Forum Focus Klub Polska

Forum Focus Klub Polska (https://forum.focusklubpolska.pl/forum.php)
-   Elektryka, audio i alarmy (https://forum.focusklubpolska.pl/forumdisplay.php?f=31)
-   -   FF II ramka do radia, głośniki, dystanse i antenka (https://forum.focusklubpolska.pl/showthread.php?t=5662)

Martinez 29-08-05 10:04

FF II ramka do radia, głośniki, dystanse i antenka
 
Witam cieplutko po koncercie JMJ w Gda :P
odbierajac Foczke z salonu rozmyslnie zdecydowalem sie na brak radyjka, naiwnie wierzac, ze nie bedzie problemem zamontowanie czegos we wlasnym zakresie... [banghead]
dzis lekko rozczarowany soba (i brakiem muzy w aucie) zapytuje: czy sa tutaj tacy szczesliwcy jak ja [ninja] , ktorzy juz za soba maja temat instalacji audio innej niz ford?
namierzylem ramke do radia na allegro (do FFII i C-maxa), ale ludzie, ktorzy ja kupili twierdza, ze jest troszke zbyt duza - trzeba "pilnikowac" [hammer] moze ktos ma dojscie do lepszej? szukam takze dystansow pod glosniki...znalazlem juz post z rodzajem przejscia, ale podobno z glebokoscia jest problem-tego wymiaru nie znam, a zdecydowalem sie na Heartz'e ESK 165 (tylko przod oczywiscie [pop] )
gdyby ktos mial takze namiar na antene pasujaca do FFII to bylbym wdzieczny - cena w ASO raczej nie zacheca [foch]
moze ktos ma takze namiar do firmy car-audio w okolicach 3miasta, ktora juz robila nowe Foczki, bo wiekszosc chcialaby sie uczyc na moim egzemplarzu [ups]
wiele tych prosb - ale od czego sa przyjaciele :P????
pozdro, M
PS Foczka jest w wersji FX Gold, wiec teoretycznie juz z instalacja radiowa....teoretycznie [chytry]

siwy 29-08-05 11:12

Nie baw sie dystanse tylko załaduj ESK 570. Polecam.

Martinez 29-08-05 11:23

rozumiem, ze Hertz-e esk 570 pasuja do FF I, ale czy jestes pewien, ze do FFII takze?
pzdr, M

siwy 29-08-05 15:13

No a jaki mają rozmiar oryginalne głośniki w FFII?? Wiesz?

Martinez 29-08-05 18:09

Cytat:

Napisał siwy
No a jaki mają rozmiar oryginalne głośniki w FFII?? Wiesz?

no wlasnie nie za bardzo...gdybym wiedzial to bym nie pytal....a sadzac z Twojego pytania jest Nas dwoch :D
jesli ktos jednak moze udzielic odpowiedzi/podpowiedzi/rady na moje bolaczki to bede bardzo wdzieczny
pzdr ze slonecznego, 27 st C na kompie, Gdanska - Marcin

-=Seba=- 29-08-05 18:18

TUUUTAJ masz o głośnikach

a

TUUUUTAJ masz jak instalowałem głośniki w ff II. W razie czego służę radą. Radio też montowane samemu. Standard forda to twu , twu. Kazałem im sobie zabrać te 6 gośników i radio!

Martinez 29-08-05 19:39

dzieki Seba... oki standard glosnikow w FFII to 16,5" - zrozumiane :D
ja wymarzylem sobie wlasnie Hertz'e esk 165 z oddzielnymi gwizdkami, wiem, ze glosniki dwudrozne takze brzmia swietnie ale... decyzja to decyzja

jesli radyjko zainstalowales sam to jakiej, a wlasciwie od kogo, ramki uzyles? fordowskiej czy allegro lub inny sklep?
pzdr, M

-=Seba=- 29-08-05 22:14

Nie chodziło mi o to aby kogokolwiek przekonywać do tej firmy. Chodzi jedynie o rezygnację ze standardu!!! Oryginalne głośnieki ( nie obrażajac NIKOGO) robią poprostu hałas i tyle.

Dlatego instalacja poza seryjnych da o wiele lepszy efekt. No może zrezygnowałbym jeszcze z firmy na B, której ostatnio na rynku ehhhhh....

Co do radia to zażyczyłem sobie przejściówke i ramkę po wyjęciu radia. Nie wyobrażałem sobie odebrać auto z taką dziurą! [chytry]


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 09:23.

Powered by vBulletin® Version 3.8.10
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.

Garage vBulletin Plugins by Drive Thru Online, Inc.

Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Navbar with Avatar by Kolbi