Forum Focus Klub Polska

Forum Focus Klub Polska (https://forum.focusklubpolska.pl/forum.php)
-   Elektryka, audio i alarmy (https://forum.focusklubpolska.pl/forumdisplay.php?f=31)
-   -   [MK1] Potrzebny schemat modułu komfortu (https://forum.focusklubpolska.pl/showthread.php?t=47135)

Lukasz750 06-02-11 12:51

Potrzebny schemat modułu komfortu
 
Witam tak jak w temacie potrzebny mi się schemat modułu komfortu do Foczki przed liftem 1999 rok.
Wyciągałem alarm i przestała działać centralka + klapa bagażnika ;/
Z góry dzięki, potrafię się odwdzięczyć [pub2]

Lukasz750 09-02-11 14:19

Naprawdę nikt nie ma :/ znalazłem tylko do lifcie GEM-a ;/ a przed liftem nie mogę znaleźć

radarsanok 09-02-11 21:28

Cytat:

Napisał Lukasz750 (Post 537050)
Witam tak jak w temacie potrzebny mi się schemat modułu komfortu do Foczki przed liftem 1999 rok.
Wyciągałem alarm i przestała działać centralka + klapa bagażnika ;/
Z góry dzięki, potrafię się odwdzięczyć [pub2]


Jaki masz moduł, jaka wersja z kolorem naklejki na module ?

Lukasz750 10-02-11 22:45

Cytat:

Napisał radarsanok (Post 538310)
Jaki masz moduł, jaka wersja z kolorem naklejki na module ?

Nie wiem dokładnie jaki (biała nalepka ale jaki model musiałbym sprawdzić jutro dam znać)
Mam szyby domykane z pilota, 2 poziomowe przyciski od szyb.
Centnary z pilota, klapa itp.
Jak dam + pod najgrubszy przewód od modułu działa tylko prawa strona ale po zamknięciu się otwiera, i otwieranie bagażnika z pilota włącza się po 5 razy w równym odstępie czasu i po chwili już nic nie działa ;/
Potrzebuje tylko schemat gdzie dać + a gdzie -. Bo na oryginalnych przewodach nie ma napięcia, jak był alarm który wyrzuciłem bo się zepsuł to wszystko działało :/

tom.so 15-02-11 15:00

Panowie mam tez podobny problem z Modułem tylko taki ze nic nie działa nie otwiera się tylna klapa z przycisku ani z kluczyka w czym może tkwić problem ????
Czytałem ze odłączenie go na parę minut może pomóc ale nie wiem gdzie mam w ogóle szukać tergo modułu .

daniel145 16-02-11 13:09

jest schowany za schowkiem pasazera

siwy05 16-02-11 14:59

Cytat:

Napisał tom.so (Post 540095)
Panowie mam tez podobny problem z Modułem tylko taki ze nic nie działa nie otwiera się tylna klapa z przycisku ani z kluczyka w czym może tkwić problem ????
Czytałem ze odłączenie go na parę minut może pomóc ale nie wiem gdzie mam w ogóle szukać tergo modułu .

Foka po lifcie? Spalony przekaźnik, odłączenie nie pomoże

tom.so 18-02-11 08:28

Cytat:

Napisał siwy05 (Post 540399)
Foka po lifcie? Spalony przekaźnik, odłączenie nie pomoże

porostu pewnego dnia przestało działać i tyle
a ten przekaźnik to tez jest w tamtym miejscu czy jest on przy bezpiecznikach

siwy05 18-02-11 10:31

Jest w module komfortu, w faq jest opis jak to naprawiać, ja się w to nie bawiłem i kupiłem drugi moduł. Masz alarm fabryczny? Akurat mam do sprzedania tanio GEM z alarmem

tom.so 18-02-11 11:21

Cytat:

Napisał siwy05 (Post 541031)
Jest w module komfortu, w faq jest opis jak to naprawiać, ja się w to nie bawiłem i kupiłem drugi moduł. Masz alarm fabryczny? Akurat mam do sprzedania tanio GEM z alarmem

ok jak co to sie odezwe

---------- Post dodany o 11:21 ---------- Poprzedni post był z 11:17 ----------

Cytat:

Napisał siwy05 (Post 541031)
kupiłem drugi moduł.

i co wtedy będzie pasował bo w kluczyku jest chyba tez jakiś inny kod do każdego modułu

siwy05 18-02-11 13:53

Cytat:

Napisał tom.so (Post 541049)
ok jak co to sie odezwe

---------- Post dodany o 11:21 ---------- Poprzedni post był z 11:17 ----------

i co wtedy będzie pasował bo w kluczyku jest chyba tez jakiś inny kod do każdego modułu

Przekręcasz kluczyk w stacyjce 4razy, wciskasz przycisk i działa jak wcześniej, immobilizer jest w sterowniku silnika, moja foka już przerobiła 4moduły i za każdym razem bez problemu


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 04:15.

Powered by vBulletin® Version 3.8.10
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.

Garage vBulletin Plugins by Drive Thru Online, Inc.

Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Navbar with Avatar by Kolbi