View Single Post
stare 02-12-10, 18:33   #19
moons
Kataryna
 
Avatar moons
 
Zarejestrowany: Oct 2006
Skąd: Hajnówka
Ford Focus I
HB 5D
1.8 TDDi 90KM manual
luty
2001
BHA powiat hajnowski (Hajnówka)
Postów: 5 021
Domyślnie

Tu chyba nie ma zasady. Może gdyby mierzyć jakieś sygnały jakie wychodzą z zamków wtedy można by dokładniej powiedzieć. Mogę powiedzieć na swoim przykładzie. U mnie po spadku temperatury zamki w tylnych obu drzwiach potrafią się otworzyć na dwa razy. To znaczy otwierają się za pierwszym ale czasem po kilku sekundach albo minutach potrafią się drugi raz otworzyć. Więc podejrzewam że jest coś nie tak z gumkami w tylnych drzwiach i pewnie latem je postaram się jakoś unieszkodliwić.
Wiem że zadanie nie łatwe ale najlepiej i najprościej od razu załatwić wszystkie cztery, wtedy wyeliminujemy przynajmniej jeden prawdopodobny powód wariowania zamka.
Natomiast zablokowany przycisk od blokowania drzwi to raczej nie wina gumki, gdzieś coś Ci zamarzło albo zatarło się. To dwie różne sprawy.
Pozdrawiam
__________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.
p.s. nie bądź rasistą, bądź jak panda: czarny, biały i azjata
moons jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem