View Single Post
stare 04-04-13, 10:42   #7
mihhau
Turysta
Grupa: Cujawy
 
Avatar mihhau
 
Michał
Zarejestrowany: Mar 2012
Skąd: Rypin
Ford Focus II
HB 5D
1.6 DuraTorq 109KM manual
2006
CRY powiat rypiński (Rypin)
Postów: 328
Domyślnie

Cytat:
Napisał photoactions Zobacz post
Hm, dziwne, bo orientowałem się w temacie w Krakowie, profesjonalne warsztaty które oferują usługi detalingu wycniły koszt polrki mojego auta na 200 zł z kompletnym myciem i nałożeniem wosku..
Postanowiłem jednak skorzystać z kogoś z forum, bo chętnie podpatrzę i poducz się co nieco.
No ale w takim układzie to po prostu chyba oddam to w ręce profesjonalistów.
Za 200 zł to podejrzewam że pytałeś się w "profesjonalnym warsztacie" ale lakierniczym, tam cena za czarne duże kombi to jest właśnie ok 200-250 zł. Ich praca polega tylko na umyciu auta, w dodatku ludwikiem od naczyń, później polerka jednym padem i jedną pastą (na 100% będzie to Farecla 3G) i nawoskowanie auta pastą tempo. A gdzie przygotowanie przed korektą - usunięcie zanieczyszczeń smoły i innych? o samej korekcie tu nie można nawet wspomnieć a o wosku nawet pomyśleć. Wdziałem już takie przypadki, to skrajność ale gdy to ujRZałem jak koleś właśnie tak zrobił auto mojemu ojcu postanowiłem że rozpoznam ten temat. Wkoncu forum www.kosmetykaaut.pl oświeciło nas i zaczeliśmy dbać o lakier. Nawiasem mówiąc 200 zł to by kosztowały pewnie zuŻycie tych wszystkich kosmetyków na Twoje auto, a gdzie robocizna i inne dodatki?

Ostatnio edytowane przez Falcon ; 04-04-13 o 10:48 Powód: ortografia!
mihhau jest nieaktywny