View Single Post
stare 20-01-05, 08:21   #23
tecman
Turysta
 
Zarejestrowany: Jan 2005
Skąd: Krakow
Postów: 291
Domyślnie

Cytat:
Napisał hayabusa
wiązke mialem w samochodzie, wiec to jest chyba podstawa zeby podjac decyzje o montażu kompa, bez kabli bedzie duuuuuzo roboty + koszta
zeby sprawdzic czy jest, trzeba wyjac zegary, wiązka powinna byc przyklejona czarna tasma do belki wzmacniajacej, od tylu, mniej wiecej po srodku zegarów, dlugo sie jej naszukalem, za pierwszym razem jej nie znalazlem, takze radze to robic uwaznie
Hej,
Powiedz mi, bo jeszcze u siebie (FF ambiente 1.6 z 99r) nie sprawdzalem, czy mam wiazke za licznikami, ale czy moglbys zobaczyc u siebie(jaki model FF silnik,rocznik, wersja) jak wyglada kostka od manetki kierunkowskazow? Chodzi mi dokladnie o to czy na pinie nr 10 masz jakis kabelek? U mnie jest 9 pinow, 10-ty jest pusty. Widzialem w TIS ze ten kabelek na pinie 10tym idzie do komputera pokladowego i jest on potrzebny do sterowania ustawieniami kompa (przycisk INFO).
Na forum, do ktorego link podales, wyczytalem ze prawdopodobnie jesli nie mam tego kabelka, to jest duze prawdopodobienstwo ze wiazki do kompa tez nie mam Chcialem sie upewnic zanim przystapie do rozkrecania licznikow....
Zeby sprawdzić to o co prosze wystarczy plaski srubokret, podwazasz nim zatrzaski z boku kolumny kierowniczej i gorna pokrywka jest juz sciagnieta. To samo z manetka, jest umieszczona w zatrzasku, wystarczy ja uwolnic z niego..Bede wdzieczny za info...pozdrawiam
__________________
Tecman
tecman jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem