View Single Post
stare 18-03-08, 09:25   #1
Kosiar79
Turysta
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Skąd: Brd/Pr. Płd.
Postów: 3
Domyślnie [FFI] Kontrolka Silnika i brak jakichkolwiek objawów

Witam,
Ponad miesiąc temu wracając z pracy zapaliła mi się kontrolka silnika przy czym nie wystąpiły żadne inne objawy. Po przeczytaniu kilku porad na forach pojechałem do ABSCar na sprawdzenie błędów. Po sprawdzeniu pan w ABS stwierdził że to błąd z czujnika elektrycznego obrotów(obrotowego) turbiny ale nie podał mi numeru błędu co chyba by bardziej pomogło w namierzeniu co się naprawdę psuje. Powiedział też że mieli raz taką awarię ale wtedy turbina przestała działać i koszt naprawy wyniósł około 2600 ale że u mnie nie było żadnych obiawów to skasował błąd i pojechałem do domu. Dziś jadąc do pracy znowu zapaliła się kontrolka i tak jak poprzednio też obiawów brak.
Może ktoś podpowie co dalej z tym fantem robić czy podjechać do ASO (mam blisko NOBILE) i u nich sprawdzić co to może być czy może znowu uderzyć do ABSCar i naprawiać według ich zaleceń czyli 2600 z kieszeni trzeba by było wyłożyć

Dodam ze przed zapaleniem kontrolki nie katowałem swojej foki a zapaliła się ona w obydwu przypadkach około 100 km na 5 biegu.
Kosiar79 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem