Forum Focus Klub Polska

Forum Focus Klub Polska (https://forum.focusklubpolska.pl/forum.php)
-   Szkody, Naprawy, Porównania (https://forum.focusklubpolska.pl/forumdisplay.php?f=43)
-   -   [MK2] Sarna (https://forum.focusklubpolska.pl/showthread.php?t=38906)

fokus2005 04-05-10 08:15

Sarna
 
Dzis skilowalem sarne !!!!!!
Bilans
otarty zderzak
polamane platiki w kolo halogenów
zbita lampa

Policmany zgloszenie przyjeli teraz schody z PZU niebawem dam znac jak poszlo

kleofas 04-05-10 09:58

to czekamy na relację z grilla
dobra dziczyzna jest w cenie [bigok]

Muggsy 04-05-10 11:00

czekamy

KAISER 04-05-10 15:37

Współczuję :(
Mi też ostatnio niewiele brakowało.

Kiedyś kupiłem gwizdki na allegro, ale to g***o niestety nie działa.

kleofas 04-05-10 16:10

te gwizdki to się na nic nie nadają
kiedyś w rajdzie Australii Peter Solberg jechał z gwizdkami na kangury i się przejechał [bigok]

KAISER 04-05-10 16:32

Ja kiedyś często jeździłem na trasie gdzie zawsze po drodze widziałem sarenki.

Zamontowałem gwizdki a tu zero efektu.

Wiem, że koleś w Szwecji nadział się na łosia pomimo gwizdków.
To dopiero jest ból :(

Wielkie bydlę...

fokus2005 06-05-10 08:15

wiec tak z casco nie usuwam szkody bo jest za mala i do wymiany tylko lampa prawy przód. Co do schodów i walki o swoje to nadlesnictwo odeslalo mnie z kwitem to samo kolo lowieckie i GDDKiA . Tak sie zastanawiam wszyscy twierdzili ze za sarne nie odpowiadaja wiec ciekaw jestem czy jak bym zaczol klusowac to tez by mieli to w dupie ,pewnie n ie i wtedy kazda z tych mafijnych organizacji kazala by bulic tak jest w tym naszym pier... KRAJU

KAISER 06-05-10 09:42

Ano z sarna jest lipa.

Ale mam nadzieję, że przynajmniej dziczyzny pojadłeś :D

adam1985 06-05-10 17:26

ja w pazdzierniku mialem przygode, na szczescie tylko pogieta tablica i troche lakier zszedl ze zderzaka a sarenka no coz mogla nie wylazic

VooDoo123 06-05-10 21:39

Obecnie przepisy nakazują kołom łowieckim rozmieszczanie tablic ostrzegających - jeśli tam gdzie jechałeś zwierzyna urządza spacery i nie ma oznaczeń możesz śmiało domagać się swego.

fokus2005 07-05-10 09:44

wiem rozmawialem z nimi ,pierwsze o co pytal ten typ z kola to bylo a jakas podstawa prawna to jest np numer ustawy itp ,naszczescie mialem odpalone lacze i szybko go zgasilem . niestety po wykladzie jebnol sluchawka i nie odbieral tel .

W sumie zwatpilem i dalem sobie spokuj bo lampy juz są zalozone a tak to na telefon wiecej bym wydał poprostu szkoda zachodu

Muggsy 07-05-10 10:16

strasznie współczuję walki z urzędnikami, którzy żądają powołania podstawy prawnej, ale super, że miałeś łącze odpalone!

tak trzymaj!

fokus2005 07-05-10 23:12

przyznam ze troche mnie wmórowało to pytanie ale wpisałem w googel zderzenie z sarną przepisy i na szczescie odpaliło forum prawne a nie kulinarne . Niestety mam słabą wole a raczej cierpliwość i dałem sobie luzu z nimi lampy wytargowałem w dobrej cenie i w sumie dalsze telefony dojazdy do urzędu itp zrównały by się z kosztem lamp


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 15:38.

Powered by vBulletin® Version 3.8.10
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.

Garage vBulletin Plugins by Drive Thru Online, Inc.

Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Navbar with Avatar by Kolbi