View Single Post
stare 06-02-08, 17:24   #9
moons
Kataryna
 
Avatar moons
 
Zarejestrowany: Oct 2006
Skąd: Hajnówka
Ford Focus I
HB 5D
1.8 TDDi 90KM manual
luty
2001
BHA powiat hajnowski (Hajnówka)
Postów: 5 021
Domyślnie

Dzięki za wszystkie rady, ale mam do was drodzy koledzy jeszcze jedną prośbę. Jednak zdecydowałem się Foczkę trochę odmłodzić i to dodatkowo z małą niespodzianką, to będę potrzebował też nowych wtyczek do przedniego oświetlenia. wiem że już kilka osób to przerabiało i może mogłoby mi pomóc w temacie. Może ktoś miałby jak mi załatwić wtyczki do reflektorów przednich poliftowych i halogenów (bo te też chyba się różnią). Prośba może dziwna ale wierzcie mi jak się mieszka na takiej prowincji to coś załatwić to jest mordęga. Jak zapytałem gościa ze szrotu czy ma takie wtyczki to powiedział że ma ale oddzielnie nie sprzeda bo to cała instalacja a jak zapytałem ile już sprzedał takich instalacji to tylko się zdenerwował. Także jak widzicie każdy narzeka że ciężko coś zarobić a jak ma okazję to nie chce z niej skorzystać. Oczywiście nie pozostanę dłużny za tę przysługę.
Pozdrawiam
__________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.
p.s. nie bądź rasistą, bądź jak panda: czarny, biały i azjata
moons jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem