View Single Post
stare 04-03-10, 16:47   #5
Tom@sz
Turysta
 
Avatar Tom@sz
 
Zarejestrowany: Aug 2009
Skąd: Balin
Ford Focus I
kombi
1.8 TDDi 90KM manual
maj
2001
KCH powiat chrzanowski (Chrzanów)
Postów: 183
Garaż
Domyślnie

Jestem po regeneracji. Samochód oddałem do Euro Warsztatu w Chrzanowie na ulicy Śląskiej. Ostatecznie nad ceną zwyciężyła sfera praktyczna - zdarzył mi się dłuższy wyjazd, na czas którego oddałem samochód, tak, abym nie miał niepotrzebnych przestojów. Za to od początku było wiadomo, że trochę więcej uderzy po kieszeni, bo nie regenerują klimy na miejscu, tylko odsyłają gdzieś bodajże w okolice Łodzi.

Rozszczelnienie nie było może wielkie, ale okazało się, że do wymiany jest jakiś zawór (nie umiem powiedzieć dokładnie jaki) i to podniosło cenę zabiegu. Ogólnie zapłaciłem 950 złotych a w tym regeneracja, wyjęcie/zamontowanie, 2x kurier i nabicie. Innych rozszczelnień nie miałem, klima aktualnie pięknie dmucha Na robotę oczywiście jest gwarancja, także jestem w miarę zadowolony z usługi, jak i z ceny.

Gdy zaczynałem przygodę z klimą odwiedziłem kilka warsztatów szukając najtańszej oferty. W jednym krzyknęli 800 zł, ale wygląd warsztatu, jak i mechaników nie napawał optymizmem, więc udałem się do droższego, ale pewnego punktu. Co też wszystkim polecam
__________________
Tom@sz jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem