View Single Post
stare 30-04-12, 15:42   #18
bolek83
Turysta
 
Zarejestrowany: Apr 2012
Ford Focus I FL
kombi
1.8 TDDi 90KM manual
2002
Postów: 3
Domyślnie

Witam serdecznie panowie pomożecie strasznie mnie irytuje to oświetlenie w bagażniku a mianowicie od początku. Mam FF1 kobbi po FL mam go jakieś 3 miesiace dopiero i oświetlenie w bagażniku przestało działać w automacie dodam że po otwarci klapy kontrolka na desce zapala się oświetlenie działa tylko w manualu idąc zaprzewodem od lampki ten czarny z żółtym paskiem doszedłem do lewego słupka wprzodzie tam za wtyczką ślad się urywa znika pod deską sprawdzałem też przejście między wtyczką zamka a wtykiem w bagażniku po prawej stronie w schowko i jest OK rozebrałem też zamek i niestety switsh jest zalany klejem nie dobrałem się do niego ale sprawdziłem mierząc przejście i jest prawidłowo mam fotki zamka po rozebraniu moge udostępnić zainteresowanym panowie gdzie moge dalej szukać bardzo mi brakuje tego oświetlenia w automacie ręczne załączanie jest nie wygodne w ostateczności zamontuje krańcówke w klapie do oświetlenia ale wolał bym naprawić orginał. Doczytałem o skorodowanym połaczeniu ale gdzie szukać tego połączenia ??
bolek83 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem