Forum Focus Klub Polska

Forum Focus Klub Polska (https://forum.focusklubpolska.pl/forum.php)
-   Elektryka, audio i alarmy (https://forum.focusklubpolska.pl/forumdisplay.php?f=31)
-   -   Radio inne niż firmowe (https://forum.focusklubpolska.pl/showthread.php?t=1410)

Dzieciak 25-02-05 11:05

Radio inne niż firmowe
 
Witam

Po ostatniej wizycie niepowołanych gości w moim aucie (beszczelnie sie wprosili oknem) szukam alternatywy dla radia 6000 CD tzn czegoś co będzie mniej uciążliwe do codziennego wyciągania.
Mam pytanko do osób które posiadają inne radia niż firmowe w swoich fokach i nie tylko.
Czy radia inne niz fordowskie np Sony, Clarion itd, itd pozostawione bez paneli są również dobrym kąskiem dla złodzieji i czesto się zdażaja ich kradzieże?. Jeżeli tak to ma ktoś jakieś namiary na stronki z informacjami jak np zainstalowac radio w foce które bęzie się łatwo wyjmowało lub maskowało?Odnośnie maskowania mam na myśli jakieś ciut głębsze jego osadzenie taka by tył bez panelu mozna by było przykryczyć jakąś zaślepką.

Przmieżam się do czegoś w miare rozsądnej cenie np Sony CDX-R3350, jak oceniacie wybór w takiej cenie?

Pozdr

siwy 25-02-05 11:11

Z własnego doświadczenia wiem, że jeśli nie będziesz zabierał radia ze sobą , a tylko panel, to je wcześniej czy później stracisz... Ja straciłem 6000, Pioniera a teraz mam Alpine z kieszenią (zrobione wszystkie mozliwe wyjscia na wzmacniacz i subwoofer) i nosze radyjko przy sobie. Może i troszkę uciążliwe ale jestem spokojny... Można ukryć radio, ale pełnego spokoju nadal mieć nie będziesz...

Dzieciak 25-02-05 11:21

No właśnie w takim kraju mieszkamy.
Jeżeli chodzi o wyjmowanie to lepiej wyjmować 1DIN niż 2 DIN, to firmowe to porażaka jeżeli chodzi o przenoszenie zmiajsca na miejsce.

Pozdr

Greg 25-02-05 13:23

Ja po wyrwaniu mi radia w Audi , kupilem orginalna zaslepke . Po wyjeciu panela maskowalem ta zaslepka . W foce mam pioniera i narazie jeszcze jezdzi , nie znalazl amatora . Jezeli bedziesz chcial zabierac radio ze soba to sa uniwersalne kieszenie , jak juz Siwy pisal . Tylko pamietaj ze radio bez orginalnej kieszeni nie ma podtrzymania pamieci ( stacje radiowe , ustawienia ) Wtedy doklada sie akumulatorek lub baterie zeby podtrzymywala pamiec.
Pzdr.

driver 25-02-05 14:26

Greg a gdzie mozna kupic takie zaslepki do radia??

Greg 25-02-05 14:28

ASO kolego jezeli masz seryjne radio . Jezeli masz 1 din , to ja ostatnio kupowalem w Noraauto .
Pzdr.

pinio_tdci 25-02-05 15:05

No ja jednak sie nie zdecydowalem na kieszen - po prostu juz wyciaganie i noszenie panelu jest dla mnie uciazliwe, a o calym radiu mowy by nie bylo :(

A, ze panel do mojej Alpiny kosztuje, ponoc, kolo 1000 PLN'ow, to podobniez amatorow, na samo radio, nie ma zbyt wielu :?:

sylweek 25-02-05 15:51

Ja przez pare lat miałem sony na MiniDisk i nikt mi nie wyrwał. Po paru latach zostawiłem panel na środkowej konsoli. (Nocowałem u dziewczyny) i jakiś jeah-bunny ćpun otworzył furtke kozikiem, przebił oponke, wybił szybke i sie zerwał.
Na wolumenie nikt nie chciał słyszeć o MD, jest tak mało popularny ze nawet za 50,- nie chcieli dupska od radia.
Mozna kupić MD w opcji jest LongPlay wchodzi 320 minut muzyki, nie przeskakuje, można kasować pojedyncze utwory itp.
Ewentualnie zmieniarka, której nie widać i w oczy nie kole.
Trzeba być świadomym że nawet pusta reklamówka na siedzeniu moze skusić złodzieja, jak ktoś jest na głodzie to nawet parcha ukradnie.


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 20:15.

Powered by vBulletin® Version 3.8.10
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.

Garage vBulletin Plugins by Drive Thru Online, Inc.

Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Navbar with Avatar by Kolbi