View Single Post
stare 19-11-16, 21:22   #3
pogodny89
Turysta
Grupa: Śląsk
 
Avatar pogodny89
 
Krystian
Zarejestrowany: Aug 2016
Skąd: Mierzęcice
Ford Focus II
HB 5D
2.0 Duratec 145KM manual
2005
Postów: 57
Domyślnie

Cytat:
Napisał bejzbol Zobacz post
Super poradniki bo taki laik jak ja może się dowiedzieć co i jak po kolei zrobić bez przekopywania tematów o detailingu które mają po kilkadziesiat stron. Miałbym jeszcze prośbę: mógłbyś na koncu przedstawić zestawienie środków np w trzech kategoriach cenowych (wraz ze średnimi cenami) środków które Ty byś polecił? Tzn np najtańsze ale takie które się do czegokolwiek nadają, średnia półka czyli dobra jakość za wyzsza cene oraz wysoka półka. Masz sporo doświadczenia z różnymi produktami i na pewno Twoja opinia pomoze wielu laikom (w tym i mi) w rozpoczęciu zabawy z detailingiem
Powiem w ten sposób, nie raz przeprowadzałem test pomiędzy produktami z sieciówek typu Auchan/Castorama itp itd do produktów Detailingowych z wyższej półki...

Produkty typowo detailingowe zapewniają w 100% pełne bezpieczeństwo użytkowania jak i środowiska bo są biodegradowalne. Poza tym najważniejsze kryterium efekt i wydajność. Produkt marketowy np. 0.5l środka na usunięcie smoły - może go zabraknąć, gdzie Mac 124 Prickbort wystarczy na 3 samochody.

Jak tylko będę miał chwilę zrobię takie zestawienie
__________________
Detailing moja pasja...


Zapraszam na mojego bloga:
https://www.facebook.com/PogodnyDetailing
pogodny89 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem