View Single Post
stare 02-10-12, 15:30   #22
Jerry
Turysta
Grupa: Warszawa
 
Avatar Jerry
 
Jeremiasz
Zarejestrowany: Oct 2009
Skąd: Warszawa
Inny
HB 5D
1.6 Zetec 100KM manual
styczeń
2013
WA Warszawa Białołęka
Postów: 556
Garaż
Domyślnie

Cytat:
Napisał radzio6 Zobacz post
Witam,

A nie będzie czasem jakiejś promocji dla forumowiczów na zakup ledów pod oświetlenie tablicy?

Kiedyś miałem rurkowe LEDy ale zaczęły mrugać i wróciłem do standardowych żarówek i póki co jest OK.

Pozdrawiam,
Rabaty są przy większym zamówieniu
Edit: przy zakupie modułów oświetlenia tabl. poza serwisem aukcyjnym to 1,5zł mniej(prowizja od sprzedaży).

Cytat:
Napisał MATIns Zobacz post
a jak wyglada montaz tych ledow?
Montaż jest bardzo prosty, właściwie na zasadzie Plug&Play za wyjątkiem użycia kleju. Instrukcja w PDF jest dodawana przy zakupie.

Cytat:
Napisał czarkoski Zobacz post
na stronie Allegro opisali
dają Kropelke dają ?
50 zeta za 4 Ledy to drogawo...
Led Ledowi nie równy. W dużej mierze cena jest za jakość i trwałość(u mnie już ze 3-4 lata będą, bez najmniejszego mrugnięcia)

Cytat:
Napisał Maticzek Zobacz post
Witam. Zakupiłem ledy do oświetlenia tablicy rejestracyjnej - zamontowane i ekeft super.Mam nadzieję,że będą warte swojej ceny.

Kleju w zestawie nie ma.Ja wkleiłem na kropelkę + dodatkowo przy montażu przykleiłem lampki na silikon - tak czy tak w razie W są całe do wymiany a tak to zyskały wodoszczelność.

Polecam zakupy u Jerrego.
W zestawie są rurki termokurczliwe, kawałek papieru ściernego do oczyszczenia klejonych powierzchni, i specjalne metalowe krążki.
Klej na własną rękę. Jak miałbym dodawać jeszcze superglue to wychodziłoby jeszcze drożej za zestaw, a prawdopodobnie każdy ma w domu jakąś resztkę mocnego kleju.

---------- Post dodany o 15:30 ---------- Poprzedni post był z 14:55 ----------

Jeden sprzedany i jeden zarezerwowany. Zostały tylko 2 komplety do Foki mk1.
Kolejna partia będzie gotowa za jakieś 1,5 tygodnia.
__________________
NASZ OFICJALNY FAN PAGE !
https://www.facebook.com/pages/LedMo...728667?fref=ts

Ostatnio edytowane przez Jerry ; 02-10-12 o 14:58
Jerry jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem