bo zmieniam na nowszy i znów bedę musiał wymienić. Mam zasadę, że po zakupie zawsze wymieniam rozrząd. W serwisie powariowali z cenami. Czasami w sklepach mają tańsze (nawet oryginały). Poszukaj w interku na www.ford-sklep.pl [tuning]

Nico 13-06-06 07:27

Dzięki za inf. :lol: Jest to koszt do zaakceptowania.
Masz kombiaka? Bo ja jestem w trakcie poszukiwań autka. Masz już kupca?
Pozdro

[ Dodano: Wto 13 Cze, 2006 13:55 ]
Czy generalnie taki Focusik jest drogi w utrzymaniu?

Fabriccio 13-06-06 16:16

no nie mam htb 5 drz., kombi mi sie nie podoba, nie mam kupca ale chce ok.19000 [tuning] , zmieniam na nowszy model

Nico 14-06-06 08:57

Hej!
Też kiedyś w ogóle kombi mi się nie podobały ale teraz spodobały mi się i patrzę na nie przede wszystkim przez pryzmat praktyczności.
Ale Focusy czy to kombi czy hathback to są ładne :D
Pozdro

adamtka 17-06-06 10:11

Mam dokładnie takie autko jakie chcesz kupić, 1,8 kombi (srebrny) :) i też jestem przed wymianą rozrzadu, serwis krzyknął 1100 :shock: a w www.ford.sklep.pl kupiłem wszystko co potrzebne za 300 pare zlotych i wymiana bedzie ze 200 i to wszystko :) A co do praktycznosci to masz racje, jest jak najbardziej ok. Przy kupnie zwroc uwage na klime jesli bedzie czy sie wlacza i ewentualnie w jakim jest stanie bo zeby pozniej nie bylo kosztow :) Powodzenia

Nico 19-06-06 08:22

Hej!
Srebrny Fokusik kombi :lol: To z Ciebie jest gość :D Srebrny do nich pasuje.
A jak Ci się sprawuje autko? Bo jak go kupię to się spłuczę i będę się modlić żeby było wszystko OK.I w ogóle czy duże są koszty utrzymania takiego autka?
Jeśli kupię Focusa to tylko z klimą. Właśnie tak się zastanawiałem jak sprawdzić stan klimy.Czy tylko włączyć i sprawdzić czy działa czy sprawdzić coś jeszcze?
Pozdro

M.A.G. 20-06-06 05:02

Cytat:

Napisał Nico
A jak Ci się sprawuje autko? Bo jak go kupię to się spłuczę i będę się modlić żeby było wszystko OK.I w ogóle czy duże są koszty utrzymania takiego autka?

Witaj, cierpliwości kolego, pod koniec czerwca dam mały raporcik po rocznym używaniu Foczki :)


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 00:53.

Powered by vBulletin® Version 3.8.10
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.

Garage vBulletin Plugins by Drive Thru Online, Inc.

Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Navbar with Avatar by Kolbi