View Single Post
stare 03-11-16, 21:54   #14
werder
Turysta
 
Avatar werder
 
Zarejestrowany: Oct 2016
Ford Focus II FL
kombi
1.6 DuraTorq 109KM manual
2010
Postów: 10
Domyślnie

Cytat:
Napisał Rudzielec Zobacz post
Witajcie, mój pierwszy post
Jak w temacie,kupiłam kilka miesięcy temu foczke st170,nadeszła jesień,deszcze,szybko robi sie ciemno,światła sie odbijają na mojej szybie oslepiajac mnie bardzo poważnie, sama szyba czyszczona wielokrotnie więc nie podejrzewam że to tłusta czy w jakikolwiek inny sposób brudna szyba daje taki efekt.
Zatem moje pytanie : gdzie na jaki zabieg mogę sie zgłosić z moją foczką? Czego szukać,o co pytać? Ew jaki produkt użyć by zminimalizować chociaż w pewnym stopniu te rysy ? :-\
Miałem podobny problem. Za dnia to jeszcze znośnie było ale po zmroku i w światłach - tragedia. Wybrałem się z tym problemem tutaj
:https://www.facebook.com/AutoPama/

Uprzejmy pan właściciel własnoręcznie sprawdził na mojej szybie odpowiednie specyfiki i dobrał taką pastę polerską do szyb samochodowych, że szyba jak nowa . Specyfik drogi ale w tym sklepie sprzedawany na mililitry. Mnie 50 ml wystarczyło. Zostało trochę nawet i numer katalogowy na zbiorniczku.
Trochę wysiłku to kosztowało nakładanie pasty i polerka a wcześniej odtłuszczenie szyby. Koszt ok 15 PLN.

Ostatnio edytowane przez werder ; 03-11-16 o 21:57
werder jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem