View Single Post
stare 18-10-08, 23:17   #4
Vadero
Turysta
 
Avatar Vadero
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Skąd: Katowice
Inny
HB 5D
1.8 TDCi 115 KM manual
lipiec
2007
SPS powiat pszczyński (Pszczyna)
Postów: 396
Domyślnie

Cytat:
Napisał przemon
Cytat:
Napisał Czarnuch
Ja będę coś wiedział w przyszłym tygodniu. W poniedziałek jedna foczka idzie do gazowania, będzie instalacja sekwencyjna BRC z tym całym lubryfikatorem i jak wszystko będzie ok, to za tydzień do gazu idzie kolejna

pzdr
Osiągi generalnie ciut słabszy na gazie niż benzynie. Ogólnie jak miałbym ponownie miał zamiar kupić fokę kombi - to tylko 1.8 lub 2.0. Jeżdżę sam, ale jak wsiądą 4 osoby - to niestety męczy się pod górkę. Pamiętaj - jak nie robisz przebiegów minimum 20k/rok to nie ma sensu zakładać lpg. Mi się już zwróciła - ale zawsze będę powtarzał, że silniki benzynowe powinny jeździć tylko na benzynie. A to, że jeżdżę na gazie - jest efektem polityki naszego państwa i wysokiej akcyzy na paliwo.
dobra dobra juz sie nie tłumacz - u mnie w rodzinie wszystkie auta na gaz były, a na to że gaz tak naprawde nie szkodzi dowodem jest punciak mkII z nalotem 470kkm od nowosci na gazie, ktory dalej jedzie . ogólnie dobra instalka +_ regularny serwis powinny być gwarancją długowiecznosci, ale nasłuchałem sie trochę o tym ze foka 1.6 ma niezbyt dobrze utwardzoną głowicę co nie robi dobrze na gazie, więc chce to zweryfikować z opiniami użytkowników. Dzięki za opinię
__________________
Focus mkII '06 1.6
Vadero jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem