View Single Post
stare 23-12-10, 17:55   #26
skuterdrugi
Turysta
 
Zarejestrowany: Dec 2010
Ford Focus I
sedan
1.8 TDDi 90KM manual
2001
Postów: 7
Domy¶lnie Audio, Radia, g³o¶niki i wszysko z tym powi±zane

Hej,

chcia³bym zrobiæ sobie w swoim fordzie dobre nag³o¶nienie obecnie mam radio standardowe, mam pilot ale to radio nie obs³uguje tego pilota

Generalnie chcia³bym zrobiæ niewielkim kosztem fajne nag³o¶nienie ca³ego auta, z fajnym basem i osobno zamontowanymi gwizdkami.

Mam z poprzedniego auta radio kenwood KDC-W312 - fajnei by³oby je wykorzystaæ, pytanie tylko jakie g³o¶niki zamontowaæ przód ty³ gwizdki, móg³bym ewentualnie woziæ jak±¶ skrzyniê / tubê basow±. Na temacie bardzo siê nie znam ale wiem, ¿e muszê wyg³uszyæ auto i dobraæ odpowiednie g³o¶niki / tube / wzmacniacz - pytanie jakie? Mo¿e podsuniecie jaki¶ pomys³?

S³ysza³em te¿ o wooferach montowanych pod siedzenie pasa¿era - co o tym sadzicie?
Koszt jaki mam na to wszystko to ok 500 - 1000 z³.

Ps. Czy takie radio kenwood jak mam bêdzie dzia³a³o pod fabrycznym pilotem? Podobno mo¿na kupiæ jakie¶ przej¶ciówki, ¿eby ten pilot dzia³a³, ale na allegro nic nie widzê.

Ps.

2.czy widzieli¶cie gdzie¶ jaki¶ tutorial jak wyg³uszaæ focusa? - nie chcia³bym eksperymentowaæ i po³amaæ tapicerki podczas jej zdejmowania.
skuterdrugi jest nieaktywny   Odpowied¼ z Cytatem