View Single Post
stare 24-05-07, 17:29   #4
Yerzo
Żyrandol
Zlotowicz
Grupa: Warszawa
 
Artur
Zarejestrowany: Aug 2006
Skąd: Sokołów Podlaski
Ford Focus II
HB 3D
listopad
2006
Postów: 8 706
Garaż
Domyślnie

Warto było przeczytać ten tekst i uświadomić sobie , ze nie jest się jedynym łosiem, który nabrał sie na ASO. Ja w grudniu bylem na darmowym przeglądzie. Zawieszenie, hamulce - wszystko bajka poprostu wg. pana z ASO. Na przeglądzie wiosennym najlepiej byloby wymienić połowe zawieszenia i 15 innych rzeczy... Powiedziałem, ze dziękuje ale nie skorzystam ponieważ tydzien wcześniej byłem u mojego dobrego znajomego mechanika, u ktorego np. wartość procentowa amortyzatorów oscylowała w okolicach 70 %.

Całe szczescie, ze za dokrecenie korka nie policzyli na fakturze bo mi za wymiane MOJEJ żarówki w przedniej lampie policzyli 30zł (na fakturze widnieje - wymiana odbłyśnika). Of koz ktoś z mechaników zapomniał starej wyjąć spod maski - po paru dniach znalazłem ją odwróconą do góry nogami w otworku przy zatrzasku maski przedniej.

Także Twój tekst jest powierdzeniem, ze ASO nalezy omijać z daleka i liczyć tylko na siebie lub grono przyjaznych osób np. na forum

Ktoś z Was czyta może Auto Świat ? Może by rzucic im propozycją aby skontrolowali 10 najbardziej obleganych ASO Forda ? Pamietam, ze kiedys takie testy byly przeprowadzane w AŚ.
__________________

Tiguan R-line - Ateca FR
Yerzo jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem