View Single Post
stare 25-03-15, 08:53   #8
guernsey
Turysta
 
Avatar guernsey
 
Zarejestrowany: Apr 2009
Skąd: Kraków
Ford Focus III
kombi
2.0 DuraTorq 163 KM DPF automat
luty
2012
KBC powiat bocheński (Bochnia)
Postów: 140
Garaż
Domyślnie

"Oboje bardzo przepraszali mnie za całą sytuację i że nie dostałem wczoraj auta zastępczego. Dyr. tech. chciał mnie umówić na kolejną wizytę, na której miał być serwisant z Logic`a, ale odmówiłem. Więc drugą propozycją była wymiana czujników na inne + auto zastępcze, ale też się nie zgodziłem. Postraszył mnie jeszcze, że problemem może być instalacja elektryczna w samochodzie jednak nie przejąłem się tym. Poinformowałem obu, że czekam na pozytywne rozpatrzenie reklamacji i wyszedłem."
Proszę powiedz mi, bo jestem bardzo ciekawy co jeszcze mają zrobić, bo skoro nie interesuję Ciebie ani serwis producenta ani wymiana na inne czujniki plus auto ??
Pracuję z klientami od końca lat 90-tych i zawsze mnie zastanawiają takie przypadki, gdzie klient chce ale nie chce. Ty niby wspominasz o tej drugiej propozycji, ale czy na serio. Druga moja myśl to poparcie kolegi Atlis, moja żona śmiga już drugim kombiakiem i zero rys, otarć itp przy parkowaniu czy to w centrum handlowym, szkołą, domem. Cóż albo jest się dobrym w tym co się robi, albo....
Pozdrawiam i życzę powodzenia
__________________
tato nie jedziemy samochodem, jedziemy Focusem kochane dzieci!
guernsey jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem