View Single Post
stare 25-03-15, 20:56   #9
bestia150
Turysta
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Inny
HB 5D
2019
Postów: 558
Domyślnie

Cytat:
Napisał guernsey Zobacz post
Proszę powiedz mi, bo jestem bardzo ciekawy co jeszcze mają zrobić, bo skoro nie interesuję Ciebie ani serwis producenta ani wymiana na inne czujniki plus auto ??
Zwrócić pieniądze za coś czego nie wykonali prawidłowo przez okres miesiąca i 3 wizyt w serwisie

Jestem cierpliwy, ale wszystko ma swoje granice, a ja nie będę tracił czasu na ich kolejne nieudolne naprawy. Prowadzę własną działalność i mam co robić zamiast marnować czas w ich poczekalni, bo nawet nie dadzą auta zastępczego.

Jeśli pracujesz z klientami to chyba wiesz, że istnieje coś takiego jak rękojmia za wady fizyczne. Byłem wyrozumiały i zgodziłem się na 3 naprawy chociaż nie musiałem, bo przy drugiej wizycie mogłem przedstawić im swoje żądania.

Mam nadzieje, że mój temat ku przestrodze uświadomi chociaż jedną osobę jakie ma prawa i będąc w podobnej sytuacji nie da się wykiwać przez sprzedawcę.

Dzisiaj dowiedziałem się, że chcą, abym udostępnił swój samochód serwisantowi z Logica - osobie trzeciej, która w ogóle nie jest stroną w transakcji. Ocipieli już na dobre albo myślą, że trafili na jelenia
bestia150 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem