View Single Post
stare 03-11-17, 15:01   #29
mister93
Turysta
 
Zarejestrowany: Oct 2017
Ford Focus II
HB 5D
1.6 DuraTorq 90KM manual
2004
Postów: 11
Domyślnie

Myślałem z początku nad czymś z VAG ale znam 3 osoby którym już te auta zwinęli spod bloku bądź nawet garażu ( w tym 2 golfy IV 110 km w niezbyt bogatych wersjach). Tych aut jest dużo i szczerze mam ochotę spróbować czegoś "nowego". Znam wady Forda ale tak jak mówią wyżej te Focusy są w miarę młode i jednocześnie tanie. Raczej bd lepiej od mojego golfa bo tam czuć każdą dziurę a powyżej 120 to już ciężko z wyciszeniem. Plus jest taki że auto się nie psuje (jedynie olej i filtry wymieniam od 5 lat). No ale wiecznie nim jeździć się nie da bo nic wieczne nie jest :/. A pozatym Focus mk 2 bardzo mi się podoba i nie jestem zapatrzony w jedną markę. Nie wspominając o wnętrzu gdzie w takim Golfie IV bliżej mu do lat 90 niż współczesnych a w porównaniu do Focusa to przepaść przynajmniej dla mnie. Wiadomo są też inne auta choćby Leon o którym wspomniano ale nadal nadal ciężko trafić auto z realnym przebiegiem. Nie mówię że Fordów nie kręcą ale te przebiegi są w miarę realne. Być może będę żałował ale nie myli się ten co nic nie robi. Grunt znaleźć w dobrym stanie a nie spieszy mi się specjalnie

Ostatnio edytowane przez mister93 ; 03-11-17 o 15:41
mister93 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem