Forum Focus Klub Polska

Forum Focus Klub Polska (https://forum.focusklubpolska.pl/forum.php)
-   Elektryka, audio i alarmy (https://forum.focusklubpolska.pl/forumdisplay.php?f=31)
-   -   [MK1] Wyłącznik poduszki powietrznej (https://forum.focusklubpolska.pl/showthread.php?t=52304)

Darou 18-09-11 13:02

Wyłącznik poduszki powietrznej
 
Witam, czy ktoś ma już doświadczenie z montażem wyłącznika do poduszki powietrznej pasażera w focusie I?Dzwonię po serwisach forda i jedni mówią, że nie ma takiej opcji, a inni że tak ale za grubą kasę. Coś wiecie na ten temat. Pozdrawiam.

moons 18-09-11 13:19

W jedynce konstruktorzy nie przewidzieli takiej opcji. Wiec wszystko co można zamontować to druciarstwo i pewnie nikt za to nie weźmie odpowiedzialności.
Pozdrawiam

MisiekT 19-09-11 08:27

nie przewidzieli, ale montuja przelacznik zdaje sie od FF2 albo jakos tak
ale, o ile czesci to pewnie okolice 200, to robota pewnie drugie/trzecie tyle

moons 19-09-11 16:15

Mimo wszystko nadal pozostaje to samoróbka, bez żadnego potwierdzonego prawidłowego działania.
Pozdrawiam

BOGUS 20-09-11 11:35

Cytat:

Napisał MisiekT (Post 616573)
nie przewidzieli, ale montuja przelacznik zdaje sie od FF2 albo jakos tak
ale, o ile czesci to pewnie okolice 200, to robota pewnie drugie/trzecie tyle

w Rzeszowie jak dzwoniłem to odpowiedzieli że montują ale tylko do mk2 i koszt ok 1000pln na gotowo
pozdro

MisiekT 20-09-11 11:38

to niezle poplyneli :D

BOGUS 20-09-11 11:42

Cytat:

Napisał MisiekT (Post 617008)
to niezle poplyneli :D

sądzę że bierze się to z tego że klient ma kontakt tylko z doradcą serwisowym i jest trzymany od mechanika jak najdalej. o termostatach na niższą temp. też nie słyszeli i o modyfikacji ukł. chłodzenia też nie a mechanicy tylko zapytasz to od razu wiedzą o co chodzi. tyle tylko że jeszcze nie znalazłem kontaktu do ich elektryka / elektronika ...

tomitomi 21-09-11 07:52

mam podobne doświadczenia. pisałem do paru serwisów, a nawet do ford polska. wszędzie, ze się nie da. to niech mi ktoś powie, po kiego koło wyświetlacza komputera jest światełko informujące o wyłączonej poduszce?? czyli ktoś kiedyś założył, ze będzie taka możliwość.
na szczęście córa już podrosła i jeździ w większym foteliku, do którego poduchy nie wyłącza się.

Darou 24-09-11 01:01

Zgadzam się z Waszymi wypowiedziami. Dzwoniłem do kilku serwisów i generalnie to prawie wszyscy mówili, że nie ma takiej możliwości. Tylko we Wrocławiu powiedzieli, że tak i koszt 1500 zł, ale to pewnie był ktoś kto nie sprawdził dokładnie.... Dzięki za odpowiedzi. Pozdrawiam.

kowalewski92 24-09-11 01:13

@tomitomi wydaje mi się, że ta kontrolka jest po to aby informować czy poduszka jest sprawna czy też nie.

Seboludek 26-09-11 10:41

Tą kontrolkę ford wstawił do focusa, lecz nigdy nie została wykorzystana przez forda.


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 04:22.

Powered by vBulletin® Version 3.8.10
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.

Garage vBulletin Plugins by Drive Thru Online, Inc.

Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Navbar with Avatar by Kolbi