View Single Post
stare 06-03-08, 09:10   #17
pawel_pz
Turysta
 
Zarejestrowany: Oct 2007
Skąd: inąd
Postów: 51
Domyślnie

Cytat:
Napisał max333
do którego mechanika/serwisu najlepiej się udać w Poznaniu lub okolicach żeby nie spaprał sprawy
Polecam warsztat Boscha na Stróżyńskiego - niedaleko wieży RTV. Nazywa się chyba "Bosch Szukała", czy jakoś tak. Serwisowałem u nich poprzednie auto i jestem bardzo zadowolony. Przestałem kupować oryginalne części w hurtowniach, bo oni mają w tych samych cenach lub trochę taniej. Koszty napraw - znośne, czyli nie są może najtańsi, ale dużo "przyjemniejsi" niż ASO. Terminy - trzeba się niestety zapisywać z kilkudniowym wyprzedzeniem, ale powinieneś być zadowolony. Z tego, co pamiętam to wymiana rozrządu kosztuje u nich około 500-600 PLN z częściami. Natomiast zdecydowanie NIE POLECAM aso w Jelonku - "Auto-Watin": partacze, nieprofesjonalni (widziałem efekt końcowy ich napraw), kalkulacje mają z kosmosu (według kosztorysu naprawa tańsza o kilkaset złotych niż u innych, ale ostatecznie okazuje się, że za tyle to się nie da zrobić), niechętnie rozmawiają o historii serwisowej auta (pojechałem z nowym nabytkiem, żeby zweryfikować prawdomówność sprzedającego) i ogólnie jedna wielka lipa.

Pozdrawiam
pawel_pz jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem