Forum Focus Klub Polska

Forum Focus Klub Polska (https://forum.focusklubpolska.pl/forum.php)
-   Szkody, Naprawy, Porównania (https://forum.focusklubpolska.pl/forumdisplay.php?f=43)
-   -   zderzak do FFI przed liftem (https://forum.focusklubpolska.pl/showthread.php?t=20699)

moons 03-02-08 20:33

zderzak do FFI przed liftem
 
Jako że muszę wymienić zderzak w swoim Focusie ma do was koledzy takie pytanie czy ktoś miał do czynienia z takimi zderzakami jak ten czy ten . Podejrzewam że pomimo lekkiej różnicy w cenie to jest jedno i to samo. Jest to zamiennik i tego boję się najbardziej, że są powiedzmy delikatnie trudne do spasowania, jak myślicie nadają się one do czegoś czy nie?. Chciałem na początku jakąś używkę ale chyba już sobie to odpuściłem dziś i wczoraj obskoczyłem całą okolicę i w każdym było coś nie tak, wiadomo jak to z rozbitka.
Pozdrawiam

Yerzo 03-02-08 21:49

Re: zderzak do FFI przed liftem
 
Cytat:

Napisał moons
Chciałem na początku jakąś używkę ale chyba już sobie to odpuściłem dziś i wczoraj obskoczyłem całą okolicę i w każdym było coś nie tak, wiadomo jak to z rozbitka.
Pozdrawiam

Niekoniecznie... ja swojego szukałem coprawda dobre 2 tygodnie bo chciałem mieć poliftowy. Ale znalazłem w idealnym stanie, ze wszystkimi kratkami i z blendą za 300zł.
Jeśli się nie śpieszysz to poszukaj na allegro i niech sprzedający ślą dokładne zdjęcia.

moons 03-02-08 21:56

Re: zderzak do FFI przed liftem
 
Cytat:

Napisał Panther
Jeśli się nie śpieszysz to poszukaj na allegro i niech sprzedający ślą dokładne zdjęcia.

no właśnie z czasem jak z czasem ale foka nie ładnie wygląda z rozwalonym zderzakiem :D. Każdy się rozgląda za moim autkiem i niestety nie są to spojrzenia zazdrości. Myślałem już nawet nad przeliftowaniem bo faktycznie wtedy łatwiej byłoby dostać zderzak ale odpuściłem bo dodatkowo światła, halogeny i te sprawy.
Pozdrawiam

MisiekT 03-02-08 23:06

moons, bierz uzywke i tyle - jakosc tych "zamiennikow" jest zalosna w stosunku do oryginalu... uzywek jest na allegro tona, na pewno znajdziesz porzadny...
poza tym nie ma ci az tak wybrzydzac skoro i tak do lakiernika pojdzie

moons 04-02-08 17:33

Cytat:

Napisał MisiekT
moons, bierz uzywke i tyle - jakosc tych "zamiennikow" jest zalosna w stosunku do oryginalu... uzywek jest na allegro tona, na pewno znajdziesz porzadny...
poza tym nie ma ci az tak wybrzydzac skoro i tak do lakiernika pojdzie

I tak właśnie zrobię, tylko że wiecie jak to jest na Allegro to gościu nie może albo nie chce zrobić więcej fotek a to ciężki kontakt, mieszkam w takiej pipidówce że mam wszędzie daleko a gnać przez pół Polski żeby zobaczyć jakiś rozwalony i naprawiany zderzak (bo sprzedający zagapił się i dokładnie nie opisał) też nie bardzo mi się uśmiecha. No nic, muszę się po prostu uzbroić w cierpliwość i tyle. Ale tak czuję że dużo będzie mnie kosztować ten :smt076 zając nie tyle w pieniądzu ale nerwów. Bo foczka skaleczona a ja dopiero nowe podkładeczki załatwiłem.
Pozdrawiam

Omsej 04-02-08 22:16

http://www.allegro.pl/item303461896_...1_988_426.html

moons 04-02-08 22:41

Cytat:

Napisał Omsej
http://www.allegro.pl/item303461896_zderzaki_ford_focus_2003r_511_988_42 6.html

Omsej bez robienia reklamy, pewny sprzedający? jakieś doświadczenia?
Pozdrawiam

MisiekT 04-02-08 23:31

Cytat:

Napisał moons
pewny sprzedający? jakieś doświadczenia?

ja polecam bardzo, bralem od niego pare drobiazgow i kilka osob z Klubu takze... tyle ze ja mam do niego rzut beretem, wiec inna rozmowa :wink:

moons 06-02-08 17:24

Dzięki za wszystkie rady, ale mam do was drodzy koledzy jeszcze jedną prośbę. Jednak zdecydowałem się Foczkę trochę odmłodzić i to dodatkowo z małą niespodzianką, to będę potrzebował też nowych wtyczek do przedniego oświetlenia. wiem że już kilka osób to przerabiało i może mogłoby mi pomóc w temacie. Może ktoś miałby jak mi załatwić wtyczki do reflektorów przednich poliftowych i halogenów (bo te też chyba się różnią). Prośba może dziwna ale wierzcie mi jak się mieszka na takiej prowincji to coś załatwić to jest mordęga. Jak zapytałem gościa ze szrotu czy ma takie wtyczki to powiedział że ma ale oddzielnie nie sprzeda bo to cała instalacja a jak zapytałem ile już sprzedał takich instalacji to tylko się zdenerwował. Także jak widzicie każdy narzeka że ciężko coś zarobić a jak ma okazję to nie chce z niej skorzystać. Oczywiście nie pozostanę dłużny za tę przysługę.
Pozdrawiam

grzybek 06-02-08 18:40

W takim razie może od razu stylistyka na ST'ka :?: :) Znalazłem takie cuś na alledrogo. Masz od razu kompletny zderzaczek z halo i atrapą, tylko pomalować.

moons 06-02-08 20:45

Cytat:

Napisał grzybekbgi
ST'ka


:D :lol: :) 8), bardzo fajny

Pozdrawiam

grzybek 06-02-08 22:20

Wg mnie cena nie jest zbyt wygórowana bo masz wszystko co trzeba :D


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 20:26.

Powered by vBulletin® Version 3.8.10
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.

Garage vBulletin Plugins by Drive Thru Online, Inc.

Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Navbar with Avatar by Kolbi