Forum Focus Klub Polska

Forum Focus Klub Polska (https://forum.focusklubpolska.pl/forum.php)
-   Tuning mechaniczny (https://forum.focusklubpolska.pl/forumdisplay.php?f=12)
-   -   W FOCUSIE?! (https://forum.focusklubpolska.pl/showthread.php?t=11665)

FiFi 21-07-06 17:34

W FOCUSIE?!
 
http://tuningpower.pl/galeria8/46wiejskituning.jpg

Piccolo_Jr 21-07-06 19:03

Jakoś strasznie czepialscy na tej stronie są Najchętniej chyba wszystko by pod wiejski tuning podpięli. Bo sporo całkiem fajnych samochodów tam widziałem też i zupełnie nie wiem za co.....

FiFi 21-07-06 22:12

Cytat:

Napisał Piccolo_Jr
Jakoś strasznie czepialscy na tej stronie są Najchętniej chyba wszystko by pod wiejski tuning podpięli. Bo sporo całkiem fajnych samochodów tam widziałem też i zupełnie nie wiem za co.....

racja też to zauważyłem, ale ten Focus nie jest aż taki zły obużyło mnie że jest w on w dziale WIEJSKI TUNING

OT CO

greendot 21-07-06 22:59

Tak to właśnie jest z gustami, o których się nie dyskutuje.

http://tuningpower.pl/galeria8/46wiejskituning.jpg

IMHO to właśnie wiejski "tjunink"

pepo 21-07-06 23:05

to ST ze swoimi obwódkami niklowanymi to jest krowi-tuning

Rasta 22-07-06 02:46

Jakby chłopaki nie wiedzieli to jest Foczka Warrena, która posiada 240 koni w turbinie , tyle zostało wyciśnięte z 2.0. Z tego co wiem jest na sprzedaż chyba, że już została sprzedana. [bigok]

CAr 22-07-06 10:13

zmaltretowali foke i koniec. Karewa a u mnie sie czepiali - co do silnika to jedynie to im wyszło.

NeroN 23-07-06 17:04

To auto ma nie wyglądać, ma jechać...
Jak ktoś powiedział, to foorka warrena-ale patrzyłem jakie tydzień temu po ogoszeniach i jeszcze wisiało z tą foką.

piotrsw 24-07-06 09:51

Cytat:

Napisał Piccolo_Jr
Jakoś strasznie czepialscy na tej stronie są Najchętniej chyba wszystko by pod wiejski tuning podpięli. Bo sporo całkiem fajnych samochodów tam widziałem też i zupełnie nie wiem za co.....

Jak to za co? Za siatex, szpachlex, taśmex, kręcone progi, zderzak a'la RS, wlot TURBO itp...
Moim zdaniem zasłużył na umieszczenie w galerii agrotuningu, chociaż faktycznie na tle innych wygląda lepiej.

DARKOM 24-07-06 13:56

Cytat:

Napisał piotrsw
Jak to za co? Za siatex, szpachlex, taśmex, kręcone progi, zderzak a'la RS, wlot TURBO itp...
Moim zdaniem zasłużył na umieszczenie w galerii agrotuningu, chociaż faktycznie na tle innych wygląda lepiej.

ty to masz jakiś kompleks siateksowy :P ,wszedzie to samo,na moją foczkę też jechałeś lepiej daj se człowieku na luz.Pokaz co ty potrafisz i nie naśmiewaj sie z innych(BO KAZDY MA INNY GUST) :P :twisted:

[ Dodano: Pon 24 Lip, 2006 13:58 ]
Cytat:

Napisał FiFi
racja też to zauważyłem, ale ten Focus nie jest aż taki zły obużyło mnie że jest w on w dziale WIEJSKI TUNING

OT CO

POPIERAM :mrgreen:

ponton 24-07-06 15:03

słuchajcie z tego co piszecie to widze jeśli nie kupisz czegoś orginalnego zalecanego przez forda to nazywacie wjejski tuning. Hmmm moze nie wiejski tylko Polski. Nie wszystkich stac na jaki kolwiek tuning a jak stac to kupuje gdzie taniej ale fakt bywa to czasem tragiczne. Wazny jest zmysl smakowo wizualny i bedzie gucio wiec
kwestja gustu zostaje.

Pozdrawiam:)

gRuHa 24-07-06 15:14

Cytat:

Napisał Rasta
Jakby chłopaki nie wiedzieli to jest Foczka Warrena, która posiada 240 koni w turbinie , tyle zostało wyciśnięte z 2.0. Z tego co wiem jest na sprzedaż chyba, że już została sprzedana. [bigok]

dokuadnie!!!
taka esencja tuningu w foce, a oni mowią że to wiocha...
chyba wystosuje do nich jakiegoś mniej lub bardziej mięsnego maila :D
a co niech sobie nie myślą!!!

DejaVu 24-07-06 15:45

Cytat:

Napisał gRuHa
chyba wystosuje do nich jakiegoś mniej lub bardziej mięsnego maila
a co niech sobie nie myślą!!!

Popieram Cię z całą stanowczością :!: Co do furki warrena to ja w niej nie widzę żadnego agro.Karwa z takim siliniczkiem to aż głupio nie dołożyć siakichś spoilerów :!:
Sam swojego tylko jeszcze zglebie -40 przód -30 tył i więcej nie będę kombinował bo to tylko 1.6! Pozdro

[ Dodano: Pon 24 Lip, 2006 15:49 ]
PS gRuHa czy mógłbyś z łaski swojej tego gifa w stopce zmniejszyć. 2,46MB to przesada :!:

Trojan 24-07-06 15:50

Tak się składa, że znam ten samochód i właściciela. Genezą tej foki miała być moc a nie wygląd. W tym przypadku wloty mają uzasadnienie a auto ma zapi.......ć a nie wyglądać.
Jakoś ostatnio nie podoba mi się przypieprzanie do wszystkiego co poniektórych forumowiczy. Rozumiem wolnośż wypowiedzi ale wszystko powinno mieć swoje granice. Szanuję za to krytykę osób, które czegoś dokonały w sferze tuningu i im wyszło natomiast czcze klepanie w klawiaturę i używanie wyświechtanych frazesów do mnie nie przemawia. Każdy robi co chce ze swoim samochodem a jeśli krytyka wykracza poza granice dobrego wychowania może wrócić do autora piąchą w kinola. Ktoś Panowie może nie wytrzymać dlatego wyluzujcie troszku.

gRuHa 24-07-06 16:00

mail:
Cytat:

Witam!
Mam małe zastrzeżenia co do umieszczania pewnego Focusa w ósmej galerii
(http://tuningpower.pl/galeria8/46wiejskituning.jpg)!
Jest to auto mojego znajomego i ono ma za zadanie JEŹDZIĆ a nie wyglądać!!!
A uwierzcie mi że JEŹDZI, bo pod maską jest uturbiony silnik 2.0 dysponujący
mocą 240KM!!!
Więc jeżeli twierdzicie, że profesjonalny tunning mechaniczny to wiocha i
oszpecanie auta, to wróćcie do garażu i "tjuninkujcie" swoje maluchy i inne
matizy!!!
Pozdrawiam i proszę o odpowiedź i wyrażenie swojego stanowiska w tej sprawie!
może trochę przegiąłem z tymi matizami, ale...

co jak co, ale przy turbinie i IC to taki wlot jest wręcz KONIECZNY...

Cytat:

Napisał przemekdeja
PS gRuHa czy mógłbyś z łaski swojej tego gifa w stopce zmniejszyć. 2,46MB to przesada

naprawdę jest uciążliwy???
mi go Opera cache'uje i nie mam problemu z długim ładowaniem...
co jak co, ale przyznasz, że nieźle koleś używa sprzęgła :D

greendot 24-07-06 17:00

Moi mili, ja nie mam nic przeciwko tuningowi, silnik 2.0 + turbo proszę bardzo, ma 240KM brawo, ale to coś zamiast zderzaka przedniego godzi w moje odczucia estetyki i basta.
Nie jestem wyrocznią w tych sprawach i jak już wspomniałem o gustach się nie dyskutuje, więc podtrzymuje moje zdanie.

NeroN 24-07-06 17:02

Jak dla mnie zbędna dykusja.

EOT



Jak coś to PW.


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 16:21.

Powered by vBulletin® Version 3.8.10
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.

Garage vBulletin Plugins by Drive Thru Online, Inc.

Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Navbar with Avatar by Kolbi