View Single Post
stare 22-03-08, 00:09   #1
RuTo2
Turysta
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Skąd: Jastrzębie Zdrój
Postów: 362
Domyślnie "NAWIGACJA" w naszych Foczkach.

Było kilka tematów w tej kwestji ,ale to było dawno i dotyczyły przeważnie nawigacji do Forda, a ja mam propozycję chwalcie sie tym co macie ,zalety ,wady ,skąd mapy w niskich cenach do ściągnięcia , jak odblokować itp itd ,no i najważniejsze -WRAŻENIA.
Zacznę pierwszy ,kiedyś miałem pożyczoną nawigację firmy JVC -urządzenie lalunia koszt (w tedy) ok.2000PLN, wrażenia -ogólnie dobre tylko mapa zainstalowana w tym urządzeniu -o kant roztrzaść.
Po ciężkich bojach na necie zwróciłem uwagę na urządzenia z najniższej półki ,typu biedronka ,żabka ,tesco itd itp,okazuje sie ,że oprócz ceny te navi mają jeszcze jedną zaletę , po odblokowaniu sprawują sie jak pda i można do nich wgrać mapy różnych producentów .A mapa to rzecz najważniejsza w navi, i zdziwiłby się ten kto kupuje wypasione navi z mapą dokładną jak mapy komunistyczne.Tak więc wybór mój padł na Mantę 030 odblokowaną ,z zainstalowanymi 3 mapami i 24 miesięczną gwarancją ,oraz z całym wyposażeniem,uchwyt ,ładowarka ,pokrowiec ,karta 2 Gb.Jak tylko to dostanę ,przetestuję i coś dodam na temat tego konkretnego urządzenia.POZDRAWIAM
__________________
Kolejny rok a Liban płonie ,w imię Chrystusa i Mahometa...........
RuTo2 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem