Forum Focus Klub Polska

Forum Focus Klub Polska (https://forum.focusklubpolska.pl/forum.php)
-   Serwis i gwarancja (https://forum.focusklubpolska.pl/forumdisplay.php?f=15)
-   -   NOWE ASO NA ŚLĄSKU (https://forum.focusklubpolska.pl/showthread.php?t=9935)

mistrz 15-04-06 21:43

NOWE ASO NA ŚLĄSKU
 
WITAM WSZYSTKICH I ŻYCZĘ WESOŁYCH ŚWIĄT

OSTATNIO JADĄC DTŚ-ką OD CHEBZIA DO KATOWIC WIDZIAŁEM ZARAZ ZA TOYOTĄ W CHORZOWIE ŻE BUDUJE SIĘ NOWY SALON PATRZĘ NA REKLAMĘ A TU PISZE AUTO BOSS I PUSTE POLE NA LOGO FORDA A WIĘC WYGLĄDA NA TO ŻE BEDZIEMY MIELI NOWE ASO W CHORZOWIE [metal] CIEKAWE KIEDY OTWARCIE [pop]

POZDRAWIAM

cisza 15-04-06 22:00

to nie jedyne ASO jakie powstaje ... przy drodze na Olkusz od Katowic, w Dąbrowie Górniczej (koło Macro/Castorama) też się buduje ... im większa konkurencja tym ceny niższe (mam nadzieję) :D

NeroN 16-04-06 16:33

To koło Makro, to Szumilas z Zawiercia się ponoć przenosi [hmm]

marekj 17-04-06 19:30

Cytat:

Napisał mistrz
OSTATNIO JADĄC DTŚ-ką OD CHEBZIA DO KATOWIC

O żesz - to ogromny budynek, nawet sie ostatnio zastanawiałem coz tam będzie. AutoBoss czyli ci co sa w Bielsku - opinie o nich takie sobie ale na Śląsku jest konkurencja to sie moze postarają.

Janisek 01-05-06 19:46

Auto-Boss - fajnie bo zamówiłem u nich foczkę i będzie bliziutko do serwisu. Otwarcie podobno koło czerwca.

marekj 01-05-06 19:59

Ostatnio pojawił się tam wielgachny napis VOLVO ale na jajco Ford też jest miejsce

Janisek 01-05-06 20:48

Dziś tamtędy przejeżdżałem. Jadąc od naszej strony (Zabrze, Świony) jest już logo Ford na budynku (na tej stojącej reklamce na razie ciągle tylko puste miejsce)

rayos 01-05-06 22:04

Cytat:

Napisał marekj
AutoBoss czyli ci co sa w Bielsku - opinie o nich takie sobie ale na Śląsku jest konkurencja to sie moze postarają.

eee ja tam u nich kupowałem autko i nie moge narzekac, obsluga mila, i udaje sie negocjowac z nimi cene. A w dodatku dealer, ktory mi sprzedawal autko wlasnie sie przenosi do tego nowego salonu. Bynajmniej tak mi mowil :)

Janisek 01-05-06 22:42

Cytat:

Napisał rayos
obsluga mila, i udaje sie negocjowac z nimi cene

POTWIERDZAM !!! :mrgreen:

chemiqs 02-05-06 08:16

a tak na marginesie - jakby komus bylo potrzebny serwis w okolocach Siedlec (tu mieszkam) to tez juz sie buduje - ma byc otwarte tak za okolo 2 miechy - takze juz blisko juz blisko. Nareszcie - bo tak chyba trzeba bylo jezdzic do wawy :(

mistrz 04-06-06 22:33

[pop] słyszałem że otwarcie 22.06.06. a ekipę pościągali z konkuręcji ( city car i g.k.g )
całkiem niezły obiekt

bart74 26-06-06 21:06

Auto Boss ma tytuł najlepszego dealera w polsce kilka razy z rzędu a także w europie

tomsid 12-10-07 19:51

Pochwaliłem już Auto Boss-a - bo na razie uwag brak.
A u Szumilasa w DG też byłęm jak foczkę kupowałem (używana-od I-go właściciela) i tylko oni mieli czas by ją obejrzeć i wystawić ocenę-szybko i tanio-i mieli rację-autko całkiem OK;)Więc jeśli ktoś ma blisko-to polecam. Choć kwa lepsza w Chorzowie;)


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 08:46.

Powered by vBulletin® Version 3.8.10
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.

Garage vBulletin Plugins by Drive Thru Online, Inc.

Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Navbar with Avatar by Kolbi