Forum Focus Klub Polska

Forum Focus Klub Polska (https://forum.focusklubpolska.pl/forum.php)
-   Elektryka, audio i alarmy (https://forum.focusklubpolska.pl/forumdisplay.php?f=31)
-   -   Głośniki (https://forum.focusklubpolska.pl/showthread.php?t=5784)

paulo 02-09-05 18:45

Głośniki
 
jakie są w tylnich drzwiach głosniki(jaka srednica)? bo wydaje mi sie ze te fordowskie wiecej juz nie moga z siebie dac - po prostu sa cos slabe, a moze jak dam jakies basowe to pujdzie lepiej. Acha i jak sie sciaga ten plastik oslaniajacy(chyba sie go da sciagnac) :roll:

Dzieciak 02-09-05 22:27

Z tyłu sa takie jak z przodu a plastik sie nie zdejmuje tylko sie sciaga caly boczek.

pzd.

paulo 03-09-05 12:56

eee chyba sie mylisz. z przodu sa 2 albo 3 drozne bo lepiej ida(o wiele lepiej) radio mam pioneer na MP3 bo oryginalne fordowskie mialem na kasety "jak za starej pierwy" :wink: i wymienilem, teraz to idzie zajeb.... tylko glosniki znowu nie moga wydolic, a z tylu są chyba male basowki. nie wiem ale tak przypuszczam, a ciezko sie zdejmuje tapicerke, chyba jest na imbusach co? :smt002

Dzieciak 04-09-05 17:45

Zdjecie tapicerki z drzwi to 4 minuty dla osoby ktora to wykonywala 5-6 dla nowicjusza majacego o czymkolwiek pojecie.


2 imbusy w klamce i reszta to zwykle wkrety.

Tak nawiasem nie wyobrazam sobie ze moze cos zaj... grac na firmowych glosnikach (zwlaszcza fordowskich)

pozdr

Vonter 05-09-05 15:36

Dzieciak, oj wierz mi, są gorsze głosniki od fordowskich :mrgreen:
Pozatym ja nie narzekam na swoje tylko, że do końca nie wiem jakie mam w wersji GHIA sprowadzanej :wink:

Pozdrawiam

-=Seba=- 05-09-05 23:01

A może by tak funkcja szukaj ???? Tutaj znajdziesz coś i ówdzie

paulo 06-09-05 13:51

chciałem tylko wiedziec jakiej wielkosci są glosniki z tylu a jakie z przodu bo mam zamiar zmienic i nie wiem jakich szukac(bedzie mi latwiej jak bede znal wymiary zeby sie potem mnie okazalo ze mam za duze albo za male a kupuje na allegro)
tyle :roll:

Rabarbar 06-09-05 14:04

Cytat:

Napisał paulo
chciałem tylko wiedziec jakiej wielkosci są glosniki z tylu a jakie z przodu

Głośnik z przodu i z tyłu mają ten sam rozmiar czyli 5x7" Czyli np. takie Lanzary wejdą bez problemu.

siwy 06-09-05 14:05

Standardowy fordowski rozmiar: :mrgreen: 5X7"...

paulo 06-09-05 14:22

we wszystkich wersjach Ambiente 99'(Niemcy) też - cos mi sie nie wydaje
musze sam sprawdzic, bo jestesm przekonany ze z tylu ida gozej niz z przodu

Dzieciak 06-09-05 17:30

Nie roumiem po co zadajesz pytanie na forum skoro 3 osoby mowia, ze to 5*7 a ty wiesz swoje"ze raczej inne i ze musisz sprawdzic". W takim razie sprawdz i nie zasmiecaj forum pytaniami na ktore nie przyjmujesz odpowiedzi.

pozdrawiam

ponton 06-09-05 19:00

Może funkcja szukaj jak wyżej proponował =seba=. :mrgreen:


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 00:03.

Powered by vBulletin® Version 3.8.10
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.

Garage vBulletin Plugins by Drive Thru Online, Inc.

Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Navbar with Avatar by Kolbi