View Single Post
stare 06-04-08, 07:07   #19
kuba1961
Turysta
Grupa: Zachodniopomorskie
 
Avatar kuba1961
 
Zarejestrowany: May 2006
Skąd: Paprykarnia
Ford Focus III FL
2016
Postów: 90
Domyślnie

Najpierw mialem Acera palmtopa, potem Dell-a z gps-em osobnym potem zcrakowane urzadzonko Medion. Medion kosztowal grosze i uzywalem tomtoma (to akie cos z Biedronki). Na europe tomtom jest dobry i prosty niestety w PL ma slabe pokrycie. Co najlepsze ? To zalezy. Jezeli na Polske to cokolwiek co ma Automape. Jezeli na europe to cokolwiek, tak naprawde to wiekszosc ma dobre mapy. Ja wybralem telefon Nokia i zewnetrzyn GPS. Najtaniej taka opcja to telefon np.nokia E50 i GPS . Telefon mam zawsze przy sobie a GPS (wielkosci pudelka zapalek) w schowku. Polecam takie rozwiazane dla tych ktorzy potrzebuja nawigacji okazjonalnie i raczej poza PL(tomtom ma pokrycie Polski w 50%). Jezeli uzywacie w PL to jedyne rozsadne rozwiazanie to palmtop z wgrana Automapa. Jaki ?. Najlepiej taki z wbudowanym GPS-em.
Teraz jest moda na posiadaniw Nawigacji. Duzy ekran dozo bajerow a po kilku tygodniach zabawka lezy w schowku lub w domu. Dlatego wybralem opcje z telefonem. Zawsze mam po reka (a tez okazjonalnie potrzebuje) i nic za 500 do 2000 nie lezy w schowku.
kuba1961 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem